Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Jasnoczerwona Brzoza niezalogowany
26 listopada 2018r. o 9:56
No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Kalmia niezalogowany
26 listopada 2018r. o 10:34
~~Jasnoczerwona Brzoza napisał(a): No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.

Jeżeli Relich przekupi radnych to będziemy zmuszeni zorganizować REFERENDUM i odwołać burmistrza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
26 listopada 2018r. o 10:52
~~Modra Kalmia napisał(a):
~~Jasnoczerwona Brzoza napisał(a): No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.

Jeżeli Relich przekupi radnych to będziemy zmuszeni zorganizować REFERENDUM i odwołać burmistrza .


A jeśli zolennicy burmistrza zorganizują kontrreferendum, to co z tym zrobicie? :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Brzoza niezalogowany
26 listopada 2018r. o 11:09
~~Modra Kalmia napisał(a):
~~Jasnoczerwona Brzoza napisał(a): No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.

Jeżeli Relich przekupi radnych to będziemy zmuszeni zorganizować REFERENDUM i odwołać burmistrza .


Ta.... zobacz na statystykę, ile osób chodzi na referendum ws odwołania. Nie ma szans na ustawową większość. Tylko następne dziesiątki tyś zmarnowane, a ludziom to się nie spodoba .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Psianka niezalogowany
26 listopada 2018r. o 12:51
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Modra Kalmia napisał(a):
~~Jasnoczerwona Brzoza napisał(a): No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.

Jeżeli Relich przekupi radnych to będziemy zmuszeni zorganizować REFERENDUM i odwołać burmistrza .







































A jeśli zolennicy burmistrza zorganizują kontrreferendum, to co z tym zrobicie?
:-P

Jeśli zorganizują kontrreferendum to się pogrążą bo podniosą frekwencję ,z tego co pamiętam to jak było poprzednie referendum to Relich latał po Gminie i namawiał żeby nie uczestniczyćw Referendum i faktycznie zabrakło niecałe 300 głosów ,obecnie żeby referendum było wiążące wystarczy 1680 głosów .A tyle jesteśmy w stanie zebrać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrunatna Hakonechloa niezalogowany
26 listopada 2018r. o 13:07
To co się dzieje w gminie to jest chore.
Jakie referendum?
Mieszkańcy wybrali burmistrza a ktoś inny będzie podważał Nasze zdanie dla własnych ambicji.
Zróbcie to referendum i wszystko obróci się przeciwko Wam.
Zapamiętaj kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Psianka niezalogowany
26 listopada 2018r. o 13:57
~Szarobrunatna Hakonechloa napisał(a): To co się dzieje w gminie to jest chore.
Jakie referendum?
Mieszkańcy wybrali burmistrza a ktoś inny będzie podważał Nasze zdanie dla własnych ambicji.
Zróbcie to referendum i wszystko obróci się przeciwko Wam.
Zapamiętaj kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

Dobrze napisałeś to co się dzieje w tej gminie jest chore .Dlatego trzeba tę gminę wyleczyć ,prawie się udało tylko część pacjentów zamiast się leczyć woli chorować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Narcyz niezalogowany
26 listopada 2018r. o 14:20
~~Bakłażanowa Psianka napisał(a):
~~Złotożółty Narcyz napisał(a):
~~Modra Kalmia napisał(a):
~~Jasnoczerwona Brzoza napisał(a): No pewnie że prawie wygrała :) Mówiłem dajcie innego kandydata, np tego z Wykrot. To już dawno byśmy mieli nowego burmistrza.

Tu trzeba kogoś z pomysłem na rządzenie, kogoś kogo obchodzą ludzie, zniszczoną trawą i zarośniętymi znakami wyborów się nie wygra.... ludzie nie są głupi.
Radni jak to radni, zaraz rozejdą się po innych ugrupowaniach i tyle z większości będzie, wystarczy jedna osoba.... tak jest w 99% i Nowogrodziec nie będzie wyjątkiem.

Jeżeli Relich przekupi radnych to będziemy zmuszeni zorganizować REFERENDUM i odwołać burmistrza .


My - czyli kto...? Bojownicy o olwolność i demokrację?




































A jeśli zolennicy burmistrza zorganizują kontrreferendum, to co z tym zrobicie?
:-P

Jeśli zorganizują kontrreferendum to się pogrążą bo podniosą frekwencję ,z tego co pamiętam to jak było poprzednie referendum to Relich latał po Gminie i namawiał żeby nie uczestniczyćw Referendum i faktycznie zabrakło niecałe 300 głosów ,obecnie żeby referendum było wiążące wystarczy 1680 głosów .A tyle jesteśmy w stanie zebrać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza