Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman prezydentem Bolesławca
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
22 października 2018r. o 11:52
~Białawoszary Sit napisał(a): Skoro juz po wszystkim to prosze oczyscic miasto ze swoich pieknych mordeczek


zgadza sie - powinno byc zapisane w prawie wyborczym, aby po glosowaniu kazdy kandydat po sobie posprzatal - pod grozba kary finansowej z przeznaczeniem na cele harytatywne...

do tego - udzial w glosowaniu tez powinien byc obowiazkowy, czyli przymus wyborczy (jak w australii czy belgii)...nieobecnosc w pracy musisz udokumentowac, l4 albo urlop...a wybory sa raz na kilka lat...i frekwencja by byla duzo wyzsza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółty Nachyłek niezalogowany
22 października 2018r. o 12:15
Mam tylko nadzieję, że ten Filistyński nie dostanie się do rady miasta. Jeżeli tak, wynoszę się z tego miasta..

Zmoderowano 22.10.2018 godz.12:18 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 października 2018r. o 12:37
~Brunatnożółty Nachyłek napisał(a): Mam tylko nadzieję, że ten Filistyński nie dostanie się do rady miasta. Jeżeli tak, wynoszę się z tego miasta.. Zmoderowano 22.10.2018 godz.12:18 - powód: (moderator)

Skoro z tak błahego powodu chcesz opuścić swoje miasto, to może faktycznie dobrze że je opuścisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowy Ogórecznik niezalogowany
22 października 2018r. o 12:55
Romek miał 13 radnych, teraz ma 9- cie. Ogrodnik z Małkowskim 8..moze być ciekawie na sesjach:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoniebieski Zawilec niezalogowany
22 października 2018r. o 13:49
Jaki lud taki prezydent. W sumie nic nowego. Układ ma się świetnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Przylaszczka niezalogowany
22 października 2018r. o 13:51
Walczył PIS z Platformą a wygrała Jugosławia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Grzybień niezalogowany
22 października 2018r. o 13:57
~Brunatnożółty Nachyłek napisał(a): Mam tylko nadzieję, że ten Filistyński nie dostanie się do rady miasta. Jeżeli tak, wynoszę się z tego miasta.. Zmoderowano 22.10.2018 godz.12:18 - powód: (moderator)


Gruby ,po co się fpierdalasz między wódkę a zakonskę ?

Nudzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2018r. o 14:19
Pytanko miałbym , kto dzisiaj robi za moderatora na Bolcu ? :D
Pytanko miałbym też do nowego/starego prezia . Panie Dwuimienny pogadamy , czy nadal będziesz Pan gotował wodę między szczękami ? Pan jesteś nauczyciel , ja betoniarz , naucz mnie pan czegoś ....


Dopisane 22.10.2018r. o godz. 14:19:

PZD to ma już chyba z założenia autokorektę , jak kiedyś zielony napis :D

No to kto tam w Redakcji dzisiaj moderatoruje ... mam kląć , czy nie ? :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.