Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

14505
DP
7 sierpnia 2018r. o 18:29
Pannazdzieckiem napisał(a):
DP napisał(a):
zamknięcie to stan lub miejsce w którym izolujesz się od innych.

więc tak czy nie.


No teraz rozumiem. Jeden mój znajomy mawia tak ... nic nie szkodzi , że boli , cierpienie uszlachetnia.

Myślę sobie Kaczucho , że chciałbym się zamknąć , ale Stwórca każe mówić prawdę. To dlatego klepię w klawisze i wisi mi to , że jakieś Łupiny mówią o mnie złodziej.

Jakiś czas temu poprosiłem Stwórcę o możliwość powrotu do Źródła , czyli do Stwórcy. Podanie zostało odrzucone :D No to co mam robić ?

Klepie w klawisze :D



Hmm
nie dziwi mnie że nie lubisz BYĆ zamknięty.



To trudny stan i ciche miejsce.Miejsce w którym wreszcie możesz przestać słuchać co mówią inni a usłyszeć siebie.

Książki edukują zgodnie z wytycznymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Fiołek niezalogowany
7 sierpnia 2018r. o 18:42
karakanie tak daliście DUPY że cie KOLANO napie...la

PRO
STY
TU
CJA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 sierpnia 2018r. o 18:58
DP napisał(a): ...
Hmm
nie dziwi mnie że nie lubisz BYĆ zamknięty.



To trudny stan i ciche miejsce.Miejsce w którym wreszcie możesz przestać słuchać co mówią inni a usłyszeć siebie.

Książki edukują zgodnie z wytycznymi.


Myślę sobie Kaczuszko , że to Twoje pojęcie zamknięcia , to nic innego jak wpływ poronionej cywilizacji , gdzie Ludzi próbuje się separować od siebie. Żeby walczyć z tym zjawiskiem , trzeba czytać książki. Najważniejszą dla mnie książką w tym życiu jest Mistrz i Małgorzata Bułhakowa . Motto brzmi tak ... z Fausta ... " ... kim więc jesteś - jam cząstką tej siły , która wiecznie zła pragnąc , wiecznie czyni dobro ... " Prawda , że pokrętne :D U Bułhakowa nie ma wytycznych , jest czysta fikcja literacka i jest jeszcze coś ... Idealna Miłość . Ja tam dla swej ukochanej , jak Małgorzata mógłbym pójść na bal u szatana :D

... gdy cię nie widzę , nie wzdycham , nie płaczę
nie tracę zmysłów , kiedy cię zobaczę ... do piekieł bym wstąpił , jak śpiewał ś.p. Marek Grechuta :D

Polecam Ci serdecznie Kaczuszko Mistrza i Małgorzatę. Trzeba mieć jaja , żeby w środku nawałnicy żydowskiego NKWD napisać taką powieść o ... Jezusie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółty Heliotrop niezalogowany
7 sierpnia 2018r. o 18:58
Edukują powiadasz?
Jak mogą edukować książki niejakiego sakowicza który w potokach wazeliny pisze tak ..

" Prezes powinien dostać nagrodę Nobla.."
Za takie pierdoły ja autorowi przyznał bym Jobla ;)

Wracam do tego co przyjemniejsze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
7 sierpnia 2018r. o 19:09
hahaha


Dopisane 07.08.2018r. o godz. 19:09:

~Żółty Heliotrop napisał(a): Edukują powiadasz?
Jak mogą edukować książki niejakiego sakowicza który w potokach wazeliny pisze tak ..

" Prezes powinien dostać nagrodę Nobla.."
Za takie pierdoły ja autorowi przyznał bym Jobla ;)

Wracam do tego co przyjemniejsze ;)


cześć ' Żółty' dawno nikt tak mnie nie rozbawił;)
Pozdrawiam
pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 sierpnia 2018r. o 19:21
Pannazdzieckiem napisał(a):
DP napisał(a): ...
Hmm
nie dziwi mnie że nie lubisz BYĆ zamknięty.



To trudny stan i ciche miejsce.Miejsce w którym wreszcie możesz przestać słuchać co mówią inni a usłyszeć siebie.

Książki edukują zgodnie z wytycznymi.


Myślę sobie Kaczuszko , że to Twoje pojęcie zamknięcia , to nic innego jak wpływ poronionej cywilizacji , gdzie Ludzi próbuje się separować od siebie. Żeby walczyć z tym zjawiskiem , trzeba czytać książki. Najważniejszą dla mnie książką w tym życiu jest Mistrz i Małgorzata Bułhakowa . Motto brzmi tak ... z Fausta ... " ... kim więc jesteś - jam cząstką tej siły , która wiecznie zła pragnąc , wiecznie czyni dobro ... " Prawda , że pokrętne :D U Bułhakowa nie ma wytycznych , jest czysta fikcja literacka i jest jeszcze coś ... Idealna Miłość . Ja tam dla swej ukochanej , jak Małgorzata mógłbym pójść na bal u szatana :D

... gdy cię nie widzę , nie wzdycham , nie płaczę
nie tracę zmysłów , kiedy cię zobaczę ... do piekieł bym wstąpił , jak śpiewał ś.p. Marek Grechuta :D

Polecam Ci serdecznie Kaczuszko Mistrza i Małgorzatę. Trzeba mieć jaja , żeby w środku nawałnicy żydowskiego NKWD napisać taką powieść o ... Jezusie :)


Piotrze w myśł zasdy " PRZYJACIEL POWIE CI PO TRZEŹWEMU TO CO WRÓG PO PIJAKU "
Wybierasz sobie według własnej subiektywnej ocen autorów jakichś tam filozofii i utożsamiasz się z nimi jako autorytetami.
Było by jednak znacznie zdrowiej i korzystniej dla Ciebie i polemiki gdybyś prezentował swoje przemyślenia w ZADANYM TEMACIE .
Masz prawo mieć rację i masz prawo się mylić ,To atrybut forumowej dyskusji.Wrzucając tu cudze filozofie uniemożliwiasz merytoryczną polemikę.
Ten wątek to " LISTA HAŃBY pis "
Zatem albo KWITY za albo przeciw.[img=1533662461_omkei4e.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielaty Fiołek niezalogowany
7 sierpnia 2018r. o 19:59
https://www.tvn24.pl/policjanci-wystawiaja-mniej-mandatow-mniej-pieniedzy-trafi-do-budzetu,859396,s.html


Strajk doprowadzi do bankructwa pisowskiej anarchii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawa Robinia niezalogowany
7 sierpnia 2018r. o 21:36
W kinie 3d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza