Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Konopna Języczka niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 23:42
Omieg dodaj mnie do tych wypowiedzi o Falco ,a zmiażdżę cie moją wiedzą.Stara już jestem,dużo w życiu widziałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Sit niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 23:43
Jak zwykle prymitywy i reszta gimbazy musi się napinać na księży. No bo czy płacić czy nie płacić? czyli znowu zróbmy gownoburzę by było fanie.

Wbijta sobie do tych ciasnych czaszek, że KOLĘDA nic nie kosztuje. Jeśli chcesz coś dać księdzu... ciastko, uśmiech, 10 zł lub 10 gr... to zrób jak uważasz z własnej nieprzymuszonej woli. Jak nie dasz grosza to ksiądz i tak i tak cię odwiedzi, pomodli się za Ciebie i pobłogosławi twój dom, a nawet karteczkę dostaniesz (uwierz, że za darmo). Jak Go nie wpuścisz, żeby móc pochwalić się reszcie podobnych Tobie i udowodnić jaki to jesteś fajny kozak to NIKT CIĘ ZA TO NIE UKRZYŻUJE - masz prawo do tego.
Wytrzymajcie jeszcze trochę (Muzułmanie Was wyzwolą z ucisku katolickiego).

A teraz wracajcie do minecrafta lub obejrzycie sobie Kler... dajcie se na luz bo rok w rok wciąż zanudzacie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
11 stycznia 2019r. o 23:43
falco napisał(a):



jeden chce mnie ''chować pod płotem''



Przecież kartoteka księdzunia nie kłaaamie. Do tego bolec.info zawiera tyle twoich bluźnierstw., tyle obrzydliwego chamstwa. Sam się już położyłeś pod tym płotem biedny judaszu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Języczka niezalogowany
12 stycznia 2019r. o 0:03
Mnie też już ktoś pochował pod płotem parę postów wstecz.Ale prawo kanoniczne nie daje mi wyboru miejsca do rozsypania moich prochów w miejscu prze ze mnie wskazanym.Ot, nakaz kościoła i szlus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
12 stycznia 2019r. o 0:12
~~Konopna Języczka napisał(a): Omieg dodaj mnie do tych wypowiedzi o Falco ,a zmiażdżę cie moją wiedzą.Stara już jestem,dużo w życiu widziałam.



Mózg też już masz stary. Szukasz zaczepki? dziecko jesteś, idź sobie poszukaj piaskownicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2019r. o 0:24
~~Szary Omieg napisał(a):
falco napisał(a):



jeden chce mnie ''chować pod płotem''



Przecież kartoteka księdzunia nie kłaaamie. Do tego bolec.info zawiera tyle twoich bluźnierstw., tyle obrzydliwego chamstwa. Sam się już położyłeś pod tym płotem biedny judaszu.



te ''kartoteki'' niczym się nie różnią od kartotek SB kmiotku
i ''instytucja'' jaką jest dzisiaj Kościół niczym się od nich nie różni ...
myślisz że wpuszczając księdza ,dając mu kopertę wykpisz się od kary jaka już przygotowuje dla ciebie ten twój ''bóg''
bo ponoć on wie i widzi wszystko ...więc i ciebie i to jakim chamem jesteś dla innych...

nawet teraz piszesz jakieś brednie kmiotku-''bluznierstwa''?ja?...któremu bliżej do gnostyków niż takiemu jak ty ''katolikowi''?
facet ...odpuść sobie ten temat bo nie wiesz co piszesz ...

i zrób coś dla mnie - wklej tu kilka cytatów z tego mojego ''chamstwa'' o którym tak często wspominasz ...
chciałbym wiedzieć czym dla ciebie jest to co tak określasz

do dzieła :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
12 stycznia 2019r. o 0:29
chamie pospolity skończysz pod płotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 stycznia 2019r. o 0:30
~~Szary Omieg napisał(a):
~~Konopna Języczka napisał(a): Omieg dodaj mnie do tych wypowiedzi o Falco ,a zmiażdżę cie moją wiedzą.Stara już jestem,dużo w życiu widziałam.



Mózg też już masz stary. Szukasz zaczepki? dziecko jesteś, idź sobie poszukaj piaskownicy.


nie bądz chamem ...hahahaha
odpowiedz ''języczce''
racja...nie potrafisz ...za to chamstwa nawet tutaj się nie ustrzegłeś ...kmiocie:]
sam siebie obnażyłeś tą pseudo ''wypowiedzią''
:]
idę spokojnie spać wiedząc że ktoś kolejny ''skopał ci dupkę''
zresztą na nic więcej nie zasługujesz ...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza