Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Perłowoszara Dabecja niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 14:10
~~Szary Omieg napisał(a): Co cie to obchodzi. Ciebie to nie dotyczy, tylko wierzących. Wypowiadaj się na temat ateizmu ograniczony własną głupotą ciołku matołku.


wypowiedział sie żarliwy katolik co to według słów swojego boga miłuje współbraci a że sam wie że bzdury pisze czuje się sfrustrowany ze nikt rozsądny nie traktuje go poważnie
zrozumcie wiec jak mu jest z tym zle i wybaczcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Nagietek niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 14:25
~~Szary Omieg napisał(a):
~~Szary Omieg napisał(a): Co cie to obchodzi. Ciebie to nie dotyczy, tylko wierzących. Wypowiadaj się na temat ateizmu ograniczony własną głupotą ciołku matołku.



Co was to obchodzi. Was to nie dotyczy tylko wierzących. Ofiara na kościół w czasie kolędy dotyczy tylko tych, którzy sami z własnej woli chcą wesprzeć katolicką wspólnotę. Wypowiadajcie się na temat ateizmu...………. O paradzie słusznie słusznej równości homoseksualnej.... ciołki matołki.


Szary ,a wy czarni to te małe dzieci,, drylujecie'' dla wsparcia katolickiej wspólnoty czy równości homoseksualnej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 14:26
Miłość bliźniego nakazuje upomnieć i pouczyć błądzącego!
Jeśli nie posłucha, bierze sam odpowiedzialność na siebie.
Sam Chrystus, po napomnieniach żydów, na koniec zwracał się do nich per "plemię żmijowe" np.

Niestety, ciągle lemingoza nie mając bladego pojęcia w temacie, poucza tych co się znają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2019r. o 16:48
no to kmiocie pouczaj ...
napisz mi tu czym to chrześcijaństwo i jego nauki wg. ciebie sprawiły że Europa stała się potęgą...
tylko bez pierdzielenia typu '' to najbardziej cywilizowana wiara''
konkrety...
no i jak to było z tymi licznymi kobietami w otoczeniu Jezusa?
konkrety...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Winobluszcz niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 17:15
Nic nie robią za darmo .Za wszystko musisz płacić. Chrzest ślub pogrzeb .mało tego .przeswietlenia czy chodzisz do kościoła i czy przyjmujesz po koledzie. Inaczej robią łaskę. A sytuacje bywają różne. Nie każdy chce brać ślub bo ciąża. A dziecko ochrzcic chcemy a oni robią pod górkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 17:24
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Rdzawy Kleome napisał(a): Mój dom "nawiedził" duszpasterz" ostatni raz jakieś 26-28 lat temu.Nie liczę upływu lat..Zgodnie z tradycją w jakiej zostałam wychowana przyjmowałam księdza podczas kolędy.Do czasu.Kiedy przed laty ksiądz na zakończenie wizyty duszpasterskiej mojemu mężowi podał rękę,a mnie chwycił za ramiona i pocałował w szyję ze słowami,że mam delikatną skórę sam zatrzasnął drzwi mojego domu.Nie daję nikomu przyzwolenia na takie zachowanie.Jak nikt rozumiem ofiary pedofilii księży.Księżą gromadzą majątki,otumaniają ofiary namawiając do coraz większych datków na ich wystawne życie,ponieważ wiedzą,że po ich śmierci nie poniosą żadnej kary.Żadnych piekieł,żadnego nieba.O nieśmiertelności możemy mówić w kategoriach jednostek niezwykle uzdolnionych,które wiedzą,przenikliwością myślenia wyznaczają nowe trendy,a o których historia nie zapomni .To jest nieśmiertelność.W rodzinach pozostaniemy nieśmiertelni za sprawą naszej miłości do bliskich,działaniu dla ich dobra i to w ich pamięci otrzymamy życie wieczne. Żaden klecha nie powinien nikogo straszyć ogniami piekielnymi,bo jeśli takie gadanie w średniowieczu ,gdzie nie było etyki,kodeksów prawa cywilnego i karnego miało racje bytu,to w cywilizowanym i popartym nauką świecie nie ma racji bytu.

Cywilizowanym świecie powiadasz... Rozumiem że w Polsce nie było cywilizowanego świata, gdy najpierw "naziści", potem komuniści masowo mordowali ludzi. W byłej Jugosławii też cywilizacja przymknęła na jakiś czas oczy. Wokół nas, gdzie kwitnie handel żywym towarem czy śmiercią w postaci narkotyków, też cywilizacja odwraca wzrok. Są wartości uniwersalne, których strzeże Kościół. Jeśli któryś przedstawiciel Kościoła nie spełnia tych standardów, jest to problem przede wszystkim jego. Z powodu jednego nie potrafiącego się zachować księdza nie powinnaś podejmować tak drastycznych decyzji. No chyba że szukałaś pretekstu, bo te codzienne modlitwy, czy chodzenie do Kościoła mogły być dla Ciebie uciążliwe. Teraz masz spokój z Kościołem. W niedzielę zamiast do kościoła, możesz iść na zakupy. Nie musisz robić rachunku sumienia. Bo sumienie masz przecież czyste, to wszystko wina klechy.
W Twoim przypadku po prostu powinnaś była skontaktować się z przełożonym tego księdza, by mu wytłumaczył co duchownemu wypada, a czego nie wypada robić.
Wspomniałeś/łaś o nazistach.Ok.Zapoznaj się z historią.Kiedy naziści mordowali całe narody, ówczesny papież przyjmował w Watykanie tych najwyższych rangą.Sowicie opłacony Watykan odwrócił oczy od zagłady.Czego bał się papież i kardynałowie?Śmierci?Przecież po śmierci to tylko raj i nieśmiertelność np J.Korczk stanął pierwszy przed gromadką dzieci skazanych na śmierć.Gdzie wtedy był twój bóg?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2019r. o 18:55
;)
za jakiś czas zajrzę bo chociaż domyślam się odpowiedzi (o ile nastąpi) to przeczytam jak to wytłumaczy ...
on taki ''oblatany'' w historii ...hahaha


Dopisane 11.01.2019r. o godz. 18:55:

~~Białawoszary Oczar napisał(a):
falco napisał(a): ~~Białawoszary Oczar 23 godz. 6 min. temu

Postów


O ciebie falco jest to skłonność do nieletnich.

przypominam ci łajzo że nie zgłaszając tych swoich ''obserwacji'' popełniasz przestępstwo ...

Jak już rozmawiamy o prawie, to w naszym kraju działa ono w ten sposób ze zgłasza się przestępstwo a nie chęć jego popełnienia.
Ale spokojnie falco, mam cię na oku. Jeden fałszywy ruch...


teraz doczytałem ...
ja jestem spokojny ale ciebie ''nosi'' jak widzę :]

jeden fałszywy ruch i co?...pogrozisz mi paluszkiem ?
tyle twojego że możesz sobie popisać ...
nie z takimi ''leszczami ''dawałem sobie radę bo nie grzeszycie wiedzą ...
przypomniał mi się tu niejaki ''przegorzan'' czy jakoś tak--miał do mnie podesłać ''kolegę śledczego'' i co?

przegorzanik wymiękł jak zużyta prezerwatywa i zniknął o ''śledczego'' nie było i nie ma ...
ty masz takich ''kolegów''?...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 20:33
~~Konopna Języczka napisał(a):
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Rdzawy Kleome napisał(a): Mój dom "nawiedził" duszpasterz" ostatni raz jakieś 26-28 lat temu.Nie liczę upływu lat..Zgodnie z tradycją w jakiej zostałam wychowana przyjmowałam księdza podczas kolędy.Do czasu.Kiedy przed laty ksiądz na zakończenie wizyty duszpasterskiej mojemu mężowi podał rękę,a mnie chwycił za ramiona i pocałował w szyję ze słowami,że mam delikatną skórę sam zatrzasnął drzwi mojego domu.Nie daję nikomu przyzwolenia na takie zachowanie.Jak nikt rozumiem ofiary pedofilii księży.Księżą gromadzą majątki,otumaniają ofiary namawiając do coraz większych datków na ich wystawne życie,ponieważ wiedzą,że po ich śmierci nie poniosą żadnej kary.Żadnych piekieł,żadnego nieba.O nieśmiertelności możemy mówić w kategoriach jednostek niezwykle uzdolnionych,które wiedzą,przenikliwością myślenia wyznaczają nowe trendy,a o których historia nie zapomni .To jest nieśmiertelność.W rodzinach pozostaniemy nieśmiertelni za sprawą naszej miłości do bliskich,działaniu dla ich dobra i to w ich pamięci otrzymamy życie wieczne. Żaden klecha nie powinien nikogo straszyć ogniami piekielnymi,bo jeśli takie gadanie w średniowieczu ,gdzie nie było etyki,kodeksów prawa cywilnego i karnego miało racje bytu,to w cywilizowanym i popartym nauką świecie nie ma racji bytu.

Cywilizowanym świecie powiadasz... Rozumiem że w Polsce nie było cywilizowanego świata, gdy najpierw "naziści", potem komuniści masowo mordowali ludzi. W byłej Jugosławii też cywilizacja przymknęła na jakiś czas oczy. Wokół nas, gdzie kwitnie handel żywym towarem czy śmiercią w postaci narkotyków, też cywilizacja odwraca wzrok. Są wartości uniwersalne, których strzeże Kościół. Jeśli któryś przedstawiciel Kościoła nie spełnia tych standardów, jest to problem przede wszystkim jego. Z powodu jednego nie potrafiącego się zachować księdza nie powinnaś podejmować tak drastycznych decyzji. No chyba że szukałaś pretekstu, bo te codzienne modlitwy, czy chodzenie do Kościoła mogły być dla Ciebie uciążliwe. Teraz masz spokój z Kościołem. W niedzielę zamiast do kościoła, możesz iść na zakupy. Nie musisz robić rachunku sumienia. Bo sumienie masz przecież czyste, to wszystko wina klechy.
W Twoim przypadku po prostu powinnaś była skontaktować się z przełożonym tego księdza, by mu wytłumaczył co duchownemu wypada, a czego nie wypada robić.
Wspomniałeś/łaś o nazistach.Ok.Zapoznaj się z historią.Kiedy naziści mordowali całe narody, ówczesny papież przyjmował w Watykanie tych najwyższych rangą.Sowicie opłacony Watykan odwrócił oczy od zagłady.Czego bał się papież i kardynałowie?Śmierci?Przecież po śmierci to tylko raj i nieśmiertelność np J.Korczk stanął pierwszy przed gromadką dzieci skazanych na śmierć.Gdzie wtedy był twój bóg?
Drogi Panie!Jestem dojrzałą kobietą ,sama podejmuję świadome decyzję,a skarżyć to mogłam pani w przedszkolu,kiedy nie potrafiłam się obronić będąc trzylatką.Jakimi jeszcze bzdurami uraczy pan nas w swoich postach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu