Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 16:29
Przez pół życia byłem święcie przekonany , że Jaruzelski ocalił Naród przed sowiecką inwazją ,
Na tym portalu dziesięć lat temu zażarcie broniłem powyższej tezy, ... myliłem się . Mea culpa.
Polecam jako lekturę na wieczór :) :




Tylko krowa nie zmienia poglądów , żrąc ścierwomedialną trawę :D Tak , jak Fobiczny w kwestii Pani Olgi noblistki . Ale już kiedyś udało mi się przekonać Fobicznego do Bolka , o czym świadczy stopka Fobicznego :D

... nadzieja matką sukcesu ... :D

... szacun dla Pani Aldony i przynajmniej Pulicer , czy jakoś tak . Panna nie zna angielskiego :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Sałata niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 16:33
Dożyjemy jeszcze czasów, że Unia Europejska na podstawie ustawy 1066 będzie dyscyplinować Polaków tak jak kiedyś ZSRR dyscyplinowało ! Do tego ma służyć ustawa o bratniej pomocy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 16:45
panienko, ja nie zmieniam majtek to dlaczego mialbym zmieniac zdanie. olga jest ok. miesza tzw. "prawicowcom" w falszowaniu. kazdy ma prawo mowic, ze kims jest, to nie ma znaczenia, bo to ja musze go okreslic i nazwac , po jego czynach.
o bolku nie zmienilem zdania, dawniej mialem o nim gorsze zdanie niz dzisiaj, dzisiaj uwazam go tylko za de bila. jarkowi nie duzo do niego brakuje. nie zmam poltyka, ktorego okreslilbym pozytwnie. wszyscy prowadza polske do zguby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 16:48
Mam nadzieję , że przynajmniej ja nie dożyję :D

1066 i wszystko jasne ... janke goł home :D Ale o ile starcza pamięć mnie nie myli , to właśnie POpaprańce lobbowali ustawkę ... Pomożecie , jak mawiał ostatni Wielki Przywódca Narodu ... co z tego , że komuch , ale z jajami i dla Narodu ... pomożecie ? To kto w końcu jest autorem 1066 , która frakcja polityczna tej samej sceny ? :D Starość , qurwa nie radość :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 17:04
M21W2 napisał(a): Dziś kolejna rocznica hańby PRL i władz komunistycznych

jaka dzisiaj kolejna ....
czas ci się zatrzymał?

De suis homines laudibus libenter praedicant

:]

to o tobie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 18:03
fobiak napisał(a): panienko, ja nie zmieniam majtek to dlaczego mialbym zmieniac zdanie. olga jest ok. miesza tzw. "prawicowcom" w falszowaniu. kazdy ma prawo mowic, ze kims jest, to nie ma znaczenia, bo to ja musze go okreslic i nazwac , po jego czynach.
o bolku nie zmienilem zdania, dawniej mialem o nim gorsze zdanie niz dzisiaj, dzisiaj uwazam go tylko za de bila. jarkowi nie duzo do niego brakuje. nie zmam poltyka, ktorego okreslilbym pozytwnie. wszyscy prowadza polske do zguby.


Ja stary komuch znam tylko Gierka ... czytałeś Przerwaną Dekadę ? Reszta , jak słusznie zauważasz.

Jarek i Bolek w jednym stali domu , a co z tego wyszło to widać bez mikroskopu .

Prawicowcy , to ostatnia siła polityczna w tym nieszczęśliwym kraju .

Olga jest do dupy , bo co to za ptak , a już nie pisklęcie , co do gniazda s... erwuje :D ... polscy kolonizatorzy ... ja pier ... lę :D

Zmieniaj majty Fobiczny , trzeba dbać o higienę , również umysłową ... :)





Dopisane 17.12.2019r. o godz. 17:37:

... ale , ale . Rozumiem , że Pani Kurek nie podoba Ci się Fobiczny , a jak podoba Ci się Pani Aldona ? . Jeśli miałbym szukać patriotyzmu , nie mylić z nacjonalizmem Przemo ( nota bene , pismo obrazkowe wyszło z mody :D :) , to powiedział bym , że w Tych dwóch Paniach widzę ogarek oświaty , ostoję Narodu . Oby tylko wiedza trafiła pod ścierwomedialne strzechy .

Dobra idę po piwo :)


Dopisane 17.12.2019r. o godz. 17:58:

... cholera zapomniałem dodać ... Przemo ... pismo obrazkowe mniej więcej wyszło z mody ... jakieś cztery tysiące lat temu za wczesnych Żydów . Sumerowie i Egipcjanie jeszcze się tym posługiwali , a dzisiaj przynajmniej w Twoim przypadku ... historia lubi się powtarzać :D

Cenię Cię za inteligencję , ale ...

... qurde z tą moją pamięcią :D


Dopisane 17.12.2019r. o godz. 18:03:

... Przemo , a czytałeś Flet z Mandragory ? :)

Wiem , że nie czytałeś , głupie pytanie :) Wybacz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Hiacynt niezalogowany
17 grudnia 2019r. o 20:11
skorn napisał(a):
~~Żółtawozielony Mamutowiec napisał(a):
zawsze pisałem że ktoś kto naprawdę chce się pomodlić do ''boga '' takiego czy innego nie potrzebuje katedr ,bazylik ani kościołów ...


Ale twój ojciec potrzebował. Był głupszy od swojego syna, chłopskiego filozofa? : )


no to rozdeptałeś cielebryte karalucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2019r. o 20:29
kurek podoba mi sie jesli chodzi o jedwabne ale nie podoba mi sie jesli chodzi o bandytow. ma mala wiedze chlopska bo polski chlop nie mial lekko, chleb po 8 (znow bedzie). aby sie nie rozpisywac powiem krotko, pier doli jak potluczona. wioskami trzasl pan a polski pan do dzisiaj siedzi w glowach nawet w glowach rosjan, polski pan to zgroza. jak pan chcial przeroochac dziewke na wiosce to roochal tak jak powojenni bandyci, wkladajac lufe ojcu dziewki do ust, lub uzywajac pejcza na chlopa.
a ch uj tam przeciez masz net. polski chlop nie mial zadnych praw, byl niewolnikiem pana. dlatego tych panow az tylu pod tarnowem chlopi wyrzneli.
ola wygiela pseudoprawice i bardzo dobrze bo zaden ch uj nie ma prawa sie nazywac patriota i zadne media nie maja prawa podkreslac, ze sa katolickie, gdy nimi i tak nie sa. prawicowa propaganda wychodzi mi juz bokiem a im chodzi tylko o sprzedaz nabazgranych ksiazek albo o finansowe wspomozenie. pseudoprawicowcy to zebracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza