Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Zzieleniały Rozwar niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 16:22
~Różowoczerwony Szparag napisał(a): Rozwar nie ośmieszaj się Dyletancie , sypnij konkretami na twardych fundamentach prawdy , TVN24, Lis,Wyborcza , wchłonęły cię jak otchłań Titanica , albo jesteś nieudacznikiem życiowym podejmującym dyskusję w temacie o którym nie masz najmniejszego pojęcia by zaistnieć ?????Lub jesteś zwykły smierdzioszek szczytujacy przy pisaniu negatywnie o PiS-ie .
Dobrze napisał:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Kolkwicja niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 16:25
~~Jasnobrunatna Tawułka napisał(a): won nienawistny judaszu

a teraz wytrzyj piankę z pyszczydła nienawistny ,ogłupiały ...ze ...
posłuchaj rady Falco -zmądrzej :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Sumak niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 17:16
~~Bordowa Kolkwicja napisał(a):
~~Jasnobrunatna Tawułka napisał(a): won nienawistny judaszu

a teraz wytrzyj piankę z pyszczydła nienawistny ,ogłupiały ...ze ...
posłuchaj rady Falco -zmądrzej :]


Falko nie przeginaj .Gdzie on ma zmądrzeć ? W Toruniu .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 17:21
Panie M , - prawo antykorupcyjne mieliśmy dobre od wielu lat inny temat to jak było stosowane podczas rządów PO-PSL . Ciebie interesują tylko ataki na PiS na pozostałe wydarzenia nie zwracasz uwagi , pewnie stąd to pytanie . Poszukaj zamiast obrazków o działaniach CBA i straży granicznej w stosunku do aferzystów z mafii paliwowej , mafii wyłudzających WAT czy też aferzystów kamieniczników , dowiesz się ilu zatrzymano i postawiono zarzuty . Wielu pyta ilu zostało skazanych , to pytanie należałoby skierować do opieszale działających przedstawicieli sądownictwa . Drugi temat - oderwani od koryta - nie wiem co Ty przez to rozumiesz , jest to potoczne określenie odsuniętych od władzy przez wyborców , czy mam przez Twoje pytanie rozumieć że PiS wygrał wybory a nie powinien utworzyć rządu ? . Trzeci wątek który już wyjaśniłem , wrzucasz do znudzenia te same tematy o których jeż nie raz dyskutowaliśmy , powtarzasz się , rozmawiajmy na argumenty tylko bez demagogii i w oparciu o fakty a nie fejki czy obrazki z anty PiS-owskich portali . To co już od dłuższego czasu tworzysz zostaw kabaretom , no chyba że chcesz być kabareciarzem to twój wybór , mnie do tego grona nie zapraszaj . Tylko między ludźmi o różnych poglądach dyskusja ma sens , a nie takich co mają klapy na oczach i są monotematyczni . Pozdrawiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
19 sierpnia 2018r. o 17:43
PanM napisał(a):
PanM napisał(a):
Wars napisał(a): :Już prosiłem przeciwników PiS aby choć jeden przedstawił program Porozumienia Obywatelskiego - PO i N - i przekonał mnie do zmiany mojego poparcia dla PiS , nie dość że się nie doczekałem to nie widzę wpisu .


Warsie , nie wiem ile masz lat ale wyraźnie nie ogarniasz systemu jaki od 73 lat panuje nad Polakami.
System partyjny / PZPR, AWS, SLD, PO , PSL , PiS / to z grubsza przegląd partii rządzących.
Różni je światopogląd ale łączy stosunek do gospodarki i przedsiębiorcy.
Napisałem " NAD POLAKAMI " dlatego że przez te 73 lata Polska i Polacy to dwa twory.
Polska / władza , rządząca partia skubiąca Polaków do granic możliwości/
Polacy -- / prekariat zależny od Polski/
Polityka Polski to tworzenie prawa preferującego interesy skarbu państwa i samorząu wobec interesu obywatela.
Tu większość pieniędzy z rynku pracy przepływał i przepływa przez ręce partyjnych bonzów. Oni rządzą i dzielą.Oni decydują co nam wolno co nie.Oni decydują ile Polak może zarobić / KWOTA WOLNA / . ONI TWORZĄ PRAWO I USTAWY.
My mamy prawo tylko się spierać na forum.Na dodatek większość z nas ze strachu robi to anonimowo.


Odpisałem rzeczowo merytorycznie i otrzymałem odpowiedź od anonima Ceglanej buldei
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a): pm odpocznij sobie idź na słoneczko na trawkę usiądź sobie na ławeczce a nie tutaj jątrzysz


Warsie , nie nawijaj proszę makaronu.Odnieś się proszę do tego punkt po punkcie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Tawułka niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 17:50
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn napisał(a):
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn napisał(a):
~~Brzoskwiniowy Rozmaryn napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Brudnozielony Wilczomlecz napisał(a):
~~Ceglastobrązowa Budleja napisał(a):
~~Karmelowopłowa Czereśnia napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Smolisty Tulipan napisał(a):
~~Fioletowa Kalia napisał(a):
targowica resortowe dzieci mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Sami odejdą, dziadki natury nie oszukają.
i dobrze
Pewnie że dobrze :)



:D
Mają moje poparcie.
Przy takiej opozycji, pozostaje tylko głosować na pis.
tak będzie :D





przypominam nie przedstawiacie wartości dodanej dla naszej ojczyzny
jesteście tylko kulą u nogi
więc won
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
19 sierpnia 2018r. o 18:37
Panie M ,- przeczytaj to co zacytowałeś z mojego komentarza : -
(:Już prosiłem przeciwników PiS aby choć jeden przedstawił program Porozumienia Obywatelskiego - PO i N - i przekonał mnie do zmiany mojego poparcia dla PiS ) - a jaką dałeś odpowiedź . - ( Polska / władza , rządząca partia skubiąca Polaków do granic możliwości/
Polacy -- / prekariat zależny od Polski/ ) , całości nie cytuję bo jak wszystko nie na temat który poruszyłem , - zostawię to bez komentarza dlatego że nie chcę abyś musiał wysilać się z odpowiedzią bardzo " merytoryczną " ,- ( Warsie , nie nawijaj proszę makaronu . ) . - Ja Ciebie też o coś poproszę , - pozwól abym sam decydował na co odpowiedzieć a co pominąć milczeniem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Pustynnik niezalogowany
19 sierpnia 2018r. o 19:10
masło maślane maśli aż miło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.