Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2018r. o 21:01
Szczypior witam Cię . Oprócz tego , że czytałem Manifest z Ventotene , to czytałem tego ateistę Marksa . Czytałem też Biblię , oprócz psalmów , bo poezja mnie nie interesuje . Czytałem też Ewangelię Judasza i Magdaleny ... bo lubię czytać :)

Wniosek jest taki , jak wcześniej mówiłem , nie pamiętam w którym z tematów , ta cywilizacja to jedno wielkie kłamstwo w które Ty wierzysz. Koniecznie musisz się opowiedzieć po jednej ze stron , a Jezus kochał i kocha absolutnie wszystkie Istoty Wszechświata . Wszystkie dzieci Stwórcy. Absolutna miłość. I nie jest ważne , czy będziemy wyzywali się od komuchów , ważne jest to abyśmy czuli Jego MIŁOŚĆ , poświęcenie i myśli ...

A tak nawiasem ... poczytaj Ewangelię Judasza , można w necie znaleźć , jeśli się chce :)

Ja póki co idę po piwo :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 lipca 2018r. o 21:23
szczypiorku w manifescie nic o tym nie ma, wyssales sobie z ciuraka, komunisci mieli byc reprezentami proletariatu, ale nie mieli nim zawladnac, stalo sie odwrotnie, komunisci zdobyli wladze, zorganizowali w parti i jej juz nie oddali, czyli wykrzywili marksizm dla wlasnych celow i tak powstal leninizm, maolizm, fidelizm i inne odmiany socjalizmu ale w zadnxm kraju nie wprowadzono komunizmu, wiec nie pierd....ol farmazonow bucu. ci wszyscy, ktorych nazywasz komunistami, nie maja pojecia co to znaczy, tak samo jak i ty bucu, w nazwie zssr jest socjalizm, zastanow sie dlaczego nie ma komunizm, bo nawet oni nie byli na tyle ciemni aby nie wiedziec, ze sie nie da tam wcisnac komunizmu. w polsce bardziej znane i praktyczne byly tomy lenina niz marksa ale skad ty mogles o tym wiedziec. uwazasz te masy ludzi, ktorzy chodza na pielgrzymki w boliwii na pmejsce w ktorym zginal che za idi..otow? gdyby tak bylo to by ich pozamykali na legnickiej bo tam jest dla takich miejsce. ic sie tam przetestuj i powiedz, ze komunisci sa realni a komunizm nie i podziel sie tutaj z diagnoza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Motylek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 21:44
Fobiczny ,PISz bardziej gramatycznie ,Twoje wypociny rzucają się w oczy ,czyta je nie tylko wasza sekta , Nas ten prymitywizm razi . Niechluj jak Pawłowicz .
Czy prokurator Piotrowicz to był komunistom ,jest komunistą ,czy dopiero nim będzie jak zrealizuje marzenia ludu o sprawiedliwych sadach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
25 lipca 2018r. o 21:45
pis na Księżyc !

https://crowdmedia.pl/policjanci-maja-dosyc-bycia-narzedziem-politycznym-zwiazkowcy-groza-ministrowi-brudzinskiemu-wypowiedzeniem-posluszenstwa/


pis do dymisji !


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 lipca 2018r. o 21:51
~~Brunatnozielony Motylek napisał(a): Fobiczny ,PISz bardziej gramatycznie ,Twoje wypociny rzucają się w oczy ,czyta je nie tylko wasza sekta , Nas ten prymitywizm razi . Niechluj jak Pawłowicz .
Czy prokurator Piotrowicz to był komunistom ,jest komunistą ,czy dopiero nim będzie jak zrealizuje marzenia ludu o sprawiedliwych sadach ?

byl zwyklym komuchem bo pracowal dla socjalistycznego systemu i pracuje tez dla socjalistycznego systemu /inna odmiana, do komunisty mu daleko, chyba nie chcesz go porownac do jezusa, ja nie widze powiazania
komuch pracuje dla systemu
komunista nie pracuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Przylaszczka niezalogowany
25 lipca 2018r. o 21:51
a po nich wojsko i co mamy?
PUCZ....hehehehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Motylek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 22:00
~~Śliwkowa Przylaszczka napisał(a): a po nich wojsko i co mamy?
PUCZ....hehehehe


Jakie wojsko ,jaki PUCZ ?
Chłopaki pracują 7,30 do 15,30 i mają wyyebane .
Myślisz że na rozkaz zwykłego posła wsiądą na czołgi i pojadą po rodakach ?
Mają go w 4 literach ,tak jak innych aspirujących do naczelnikowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
25 lipca 2018r. o 22:09
kuchcinski powinien opuścić sejm w kajdankach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.