Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Szafirowy Łubin niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 13:38
~~Paliowy Ogórecznik napisał(a): Oto hańba Polski..... Duda powinien być już dawno odsunięty od urzędu bo dopuścił się krzywoprzysięstwa wobec Narodu i powinien być za to osądzony,nie po minięciu kadencji,ale już, NATYCHMIAST


Tak to się nazywa .Kto jdnak go tam pośle .PiS będzie go bronił do upadłego .Do swego upadku.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Impeachment
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 14:00
Ładnie powiedziane Wars :) Już dawno przestałem wierzyć w świętego mikołaja :D

Przestałem też wierzyć w miłość. Przestałem wierzyć w cokolwiek , ja wiem. Mój autorytet ... moje Autorytety .... wybrane z całego tego bagna gadających głów wciąż mnie uczą , bo uczyć się wciąż chcę...

Na pierwszym miejscu prof Kieżun , Powstaniec Warszawski i Jego dzieło " Patologia transformacji " . Kto qurwa czytał , ręka do góry?

A wracając do sprawy. Teraz też przeżywamy patologię , ale na skalę światową , nie tylko w Polsce. Bracia wilcy broncie się ... qurwa , jak się pisze Bronia? ... stary już jestem i zniedołężniały :)

Chyba pójdę po piwo ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 sierpnia 2018r. o 16:18
Piotrek ja jako ten trochę leniwy wyszukiwałem filmiki z wykładami profesora Kieżuna i tak jak dla Ciebie jest moim autorytetem . Nie wiem czy wiesz że działacze Solidarności Walczącej której przewodniczącym był Kornel Morawiecki byli zdecydowanymi przeciwnikami okrągłego stołu , byli mocno krytykowani przez komunistów i ich media oraz pseudo-inteligencję skupioną wokół Wałęsy - ( Geremek , Mazowiecki , Michnik i abym nie został uznany za stronniczego doradca Wałęsy , Lech Kaczyński , Jarosław był mniej znaczącą postacią w tamtym okresie ) . Już w 1989 r po wyborach kontraktowych czytałem w biuletynach S. W .o tym że działacze Solidarności nie są przygotowani do przejęcia władzy i pewnie z tego powodu tak chętnie dzielili się nią z komunistami , w 1990 Kornel Morawiecki w jednym z programów w TV krytykując porozumienie przewrócił do góry nogami makietę okrągłego stołu . Argument zwolenników że przemiany dokonały się bez przelewu krwi przekonywał większość społeczeństwa tylko nie wielu wiedziało że Jaruzelski zdając raport Moskwie o sytuacji w Polsce otrzymał od Gorbaczowa odpowiedź że ze wszystkim musi poradzić sobie sam . W tajemnicy też utrzymywano fakt o tym że ludzie Gorbaczowa prowadzą rozmowy z opozycją . Komuniści wymyślili okrągły stół - ( Koń Trojański ) , w ten sposób to oni zostali zwycięzcami , panoszą się w kraju do chwili obecnej , czego najlepszym dowodem są sędziowie stanu wojennego na wszystkich szczeblach oraz prokuratorzy i bezpieka w pochodach KOD i Obywateli RP .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Kleome niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 16:24
M21W2 napisał(a): Piotrek ja jako ten trochę leniwy wyszukiwałem filmiki z wykładami profesora Kieżuna i tak jak dla Ciebie jest moim autorytetem . Nie wiem czy wiesz że działacze Solidarności Walczącej której przewodniczącym był Kornel Morawiecki byli zdecydowanymi przeciwnikami okrągłego stołu , byli mocno krytykowani przez komunistów i ich media oraz pseudo-inteligencję skupioną wokół Wałęsy - ( Geremek , Mazowiecki , Michnik i abym nie został uznany za stronniczego doradca Wałęsy , Lech Kaczyński , Jarosław był mniej znaczącą postacią w tamtym okresie ) . Już w 1989 r po wyborach kontraktowych czytałem w biuletynach S. W .o tym że działacze Solidarności nie są przygotowani do przejęcia władzy i pewnie z tego powodu tak chętnie dzielili się nią z komunistami , w 1990 Kornel Morawiecki w jednym z programów w TV krytykując porozumienie przewrócił do góry nogami makietę okrągłego stołu . Argument zwolenników że przemiany dokonały się bez przelewu krwi przekonywał większość społeczeństwa tylko nie wielu wiedziało że Jaruzelski zdając raport Moskwie o sytuacji w Polsce otrzymał od Gorbaczowa odpowiedź że ze wszystkim musi poradzić sobie sam . W tajemnicy też utrzymywano fakt o tym że ludzie Gorbaczowa prowadzą rozmowy z opozycją . Komuniści wymyślili okrągły stół - ( Koń Trojański ) , w ten sposób to oni zostali zwycięzcami , panoszą się w kraju do chwili obecnej , czego najlepszym dowodem są sędziowie stanu wojennego na wszystkich szczeblach oraz prokuratorzy i bezpieka w pochodach KOD i Obywateli RP .

Zapomniałeś gnido o Piotrowiczu i Kryże ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 16:30
[img=1533565825_idq2kx4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 16:38
"macierewicz to człowiek który od najmłodszych lat postawił na Polskę"

jego działania doprowadziły do :

-dewastacji kraju
-niszczenia Sił Zbrojnych i ich dowódców i generałów
-zatruciu konserw wojskowych
-wtargnięciu do kwatery NATO
-zaprzepaszczeniu modernizacji wojska
-rozmontowaniu Polskiego kontrwywiadu wojskowego
-ogłupiania Polaków
-nie wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej
-kolaboracja z Rosja
-drenowanie kasy MON i przeznaczenie jej na inne cele

oraz wiele, wiele innych antypolskich działań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Rozwar niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 16:49
skończ prdlić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Motylek niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 18:00
Pannazdzieckiem napisał(a): Ładnie powiedziane Wars :) Już dawno przestałem wierzyć w świętego mikołaja :D

Przestałem też wierzyć w miłość. Przestałem wierzyć w cokolwiek , ja wiem. Mój autorytet ... moje Autorytety .... wybrane z całego tego bagna gadających głów wciąż mnie uczą , bo uczyć się wciąż chcę...

Na pierwszym miejscu prof Kieżun , Powstaniec Warszawski i Jego dzieło " Patologia transformacji " . Kto qurwa czytał , ręka do góry?

A wracając do sprawy. Teraz też przeżywamy patologię , ale na skalę światową , nie tylko w Polsce. Bracia wilcy broncie się ... qurwa , jak się pisze Bronia? ... stary już jestem i zniedołężniały :)

Chyba pójdę po piwo ...



Problem nie w tym że jesteś stary tylko, że durny i popieprzony !
Chlej dalej szybciej znikniesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza