Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 21:15
~~Szafirowy Łubin napisał(a):
On ma zamknięty betonem umysł .Ani piwo ani wodka go nie rozpuści. Głupiutki ziomek i nic mu nie pomoże.


Dzidziuś ne wtrącaj się kiedy rozmawiam z Lucjanem i DP. Lucjan jest Mądrym Człowiekiem , DP Piękną Kobietą , a Ty jesteś Łubin i nic więcej :D Jak mawia Lucek ... od tych kwiatków można dostać kociokwiku :D ...piona Lucek :)

Wiesz , czasy Solidarności mgliście pamiętam , młody szczyl wtedy byłem i dlatego tak dla mnie ważne jest , żebyś mówił Lucek. Ja wiem , że chłopaki mają papiery na Bolka , ale Anna Walentynowicz zadała Bolkowi pytania i jakoś tak Bolek nie odpowiedział . Być może Herodiata w klapie marynary chroniła Bolka przed wydrapaniem oczu. Stwórca ustami Jezusa mówi kochaj bliźniego , ale ja jestem grzeszny i Bolka kochać nie będę. I wszystkich polityków też nie.

A wracając do Autorytetów ... Kieżun , Jaśkowski , Michalkiewicz, Karoń , Zięba , Nacht ... każdy ma prawo wolnego wyboru droga Kaczucho , ale w moim zestawie Autorytetów nie ma gościa w koloratce . Nacht jest Żydem , Zięba inżynierem mechaniki , który zna się na medycynie, Karoń zna się na marksizmie , Michalkiewicz na geopolityce , Jaśkowski jest wykładowcą wakcynologii , który przejrzał na oczy... a Kieżun ... to Powstaniec Warszawski , autor " Patologii transformacji " , czyli okradania Narodu.

Dzidziuś ... do Ciebie qurwa mówię ... Łubin ... nie oskarżam Cię o to , że przeczytałeś Patologię transformacji , pytam czy choć Ewangelię Mateusza przeczytałeś ?

No , to jak przeczytasz , to jeszcze zerknij na Ewangelię Judasza i wtedy się qurwa wymondrzaj :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Rozwar niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:19
fackloosiołek cie prowokuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnokasztanowa Pragnia niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:32
8 lat temu Bronislaw Komorowski został zaprzysiężony jako prezydent RP. Spokój, kompetencja, niezwykła uczciwośc i prawdomównosc, pracowitość i energia, fachowość, inteligencja a do tego literacka polszczyzna w mowie i piśmie. Tęsknicie? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2018r. o 21:36
DP napisał(a):
zamknięcie to stan lub miejsce w którym izolujesz się od innych.

więc tak czy nie.


No teraz rozumiem. Jeden mój znajomy mawia tak ... nic nie szkodzi , że boli , cierpienie uszlachetnia.

Myślę sobie Kaczucho , że chciałbym się zamknąć , ale Stwórca każe mówić prawdę. To dlatego klepię w klawisze i wisi mi to , że jakieś Łupiny mówią o mnie złodziej.

Jakiś czas temu poprosiłem Stwórcę o możliwość powrotu do Źródła , czyli do Stwórcy. Podanie zostało odrzucone :D No to co mam robić ?

Klepie w klawisze :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:49
Miejsce pisowców jest w więzieniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:49
Miejsce pisowców jest w więzieniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:49
Miejsce pisowców jest w więzieniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Ogórecznik niezalogowany
6 sierpnia 2018r. o 21:49
Miejsce pisowców jest w więzieniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.