Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Buraczkowe Parzydło niezalogowany
25 listopada 2018r. o 11:11
~~Niebieska Cykoria napisał(a):
~~Celestynowy Dziurawiec napisał(a):
~~Oberżynowy Chmiel napisał(a): ty co piszesz taki tekst o szarej eminencji, masz nakupczy...ne w bani .Myślisz sobie w tępej główce że cie radni przeczytają i bendą posłuszni SerRobertowi. to se ne wrati .

Ja myślę ,że ten hejt Relichowych czopków ma służyć poróżnieniu radnych i ponownego wybrania Tosi na przewodniczącą żeby dalej można było mieć pełnię władzy .Wczorajsza panika jak przyjechał Urząd Górniczy z Wrocławia świadczy o tym że mają coś za uszami .
Aty co? tamponik niiedoszłej ?


A ty co zboczeniec. Lubisz się babrać? Łeee.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Rącznik niezalogowany
25 listopada 2018r. o 11:41
Chciał być burmistrzem, jego komitet wyborczy poniósł porażkę to się powinien wycofać a nie szukać. UA do. Zupy. y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Kuklik niezalogowany
25 listopada 2018r. o 12:44
Ja p...dole! Czytam te posty i wstydzę się, że mieszkam w gminie, gdzie są tacy po..bani i t.ę.p.i mieszkańcy, i to po obu stronach barykady! Czy wy naprawdę myślicie, że swymi głupimi wpisami coś zmienicie? Macie rację: uzyskacie to, że ludzie będą mieli jeszcze bardziej negatywne nastawienie do obu ugrupowań, bo wstyd im będzie utożsamiać się z takimi pyskówkami. Aż wejdzie trzecia, pozytywna siła i pozamiata oba obozy :-P. Błagam, zamilknijcie, i nie przynoście więcej wstydu ani R.R, ani J.Ś.
P.S. Ci wszyscy, którzy tu piszecie bzdury, czujecie się bezkarni i anonimowi. Ale to złudne uczucie. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś się nie poczuje urażony i nie wystąpi do prokuratury o zgodę na ujawnienie IP. A wtedy przyjdzie wam się wstydzić na całą wieś zwaną Nowogrodźcem i naiwnie tłumaczyć, że prowadzicie dom otwarty i każdy może wejść, zasiąść do komputera i wypisywać bzdury!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowe Parzydło niezalogowany
25 listopada 2018r. o 13:33
~~Bladofioletowy Kuklik napisał(a): Ja p...dole! Czytam te posty i wstydzę się, że mieszkam w gminie, gdzie są tacy po..bani i t.ę.p.i mieszkańcy, i to po obu stronach barykady! Czy wy naprawdę myślicie, że swymi głupimi wpisami coś zmienicie? Macie rację: uzyskacie to, że ludzie będą mieli jeszcze bardziej negatywne nastawienie do obu ugrupowań, bo wstyd im będzie utożsamiać się z takimi pyskówkami. Aż wejdzie trzecia, pozytywna siła i pozamiata oba obozy :-P. Błagam, zamilknijcie, i nie przynoście więcej wstydu ani R.R, ani J.Ś.
P.S. Ci wszyscy, którzy tu piszecie bzdury, czujecie się bezkarni i anonimowi. Ale to złudne uczucie. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś się nie poczuje urażony i nie wystąpi do prokuratury o zgodę na ujawnienie IP. A wtedy przyjdzie wam się wstydzić na całą wieś zwaną Nowogrodźcem i naiwnie tłumaczyć, że prowadzicie dom otwarty i każdy może wejść, zasiąść do komputera i wypisywać bzdury!


