Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 10:10
M21W2 napisał(a): Piotrze przepraszam że tak długo musiałeś czekać na odpowiedź , spacer się przedłużył , po drodze spotkałem kolegów , było piwko . Dziś z uwagą przeczytałem wszystkie wpisy i zauważyłem pozytywną zmianę , debata ciekawsza . Maczek , Goździk , Goryczka dają z siebie wszystko na co ich stać aby zaistnieć co prawda te ich nasycone nienawiścią wpisy mogą w przyszłości odbić się na ich zdrowiu , to jednak nie nasz problem .


No :) Ulżyło mi :)

Powiem Ci Lucjanie , że mi zależy na tych głąbach i tych gołębicach . Tobie też. Powiedz mi , że tak nie jest. Ty rozumiesz , świadomość Stwórcy . Przemo też to rozumie , ale jeszcze się nie przyznaje do zrozumienia. Poczekamy :)

No jeśli kolegów to tylko Maleńczuk i Waglewski :



:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 10:11
Oto hańba Polski..... Duda powinien być już dawno odsunięty od urzędu bo dopuścił się krzywoprzysięstwa wobec Narodu i powinien być za to osądzony,nie po minięciu kadencji,ale już, NATYCHMIAST
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Rozwar niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 10:42
~~Barwinkowy Kosaciec napisał(a): targowica mazgułki bolki fackloosiołki po prostu won
krótko i zwięźle:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 10:46
pis TO ZDRAJCY POKOLEŃ WALCZĄCYCH O WOLNOŚĆ, DEMOKRACJĘ
I PRAWORZĄDNOŚĆ W NASZEJ OJCZYŹNIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 10:50
Jeśli śmiejesz się z Mikołaja ,pomyśl o dorosłych wierzących w to że KOD ,PO, Nowoczesna walczą o demokrację . Chodzi o utrzymanie wpływów tych co ogłosili się niewybieralną szlachtą . O utrzymanie Polski jako zasobnika taniej siły roboczej . - ( - Tak właśnie tak niestety jest. Mamy antypolskie media z zagranicznym kapitałem, które robią ludziom wodę z mózgu. Wmawiają, że zabierają demokrację, wolność,sądy itd itp bo stracili wpływy! Bo te pieniądze, które przez przednie lata były w ich kieszeniach teraz są dla rodzin, na programy społeczne, mosty, posterunki policji, na dzieci, kulturę itd. Z tym nie mogą się pogodzić stąd to wycie i ból. I bardzo dobrze, że boli. Konstytucja mówi wyraźnie - władze stanowi naród a nie garstka tych od ch dupa i kamieni kupa oraz że Polska nie istnieje. Skończyło się! Piniendzy ni ma i nie będzie! Tak było! Wystarczy mieć pamięć i rozum a nie myśleć tefauenem. Nie dajcie sobą manipulować. Ja tylko pytam co ci zebrali? No wolność! A co robisz? Protestuję! To wolno ci protestować? To gdzie ten brak wolności? Możemy mówić pisać i myśleć co tylko chcemy. Ja się wcale nie dziwię że SN tak walczy o to aby było tak jak było...no bo to jest ta kasta. Jeden zwinał babci 5 dych bo był roztrzepany. Inny wziął ze sklepu wiertarkę i zapomniał zapłacić, kolejny spodnie... A bodaj wczoraj następny jechał nawalony jak szpadel no ale nie dmuchnął bo przecież ma immunitet... To co się dziwić, że ta nadzwyczajna kasta nie akceptuje normalności i naprawy patologii? Ile w ludziach podłości i złości. A ja tylko zacytuję premiera Tuska - jeśli ktoś mi powie gdzie są te pieniądze, które obiecuje PiS to je odkopię i będę najszczęśliwszym premierem w europie. No i okazuje się że są, że jednak się znalazły... No ale służby miały zakazane by ruszać spółki paliwowe... VAT itd... Wystarczy nie kraść! Otóż to!-- Pozwoliłem sobie to skopiować i wkleić bo jest to oczywista oczywistość z którą się w pełni zgadzam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 11:06
prezydent ZDRADZIŁ współczesnych Polaków walczących na ulicach o konstytucję której miał STRZEC. Sprzedał siebie i własny Naród partii kacyków.

TEGO NARÓD NIE WYBACZY A HISTORIA NIE ZAPOMNI

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowa Kalina niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 11:18
wy esbecjo nie jesteście narodem, więc się nie wypowiadaj w jego imieniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 11:20
w PRLu KOMUNIŚCI ścigali za napis SOLIDARNOŚĆ
teraz KOMUNIŚCI ścigają za napis KONSTYTUCJA

pis jest gorszy dla POLSKI niż esbecja i tyfus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza