Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

~~Czarnek ma na łbie garnek niezalogowany
15 września 2023r. o 7:43
https://wiadomosci.wp.pl/trzech-damskich-bokserow-ostra-odpowiedz-na-atak-czarnka-6941601051769472a


czarnek to buc udający katolika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Aralia niezalogowany
25 września 2023r. o 15:21
Siedzę i słucham, no i czym dłużej słucham tym bardziej nie rozumiem. Ten sam człowiek, ten sam duchowny, czyli Proboszcz Bazyliki, najpierw modli się o żołnierzy pilnujących granicy z Białorusią, a więc słynnego płotu, który jest przecież barierą wynikającą z zazdrości, bo ta ma przecież chronić przed naporem hord niewiernych łasych na nasze dobra i kulturę, a potem wychodzi w ostatnią niedzielę i głosi kazanie o zazdrości… No gdzie tu logika? Gdzie tu zgodność z nauką Kościoła Katolickiego? Nie da się obronić tego co dzieje się na granicy zgodnie z podstawowymi zasadami Chrześcijaństwa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
25 września 2023r. o 17:11
https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-jest-rozgoryczony-rosnie-napiecie-na-linii-warszawa-kijow-6945353549110016a


Pisowców wstydzi się cała Polska i świat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
25 września 2023r. o 18:55
~~Gołęba Aralia napisał(a): Siedzę i słucham, no i czym dłużej słucham tym bardziej nie rozumiem. Ten sam człowiek, ten sam duchowny, czyli Proboszcz Bazyliki, najpierw modli się o żołnierzy pilnujących granicy z Białorusią, a więc słynnego płotu, który jest przecież barierą wynikającą z zazdrości, bo ta ma przecież chronić przed naporem hord niewiernych łasych na nasze dobra i kulturę, a potem wychodzi w ostatnią niedzielę i głosi kazanie o zazdrości… No gdzie tu logika? Gdzie tu zgodność z nauką Kościoła Katolickiego? Nie da się obronić tego co dzieje się na granicy zgodnie z podstawowymi zasadami Chrześcijaństwa!


W działaniach kleru nie doszukuj się logiki. Im w głowach tylko biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
25 września 2023r. o 21:30
Na plebanii. Nowe odcinki juz jesienią w tvp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Grypszpan niezalogowany
26 września 2023r. o 6:45
- Czy pan Jarosław Kaczyński mówił panu, dlaczego musiał przekazać pieniądze ks. Sawiczowi?

- Powiedział mi, że żeby zdobyć podpis. Ażeby otrzymać podpis, musimy księdzu coś zapłacić. Ja się zapytałem, ile musimy zapłacić? Powiedziałem [zapytałem] 100 tysięcy, 200 tysięcy złotych? Nie wiem ile. On powiedział: „100 tysięcy". Mnie się zdawało, że my zapłacimy wtedy, kiedy będziemy mieć kredyt. On powiedział: „nie, ksiądz przyjedzie, on potrzebuje pieniądze". Ja nie mogę, że nie mogę tak szybko [niezrozumiałe] 100 tysięcy złotych. Ja powiedziałem, że mogę dać na szybko 50 tysięcy złotych, z moich prywatnych pieniędzy, mogę na szybko 50 tysięcy dać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Dzwonek niezalogowany
26 września 2023r. o 7:21
~~Malinowy Grypszpan napisał(a): - Czy pan Jarosław Kaczyński mówił panu, dlaczego musiał przekazać pieniądze ks. Sawiczowi?

- Powiedział mi, że żeby zdobyć podpis. Ażeby otrzymać podpis, musimy księdzu coś zapłacić. Ja się zapytałem, ile musimy zapłacić? Powiedziałem [zapytałem] 100 tysięcy, 200 tysięcy złotych? Nie wiem ile. On powiedział: „100 tysięcy". Mnie się zdawało, że my zapłacimy wtedy, kiedy będziemy mieć kredyt. On powiedział: „nie, ksiądz przyjedzie, on potrzebuje pieniądze". Ja nie mogę, że nie mogę tak szybko [niezrozumiałe] 100 tysięcy złotych. Ja powiedziałem, że mogę dać na szybko 50 tysięcy złotych, z moich prywatnych pieniędzy, mogę na szybko 50 tysięcy dać.


Sam już nie wierzysz w to co piszesz
Hehehehehe ..D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dudu niezalogowany
26 września 2023r. o 11:42
https://www.onet.pl/film/onetfilm/stanislaw-brejdygant-napisal-list-do-andrzeja-dudy-wstyd-za-niego/gvvkz2k,681c1dfa


Duda POjechany i słusznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza