Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Szarozielony Niecierpek niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:31
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Widocznie nauki pobierał u lechosławiczow

Czyli widzisz niedorozwoju kto jest mądrzejszy i gdzie Relich się uczy.Jak widzisz twój Relich musi się wstydzić i przesiadywać na ławie oskarżonych,nawet to wstrętne zdjęcie jest z Sądu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Brokuł niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:35
Zasiada bo ktosisl usilną potrzeba aby się obrazić, albo po naradzie wew. Przyszło mu się obrazić.

To knucie na nic... znów przegraliście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Niecierpek niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:54
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Zasiada bo ktosisl usilną potrzeba aby się obrazić, albo po naradzie wew. Przyszło mu się obrazić.

To knucie na nic... znów przegraliście

Przegrany to jest twój Relich na15 radnych jego poddanych jest zaledwie 6 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Rącznik niezalogowany
25 listopada 2018r. o 17:04
Ja mam komputer otwarty chodźcie i piszta co chceta a ja nie będę zeznawac, ale jaja nie róbcie z mega komputra i kartoflu nie podawaj mnie bo się osmieszy mój komputer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowe Parzydło niezalogowany
25 listopada 2018r. o 20:21
~Woskowożółty Brokuł napisał(a): Zasiada bo ktosisl usilną potrzeba aby się obrazić, albo po naradzie wew. Przyszło mu się obrazić.

To knucie na nic... znów przegraliście


weż nie pitol. Z tej drugiej, rzekomo przegranej strony, nikt nie kwili: przegraliście, przegraliście... Nie błażnij się. Prawdy nie zakrzyczysz. Kto przegrał ten wie i druga strona nie triumfuje głośno, bo nie musi....Gdzie jest teraz władza wszyscy wiedzą.

Jak to było? Nie pracuję, bo nie muszę...czy coś takiego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Chmiel niezalogowany
25 listopada 2018r. o 22:22
słyszałem podkreślam nie wiem czy to prawda ale wybory wygrała pani Świder tak ludzie mówili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Rącznik niezalogowany
26 listopada 2018r. o 7:31
Jej komitet wyborczy wygrał ludzie głosowali więcej na radnych z jej komitetu niż z jego i chcieli dobra dla gminy i ludzi, piszesz ze druga strona nie triumfuje bo nie ma co triumfuwac, co ma trumfiowac swoją przegraną
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Miesiącznica niezalogowany
26 listopada 2018r. o 8:04
~Brunatnozielony Rącznik napisał(a): Jej komitet wyborczy wygrał ludzie głosowali więcej na radnych z jej komitetu niż z jego i chcieli dobra dla gminy i ludzi, piszesz ze druga strona nie triumfuje bo nie ma co triumfuwac, co ma trumfiowac swoją przegraną


Masz rację, jak ktoś chce zakrzyczeć prawdę, to będzie się darł wniebogłosy. Przegrali, przegrali! Ale będzie to tylko żałosny jęk i nic poza tym.

Podobno nie kopie się leżącego. A tutaj leżący kopie . To Tak można?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza