Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Groszkowa Lantana niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 6:07
W Toruniu powstać ma muzeum Jana Pawła II nazwane "Pamięć i Tożsamość", w którym zaprezentowane mają być losy Papieża, chrześcijaństwa oraz ratowania Żydów w czasie II Wojny Światowej. Oczywiście, Rydzyk nie pozostanie bez wsparcia finansowego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a dokładnie Piotr Glińskie zdecydował przeznaczyć na ten jakże szczytny cel 70 MILIONÓW ZŁOTYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Złotlin niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 7:26
Sierżancie mazgułła "wincyj" obrazków :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Rozmaryn niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 7:43
~~Groszkowa Lantana napisał(a): W Toruniu powstać ma muzeum Jana Pawła II nazwane "Pamięć i Tożsamość", w którym zaprezentowane mają być losy Papieża, chrześcijaństwa oraz ratowania Żydów w czasie II Wojny Światowej. Oczywiście, Rydzyk nie pozostanie bez wsparcia finansowego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a dokładnie Piotr Glińskie zdecydował przeznaczyć na ten jakże szczytny cel 70 MILIONÓW ZŁOTYCH.


może kłamczyński przekaże swoje kule tego do muzeum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółty Heliotrop niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 7:55
Pooglądaj sobie komiksy dzoeciaku bo tego co wkleja Przemek nigdy nie ogarniesz ...
To cię przerasta :)
Proponuję ci gąskę Balbinkę na początek ...

A teraz kolejny idiot.yzm pidowski
Ministerstwo tzw. kultury chce zmoienić flagę narodową na Chorągiew Rzeczypospolitej czyli czerwoną płachtę z orłem otoczonym generalskim wężykiem

Nieźle - jak widać "czerwone" ma się nieźle ...hahaha
A moze zamiast orzełka walnąć tak kaczuszkę?

Miłego dnia ....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Rozmaryn niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 7:57
SRAM NA pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarna Goryczka niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 8:02
Dopuszczenie pisowskich antypolskich den, miernot, idiotów i złodzieji do władzy bardzo źle się skończy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 sierpnia 2018r. o 8:46
~~Groszkowa Lantana napisał(a): W Toruniu powstać ma muzeum Jana Pawła II nazwane "Pamięć i Tożsamość", w którym zaprezentowane mają być losy Papieża, chrześcijaństwa oraz ratowania Żydów w czasie II Wojny Światowej. Oczywiście, Rydzyk nie pozostanie bez wsparcia finansowego - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a dokładnie Piotr Glińskie zdecydował przeznaczyć na ten jakże szczytny cel 70 MILIONÓW ZŁOTYCH.


Nie to żebym chwalił Glińskiego , ale to chyba lepiej , jak trzysta milionów na muzeum Polin i planowane jeszcze wojewódzkie oddziały , Stwórca jeden raczy wiedzieć za jaką kasę z naszych podatków.

ps. Przemo , oczywiście masz rację , ale ja swoją argumentację o niechęci do Pislanderów nawet w tym temacie przedstawiałem już wielokrotnie , tak , że mi się powtarzać już po prostu nie chce , a lubię klepać w klawisze :) Cała merytoryka dyskusji na Bolcu opiera się na d.ebilnych inwektywach rzucanych przez mondrych inaczej z jednego , albo drugiego stronnictwa. Ja rozumiem , że niektórych może to rajcować , ale na tej bazie porozumienia się nie zbuduje. Widzisz moje filozofie i Autorytety , to nie tylko to , że każą mi myśleć na postronku , to również wiedza , do której sam nie jestem w stanie dotrzeć. Od tego jest internet , żeby się uczyć zamiast oglądać gołe d.upy. Dlatego wybrałem sobie Autorytety , bo tych sześciu też krytykuje Pislanderów , ale robią to na bazie dokumentów z różnych dziedzin życia , jako specjaliści w swych branżach. Na przykład Michalkiewicz otwarcie mówi , że Duda to głupek , a Morawiecki ma nie czyste intencje , zaś Kaczor traci swoją utopijną wizję powrotu sanacji. Zięba zaś swego czasu prowadził bój srogi z Szyszką :D o uprawy GMO w Polsce przed Komisją do spraw zdrowia i łekologii . Niestety przegrał , bo Pis ma w dużym kapeluszu zdrowie Narodu i mamy w Polsce GMO. Z kolei Nacht opowiada o ezoteryce , większość Ludzi nawet nie wie co to takiego , ważniejsza jest śmierć Ryśka z Klanu.
Zaś Jaśkowski dlatego jest moim Autorytetem z medycyny , ponieważ jako jeden z pierwszych zwrócił uwagę na fakt , że Duda podpisując nakaz szczepień na HPV przyczynia się do depopulacji Narodu. Przemo przypomnij mi kiedy po raz pierwszy pisałem Ci o Komisji Trójstronnej , w której zasiadał swego czasu Paligłup ? Pamiętasz , jak pisałem publicznie , że gnoje ustaliły sobie , że w kraju nad Wisłą mieszkać będzie piętnaście milionów posłusznych niewolników ? Ten projekt jest właśnie realizowany , po cichu , żeby lud się nie zorientował . A Jaśkowski ma na to kwity . Więc nie mów mi , że daję sobą manipulować , bo Autorytety wybierałem sobie przez lata słuchając tego co mówią i analizując porównawczo z własną wiedzą z różnych źródeł.

Powiem Ci tak Przemo , polityka , to bagno , zarówno lokalna , jak i centralna , a demokracja to jak mawiał Lem " rządy głupców sterowanych przez intrygantów " . O ile mondrzy inaczej stawiają na własny intelekt , to ja oprócz tego ... czerpię dodatkowo wiedzę od Mądrzejszych niż ja. Nie wiem , co qurwa jest w tym złego ?

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawy Przebiśnieg niezalogowany
8 sierpnia 2018r. o 8:52
Hejka,odniose się tylko do zmitologizowanego,ciemnego,strasznego GMO.Otoz GMO jest wspaniałe,polecam książkę pt "w królestwie monszatana". Właściwie nie wiem czy chwalisz czy negujesz tą technologię??? Pozdrawiam. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza