Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 7:14
falco napisał(a): ''niech łaska pańska będzie z wami ''



Cytowanie wybranych fragmentów Pisma Świętego jako argument w dyskusji, której duch nie ma nic wspólnego ze Słowem Bożym, to świętokradztwo.
Biblię należy traktować całościowo. A nie cytować fragmenty, zapominając o całej reszcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2019r. o 7:28
mnie interesuje tylko to czego zaprzeczeniem jest wielu z forumowiczów ...często i ty ;)

''Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych.....to coś z Mateusza

jak to się ma do nich ? myślisz ze któryś z nich modli się za mnie ?....hahahaha

jak myślisz ?...kto pierwszy ''rzuci kamień''?
może ty? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Szydlica niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 7:35
nie placic mitomanom. wciskają ciemnote tym biednym w szare komorki ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 7:51
falco napisał(a): mnie interesuje tylko to czego zaprzeczeniem jest wielu z forumowiczów ...często i ty ;)

''Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych.....to coś z Mateusza

jak to się ma do nich ? myślisz ze któryś z nich modli się za mnie ?....hahahaha

jak myślisz ?...kto pierwszy ''rzuci kamień''?
może ty? ;)

Myślę że się modli. I to nie jeden.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 9:33
~~Bladozielona Szydlica napisał(a): nie placic mitomanom. wciskają ciemnote tym biednym w szare komorki ludziom.


Biedna ciemnota ze znikomą ilością szarych komórek myśli, że inni mają tak samo!
Połykacze tvnowskiej propagandy biorą katolików za takich samych idiotów, jak oni sami.

Gdybyś nie był skończonym nieukiem, wiedziałbyś że to cywilizacja utworzona przez chrześcijaństwo była najlepsza na świecie - bezkonkurencyjna!
To ona stworzyła wszystkie istotne wynalazki współczesnego świata!
To ona stworzyła wysoki rozwój, dobrobyt i postęp!
Żaden inny system nie potrafił z nią konkurować!
Upadek UE zaczął się od niszczenia i wypierania chrzescijaństwa!

I nie zabieraj głosu ciemnoto, jak nie masz pojęcia o niczym, a chcesz oświecać innych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 9:35
falco napisał(a):
''Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych.....to coś z Mateusza
jak to się ma do nich ? myślisz ze któryś z nich modli się za mnie ?....hahahaha


Jak to szło? Falco Burczymucha ? ;)
I znów, jak zawsze, kulą w płot :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Szydlica niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 10:07
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
~~Bladozielona Szydlica napisał(a): nie placic mitomanom. wciskają ciemnote tym biednym w szare komorki ludziom.


Biedna ciemnota ze znikomą ilością szarych komórek myśli, że inni mają tak samo!
Połykacze tvnowskiej propagandy biorą katolików za takich samych idiotów, jak oni sami.

Gdybyś nie był skończonym nieukiem, wiedziałbyś że to cywilizacja utworzona przez chrześcijaństwo była najlepsza na świecie - bezkonkurencyjna!
To ona stworzyła wszystkie istotne wynalazki współczesnego świata!
To ona stworzyła wysoki rozwój, dobrobyt i postęp!
Żaden inny system nie potrafił z nią konkurować!

wiekszych bezeceństw nie slyszalem, szkoda tylko , ze watykan wymordowal Templariuszy ? Odsylam do Historii - nie histerii
Upadek UE zaczął się od niszczenia i wypierania chrzescijaństwa!

I nie zabieraj głosu ciemnoto, jak nie masz pojęcia o niczym, a chcesz oświecać innych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 stycznia 2019r. o 10:23
Histeryku!
Zabrakło wskazania jakiegokolwiek mojego błędu i wyjaśnienia jak powinno być!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza