Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

11445
PanM
9 sierpnia 2018r. o 16:33
~~Jasnobrązowy Rabarbar napisał(a): targowica mazgułki bolki facklosoiołki po prostu won


Czy Polskę mają zamieszkiwać jedynie zwolennicy PiS ?[img=1533825184_xbkjzur.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowa Kolendra niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 16:44
Czy ktoś tego oczekuje? Kolega tylko odsyła margines tam gdzie jego miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnozielona Kostrzewa niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 17:04
Lech Kaczyński chciał dobrze,tj zbudować sojusze z państwami na wschód od nas,które przeciwstawiały by się Rosji.Spotkała go za to kara.Swiadczy to tylko o naszej maleńkości a ich potędze.Inna kwestia GMO.Tak sobie pomyślałem dzisiaj wracając z pracy.Katolik staje przed sądem ostatecznym,tłumaczy czemu nie chciał GMO, tłumacząc że to boska sprawa i że nie może się mieszać.Bog odpowiada,że ziemia jest dla nas,róbcie tak aby wam było dobrze,abyście jak najlepiej mogli korzystać z dóbr ziemskich.GMO pomaga najbiedniejszym...,ale wy trzymacie się dogmatów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pszeniczna Lobelia niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 17:05
Panie M, myślę ze Polskie nie muszą zamieszkiwać tylko zwolennicy PIS ale jak tak czasem przeczytam to co Pan w swej pustej głowie wymysli to jednak chyba lepiej zeby Polske zamieszkiwali Ci drudzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Kuflik niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 17:17
Miejsce pisowców jest w celach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 18:01
Pamiętajmy, że trójpodział władzy polega na tym, że trzy władze wzajemnie się kontrolują, wzajemnie się sprawdzają. Jeżeli Sąd Najwyższy uznaje, że przyjmuje teraz uprawnienia władzy ustawodawczej, a de facto przez to również władzy wykonawczej, to znaczy, że te dwie władze są niepotrzebne.
A te dwie władze - co by o nich nie mówić - mają jedną zaletę: są wybierane przez ludzi. Sądy nie są wybierane przez ludzi, przez obywateli. To oznacza upokorzenie, uprzedmiotowienie wyborców i mieszkańców naszego państwa.
Pamiętajcie Państwo, że to jest tylko grupa sędziów, która walczy o nic innego jak o swoje stanowiska, KASTA ,KASTA ,KASTA.
I takie osobniki jak Gersdorf wspierane sa przez ludzi typu Dziadek Płaczek +

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
9 sierpnia 2018r. o 18:05
no, mam okazję zrehabilitować się PM;)

http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/680/0/newsweek/635964347463011301.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 18:07
~Ciemnozielona Kostrzewa napisał(a): Lech Kaczyński chciał dobrze,tj zbudować sojusze z państwami na wschód od nas,które przeciwstawiały by się Rosji.Spotkała go za to kara.Swiadczy to tylko o naszej maleńkości a ich potędze.Inna kwestia GMO.Tak sobie pomyślałem dzisiaj wracając z pracy.Katolik staje przed sądem ostatecznym,tłumaczy czemu nie chciał GMO, tłumacząc że to boska sprawa i że nie może się mieszać.Bog odpowiada,że ziemia jest dla nas,róbcie tak aby wam było dobrze,abyście jak najlepiej mogli korzystać z dóbr ziemskich.GMO pomaga najbiedniejszym...,ale wy trzymacie się dogmatów...


Zgadza się , ja trzymam się dogmatów ... ale wybranych. Won z GMO !! Nie wiem , czy Kolega Kostrzewa słyszał , że dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane :D Co z tego , że Kaczor chciał dobrze , skoro system wciąż trwa ? :) A Kaczor stoi na straży systemu. Ma pełnię władzy nad jełopami w parlamencie , nawet Ryży Olsen ... emigrant do Brukseli przestał Kaczorowi przeszkadzać ... i co ? Kaczor ... jest taka jedna pieśń śpiewana przez Trzeci oddech kaczuchy ... wprawdzie o Gierku , ale widać , że historia lubi się powtarzać ...



.... Wódz , a za wodzem , głupi wierni !!! :D Przy czym za Gierkiem poszedł bym do piekła , ja stary komunista . Za POPISEM ... nawet kijem psu nie rzucę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.