Juz mi coś tu wygląda że to ty masz być tą trzecią pozytywną siłą. Nie za szybko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Kuklik niezalogowany
25 listopada 2018r. o 14:19
~~Buraczkowe Parzydło napisał(a):
~~Bladofioletowy Kuklik napisał(a): Ja p...dole! Czytam te posty i wstydzę się, że mieszkam w gminie, gdzie są tacy po..bani i t.ę.p.i mieszkańcy, i to po obu stronach barykady! Czy wy naprawdę myślicie, że swymi głupimi wpisami coś zmienicie? Macie rację: uzyskacie to, że ludzie będą mieli jeszcze bardziej negatywne nastawienie do obu ugrupowań, bo wstyd im będzie utożsamiać się z takimi pyskówkami. Aż wejdzie trzecia, pozytywna siła i pozamiata oba obozy :-P. Błagam, zamilknijcie, i nie przynoście więcej wstydu ani R.R, ani J.Ś.
P.S. Ci wszyscy, którzy tu piszecie bzdury, czujecie się bezkarni i anonimowi. Ale to złudne uczucie. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś się nie poczuje urażony i nie wystąpi do prokuratury o zgodę na ujawnienie IP. A wtedy przyjdzie wam się wstydzić na całą wieś zwaną Nowogrodźcem i naiwnie tłumaczyć, że prowadzicie dom otwarty i każdy może wejść, zasiąść do komputera i wypisywać bzdury!


Juz mi coś tu wygląda że to ty masz być tą trzecią pozytywną siłą. Nie za szybko?[/c

Gdybym ja miał być tą trzecią pozytywną siłą, byłbym nią od dawna, bo już 20 lat temu miałem poważne propozycje wejścia w politykę od znajomych na studiach, którzy dziś sprawują ważne stanowiska w województwie i wyżej i to co najmniej w trzech różnych wiodących ugrupowaniach. Tak jak im wtedy, tak i dziś odpowiadam: nie interesuje mnie polityka ani na wysokim, ani na niskim szczeblu, bo to jest dysyplina, jak futbol amerykański - bez zasad i jak bagno - chodzenie po nim wciąga. A ja nie mam ochoty patrzeć rano z obrzydzeniem na swoją podobiznę w lustrze. Życie jest zdecydowanie za krótkie na to by się sk..rwić.
A jeśli ktoś myśli, że można uprawiać politykę w sposób etyczny, to albo jest naiwnym idealistą, albo perfidnie okłamuje naiwnych wyborców. Ja nie jestem ani jednym ani drugim, wobec tego się tej dziedziny nie imam, tylko ją obserwuję i komentuję. Może to innym wyostrzy osąd pewnych zjawisk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowy Niecierpek niezalogowany
25 listopada 2018r. o 15:19
Jeden do kupienia,jak w Bolesławcu i większość ma RR. Kwestia tylko ceny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Niecierpek niezalogowany
25 listopada 2018r. o 15:59
~~Bladofioletowy Kuklik napisał(a): Ja p...dole! Czytam te posty i wstydzę się, że mieszkam w gminie, gdzie są tacy po..bani i t.ę.p.i mieszkańcy, i to po obu stronach barykady! Czy wy naprawdę myślicie, że swymi głupimi wpisami coś zmienicie? Macie rację: uzyskacie to, że ludzie będą mieli jeszcze bardziej negatywne nastawienie do obu ugrupowań, bo wstyd im będzie utożsamiać się z takimi pyskówkami. Aż wejdzie trzecia, pozytywna siła i pozamiata oba obozy :-P. Błagam, zamilknijcie, i nie przynoście więcej wstydu ani R.R, ani J.Ś.
P.S. Ci wszyscy, którzy tu piszecie bzdury, czujecie się bezkarni i anonimowi. Ale to złudne uczucie. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś się nie poczuje urażony i nie wystąpi do prokuratury o zgodę na ujawnienie IP. A wtedy przyjdzie wam się wstydzić na całą wieś zwaną Nowogrodźcem i naiwnie tłumaczyć, że prowadzicie dom otwarty i każdy może wejść, zasiąść do komputera i wypisywać bzdury!

Nikt nic nikomu nie zrobi za obraźliwe wpisy ,tak jak piszesz Relich obrażał w internecie prokuratura ustaliła, że to z jego osobistego komputera a on jako oskarżony w Sądzie się wyłgał, rodzince przysługuje prawo odmowy zeznań i tak uczynili,Więc można opluwać się do woli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Brokuł niezalogowany
25 listopada 2018r. o 16:18
Widocznie nauki pobierał u lechosławiczow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.