Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rafał Trzaskowski dziękuje bolesławianom
~~Różowy Len niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 10:50
~~Brunatna Celozja napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
~~Brunatna Celozja napisał(a):
112.000.000.000 ❗️dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa

Za poprzedniej władzy tyle to nam uciekało rocznie.


To gdzie rozliczone te afery, gdzie powsadzani do więzień odpowiedzialni za to ludzie. Takie audyty były głośne. 6 lat rządzicie.
A tak na marginesie jak tam robota załatwiona politycznie przez PIS ,dobrze płacą ? Fajnie się służy za srebrniki? ;)

Te pieniądze, które nam uciekały szeroka VAT-owska rzeką wysysała z nas międzynarodowa mafia. Póki co udało się ograniczyć pole jej działania. Schwytać i posadzić spryciarzy to o wiele bardziej skomplikowana sprawa. Ci, którzy ustawiali przepisy pod mafijne interesy czynili to "bezwiednie". Potrafisz im udowodnić interesowność to do dzieła.
Co do drugiej kwestii. Skoro ty dałeś się kupić, to nie znaczy że i inni muszą być tak sprzedajni. Mi zależy tylko na tym by moje dzieci i wnuki mogły żyć w wolnej Polsce i nie musiały ukradkiem iść do kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 10:50
~~Różowy Len napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Złotawa Gunera napisał(a): Jak PiS niszczy Polskę? Pomoc rodzinom, młodym pracownikom, seniorom. Tego jeszcze nie było. Wielkie inwestycje to też niszczenie?
Aha wiem wiem, policja przestała pałować narodowców i patriotów. No to może o to chodzi.

Sprzedali wszystkie złoto które było rezerwą budżetową żeby wygrać wybory a później zęby w tynk .

A konkretnie to komu i kiedy sprzedali? Skąd masz te informacje, z bazarku?
Z tego co głosili twoi "bogowie", to budżet, przez to rozpasane rozdawnictwo, miał nam się załamać już 5 lat temu. A ma się o dziwo zdecydowanie lepiej niż za poprzedników. Jako jedyny argument pozostają ci więc takie kłamstwa jak to o wyprzedaży złota.

To powiedz dlaczego to złoto zostało zabrane ze Skarbca w Londynie gdzie było bezpieczne i leżało tam latami .Glapiński chwali się niezliczoną ilością gotówki w NBP,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 czerwca 2020r. o 11:18
wszędzie gdzie pojawia się postać ''papcia-glapcia '' śmierdzi ''wałem''

a co do złota to myślę że w niedługim czasie jego część wyląduje w Forcie Knox...

na poczet ''poszczeń'' jankeskiego ''knesetu'' ;)

poczytajcie sobie o historii kiedy to Niemcy chcieli odzyskać od ''yankee'' swoje złoto...

poczytajcie sobie jak wyszedł audyt zasobów złota jakiego dokonano na żądanie konserwatystów po aferze jaka wyszła kiedy USA zapłaciło pewnemu państwu złotem nawet nie lichej próby a wręcz złomem ...

[img=1592299114_6ufvr59.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 11:50
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Złotawa Gunera napisał(a): Jak PiS niszczy Polskę? Pomoc rodzinom, młodym pracownikom, seniorom. Tego jeszcze nie było. Wielkie inwestycje to też niszczenie?
Aha wiem wiem, policja przestała pałować narodowców i patriotów. No to może o to chodzi.

Sprzedali wszystkie złoto które było rezerwą budżetową żeby wygrać wybory a później zęby w tynk .

A konkretnie to komu i kiedy sprzedali? Skąd masz te informacje, z bazarku?
Z tego co głosili twoi "bogowie", to budżet, przez to rozpasane rozdawnictwo, miał nam się załamać już 5 lat temu. A ma się o dziwo zdecydowanie lepiej niż za poprzedników. Jako jedyny argument pozostają ci więc takie kłamstwa jak to o wyprzedaży złota.

To powiedz dlaczego to złoto zostało zabrane ze Skarbca w Londynie gdzie było bezpieczne i leżało tam latami .Glapiński chwali się niezliczoną ilością gotówki w NBP,

Z tego samego względu z którego nie wystarczy nam że mamy lotnisko w Berlinie.
Mówisz ze złoto w Anglii było bezpieczne? To jak skomentujesz to, ze Anglicy zarekwirowali nam spora część tego złota na poczet strat, jakie przynieśli Anglii polscy lotnicy, którzy bronili ich suwerenności. Tylko czekać jak ucięliby sobie kolejny kawałek złotego skarbu na poczet gastarbaiterów z Polski. Albo pod innym, równie "sprawiedliwym" pretekstem.
A co do niezliczonej ilości gotówki to w porównaniu z tymi miliardami, które wchodzą w grę w związku z pandemią, to pieniądze za to złoto to by były grosze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 czerwca 2020r. o 12:17
kiedyś Wenezuela miała złoto w banku brytyjskim ..miało być bezpieczne i co?

Deutsche Bank je zarekwirował na poczet długów...

i kiedy czytałem wypowiedzi ''glapcia'' o tym że sprowadza się złoto-nie zaznaczał że to tylko część- z potrzeby przetrzymywania zasobów w kilku bankach światowych wtedy zwróciłem uwagę na Fort Knox ze względu na podległość Polski do ''yankee''

i wyszło mi to że ...

powtórzy się historia kiedy to Niemcy chcieli odzyskać od nich swoje...
co wywalczyli?

że CZĘŚĆ ! odzyskają w pięcioletnich RATACH ....hahaha

tak się kiedyś ''wydyma'' i Polskę ...:]
kiedy do was pisdzielce dotrze fakt dlaczego część pieniędzy polskiego banku ''narodowego'' ''glapcio'' ulokował w Lichtensztajnie a nie np u sąsiadów Czechów?
nie w Norwegii?


wytłumaczcie mi dlaczego? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pszeniczny Szafirek niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 12:18
Pis to wspolczesni komuniści. Dozenie do coraz większej centralizacji władzy i uzaleznianiu ludzi od panstwa. Ludzie pracujacy na etacie sa efektywnie opodatkowani w 70%. Vat pit akcyza i setki innych posrednich podatkach. A potem Ci oddają, mieszkanie + wakacje + wyprawka + coraz bardziej stajesz się niewolnikwm wlady. Ale takiemu homo sowieticus jak Ty to pasuje. I kto.tu się sprzedał. Ja nikomu się nie sprzedałem bo prowadzę wlasny biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 czerwca 2020r. o 13:28
~Pszeniczny Szafirek napisał(a): Pis to wspolczesni komuniści.

A potem Ci oddają, mieszkanie + wakacje + wyprawka + coraz bardziej stajesz się niewolnikwm wlady.

Ale takiemu homo sowieticus


komu mieszkanie +?

z zapowiedzianych miliona blisko mieszkań oddano coś około 90 000

jakie wakacje+?

z zapowiedzianych bonów wakacyjnych dla każdego zrobiło się tylko dla tych mających dzieci?
czyli bezdzietni żyją w innym kraju?...ich nie dotknął ich ''wirusowaty'' kryzys?


to samo z wyprawkami?

ja osobiście nie mam grosza z tych wszystkich '' plusów''
i miliony mnie podobnych ...;)

ten twój '' homo sowieticus'' zepsuł całą twoją wypowiedź...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Piwonia niezalogowany
16 czerwca 2020r. o 13:41
Ten pan niech się trzyma od Bolesławca z daleka! Ma swoją Warszawę i jej niech pilnuje razem z tym swoim ...partnerem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza