Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 23:06
Oczywiście lewacka poprawność polityczna na bolec poprawiła - zamiast dziwny człowiek ma być jasno - i.dio.ta! Bo tylko tak można określić zwolenników komunizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Magnolia niezalogowany
25 lipca 2018r. o 23:50
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): Oczywiście lewacka poprawność polityczna na bolec poprawiła - zamiast dziwny człowiek ma być jasno - i.dio.ta! Bo tylko tak można określić zwolenników komunizmu.


Pełna zgoda .Komuchy i klerykałowie to ten sam zgniły sort. Nie jarze tylko określenia lewak i lewackie. Czy to stosunek do pracy czy do religii ? Lewak najbardziej kojarzy mi się z pisowcem stękającym o partyjne dotacje.500+, mieszkanie+, dziadostwo+,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Magnolia niezalogowany
26 lipca 2018r. o 6:37
Pisowszczyki , lewaki , komuszki i anonimowe zuszki . pobudka .Czas ujadać i wychwalać krainę wspaniałej klerykalnej szczęśliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowy Rozchodnik niezalogowany
26 lipca 2018r. o 8:32
biskupi poparli pisowską mafię za pieniądze bo sami są sukienkową mafią która od lat wyniszcza Polskę. Pisowski reżim łamie prawo. Dlaczego żołnierze jeszcze nie przyłączyli się jeszcze do antypisowskiego protestu policjantów. Co nie chce się Wam? Praca do 15tej i do domu? Urlopy ?
Jak będzie wojna to też speniacie ?

13 grudnia spałem do południa a potem było za późno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 lipca 2018r. o 9:03
No cześć Szczypior :) Ponieważ Kolega / Koleżanka Magnolia wzywa do ujadania , to co bede dalej spał ? :D Ja stary komuch jezusowy :) Dzisiaj poujadam trochę na Morawieckiego , imć Pana Premiera ustami profesora Nowaka :



Jak se przypomne , że JP Morgan dostał dwadzieścia baniek na " nowe miejsca pracy " w warszawce , z naszych podatków , to mnie jasna krew zalewa. A Ty mnie tutaj wyzywasz od i... diotów , bo wiem co mówił Jezus i rozumiem Jego komunizm .

Ale wybaczam Ci , jak Jezus przebaczył celnikowi. :)

Moim marzeniem jest , aby Ludzie zrozumieli istotę pieniądza fiducjarnego , wtedy przestaną być niewolnikami SYSTEMU. Dobrze też by było , gdyby zrozumieli uzależnienie od religii , które były tworzone przez starszych i MONdrzejszych , jak mawia pan Stanisław Michalkiewicz. Żydokomuna do dzisiaj siedzi na posadach . Bułhakow pisał o NKWD w Moskwie , kiedy Woland ucztował w towarzystwie grona Przyjaciół i Małgorzaty . Teraz żydokomuna przeniosła się do Brukseli ... widać Moskwa to już archaizm. Ale to wciąż jest ten sam System żydokomuny. Ja wciąż jestem jezusowym komuchem , ale żydokomuny nie toleruję. To przecież Piłat powiedział , że winy w tym człowieku nie znajduje , to kto i dlaczego ... i na czyje zlecenie tak gościa skatowali ? Na krzyżu powiesili.

Widzisz Szczypior , Ty obnosisz się ze swoją wiarą , a ja czuję te rany ... jestem Wędrowcem i empatą , chciałbym zostać jeszcze telepatą , żeby przekazać bezpośrednio do mózgów Ludzi , to co wiem. Jezus też dzielił się wiedzą , szkoda tylko , że tak nie wielu rozumie Jego nauki .

Ty z całą pewnością nie rozumiesz , bo założyłeś sobie , że szatan , judasz i cała reszta dyrdymałów. Jezus przyszedł od Stwórcy , żeby Żydom pokazać dlaczego nie powinni służyć Mamonie - Jahwe . W Ewangelii Judasza Jezus mówi o tym całkiem wyraźnie , ale Tobie się qurwa nie chce czytać. System nauczył Cię operowania na sloganach ( nota bene ... jesteś mistrzem , poważnie mówię ) ale to nie elokwencja świadczy o naszej duchowości , tylko przekonanie o prawdzie.

Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Naparstnica niezalogowany
26 lipca 2018r. o 9:22
pis to zorganizowana grupa przestepcza. Polaków ma sobie za nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Magnolia niezalogowany
26 lipca 2018r. o 9:34
Pannazdzieckiem napisał(a): No cześć

Jak se przypomne , że JP II dostał dwadzieścia baniek z naszych podatków , to mnie jasna krew zalewa. A Ty mnie tutaj wyzywasz od i... diotów , bo wiem co mówił Jezus i rozumiem Jego komunizm .
Ale wybaczam Ci ,
Moim marzeniem jest , aby Ludzie zrozumieli /....../ , wtedy przestaną być niewolnikami
chciałbym zostać jeszcze telepatą , żeby przekazać bezpośrednio do mózgów Ludzi , to co wiem. :)


NO , TO DOPIERO ODLOT. Uważaj bo odlecisz lepiej niż Antek Macier.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 lipca 2018r. o 10:01
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
fobiak napisał(a):

Poczytaj najpierw "Manifest partii komunistycznej" . Możesz tu: https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm , chociaż zgodnie z obowiązującym prawem ta strona powinna być zamknięta, a jej autorzy postawieni w stan oskarżenia za propagowanie komunizmu.
Po drugie- idioci, którzy czczą Che Guevarę są dziwny czlowiek mi bez żadnej wątpliwości. Tak samo, jak idioci czczący Hitlera. Oraz dziwny czlowiek mi są miłośnicy Marksa i jego ideologii. Towarzysz Lenin w praktyce zastosował idee Marksa i nic nie wykrzywiał. Na przykład Gułag to praktyczne zastosowanie pkt. 8 zaleceń z manifestu. Widać u ciebie wypranie mózgu przez marksistów, którzy twierdzili, że to "wypaczenia". To nie wypaczenia, tylko dokładna realizacja marksistowskiej ideologii. Podobnie Pol Pot dokładnie według recepty Marksa działał. Przeczytaj manifest, bo do tej pory najwyraźniej nie czytałeś. A jak czytałeś i nie zrozumiałeś to masz problem z elementarną logiką. Tak czytając twoje posty to może być rzeczywiście przyczyna niezrozumienia świata i miłości do marksizmu.
Jak lubisz takie określenia to wyjaśnię Ci dokładniej "bucu" - komunizmu wprowadzano i w jego imię wymordowano dziesiątki milionów ludzi. A nie wprowadzono, bo tego się nie da zrobić nigdy - komunizm to chory pomysł i niemożliwy do zrealizowania. Ale ponieważ sporo buców takich jak ty wierzy w komunizm będą próby wprowadzania komunizmu na siłę i znowu zostaną wymordowane miliony ludzi.
Pośnij sobie koszmar o komunizmie.

P.S.

Aż mi się nie chce wierzyć! Ty naprawdę nic nie kumasz czy durnego tylko udajesz? Nick fobiak też coś mówi.


masz braki, wysluchaj wszystkie programy krzysztofa karonia na poczatek a pozniej probuj zrozumiec manifest. punkt "8. Jednaki przymus pracy dla wszystkich, utworzenie armii przemysłowych, zwłaszcza w rolnictwie". czy jest tu cos o obozach? w polsce zarabiamy cztery razy mniej niz na zachodzie , tworzymy armie wyzyskiwanych robotnikow a przymusem jest glod.

"komunizmu wprowadzano i w jego imię wymordowano dziesiątki milionów ludzi. A nie wprowadzono, bo tego się nie da zrobić nigdy - komunizm to chory pomysł i niemożliwy do zrealizowania. Ale ponieważ sporo buców takich jak ty wierzy w komunizm będą próby wprowadzania komunizmu na siłę i znowu zostaną wymordowane miliony ludzi. "

jesli juz do ciebie dotarlo , ze "komunizm to chory pomysł i niemożliwy do zrealizowania. " to po ch.. piszesz te bzdety
twoje miliony wymordowanych to pestka w porownaniu z wymordowanymi podczas wszystkich wojen a wszystkie byly na tle religijnym,,pomijajac pilkarska. sowieci nie mieli na sprzaczkach bog z nami ale niemcy mieli i te milionki musisz posegregowac i im przypiac do pasa.

twoj pol pot nie ma nic wspolnego z komunizmem, bo wyraznie napisales, ze jest niemozliwy do zrealizowania, dyktatorzy to nie komunisci. jesli o tym wiesz to co chcesz udowodnic?
wyprostuje cie bucu bo cie tak wygielo, ze dziala u ciebie jeszcze tylko prawa czesc mozgu. byc komunista to znaczy miec zblizony swiatopoglad, ktory nie odbiega w wiekszosci od wiary chrzescijanskiej, jesli chodzi o wyzyskiwanych, slabych i milosierdzie.
tak samo jak nie mozna stworzyc panstwa czysto religijnego, tak samo nie stworzy sie panstwa komunistycznego. kazdemu pozostaje tylko albo wiara albo ideologia czyli to co nie mozna udowodnic ale to w imie czego mozna zyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza