Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Staroróżowy Sadziec niezalogowany
24 września 2023r. o 20:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): manipulujesz Lucjan i to jest w tobie zabawne bo masz chyba tu wszystkich za idio.tów ;D
zapytam ...mówi ci coś nazwisko Hutyra?


Najgorsze jest to że manipulant nazywa innych manipulantem , znalazłeś list Hutyry do Olszewskiego i walisz głupa zadając pytania jeszcze głupsze .
Olszewski rządził raptem pół roku w 1992 , upadłość stoczni ogłoszono w 1996 , kto wtedy rządził ? .

Dziś tylko tyle , czas na siatkówkę .
Dobranoc , śnij o swojej wielkości , tylko to Ci zostało .

ale z ciebie forumowy oszust...;D
co z tego że Olszewski rządził pół roku?...co zrobił w sprawie stoczni kiedy ten list dostał? ...nic....;D
a co obiecywał wtedy Kaczyński?...napisz ''cfaniaczku'' ....;D

ja już teraz ci napiszę co z tego wyszło bo wracam do meczu...
z obiecanek Kaczyńskiego wyszło gów...o....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Związkowiec czy PiSowiec niezalogowany
24 września 2023r. o 21:21
Czy to normalne aby prawdziwy związkowiec tak zaciekle bronił interesów partii politycznej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił płowy niezalogowany
24 września 2023r. o 21:58
Trzeba by było go pytać czy kiedykolwiek on się czuł prawdziwym związkowcem. Może tylko poszedł za modą jaką wtedy było przynależenie do Solidarności. Teraz to tylko partyjniak .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota czy idota niezalogowany
24 września 2023r. o 22:08
Wszyscy winni tylko Solidarność i PiS święte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
25 września 2023r. o 7:44
~~Staroróżowy Sadziec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): manipulujesz Lucjan i to jest w tobie zabawne bo masz chyba tu wszystkich za idio.tów ;D
zapytam ...mówi ci coś nazwisko Hutyra?


Najgorsze jest to że manipulant nazywa innych manipulantem , znalazłeś list Hutyry do Olszewskiego i walisz głupa zadając pytania jeszcze głupsze .
Olszewski rządził raptem pół roku w 1992 , upadłość stoczni ogłoszono w 1996 , kto wtedy rządził ? .

Dziś tylko tyle , czas na siatkówkę .
Dobranoc , śnij o swojej wielkości , tylko to Ci zostało .

ale z ciebie forumowy oszust...;D
co z tego że Olszewski rządził pół roku?...co zrobił w sprawie stoczni kiedy ten list dostał? ...nic....;D
a co obiecywał wtedy Kaczyński?...napisz ''cfaniaczku'' ....;D

ja już teraz ci napiszę co z tego wyszło bo wracam do meczu...
z obiecanek Kaczyńskiego wyszło gów...o....;D

Janusz jak bym miał doczynienia z normalnym człowiekiem odpisałbym Tobie że wszystkie rządy nic nie zrobiły aby nie dopuścić do upadku polskiego przemysłu stoczniowego. Napisałbym Tobie że odpowiedzialność za ten stan ponoszą też mój prezent Wałęsa i Twój czerwony Kwaśniewski. Potraktuj ten wpis jak powietrze, jego nie ma tak jak oleum w Twojej głowie . Wiem że piszę do ludzi reprezentujących na forum czerwoną zarazę z czasów PRL, robię to aby mieć porównanie która zaraza jest groźniejsza , Ty jesteś dowodem źe mogę postawić znak równości. Uderzyłem w stół czekam aby połączyć co na to " nożyce" . Miłego dnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
25 września 2023r. o 7:47
~~Związkowiec czy PiSowiec napisał(a): Czy to normalne aby prawdziwy związkowiec tak zaciekle bronił interesów partii politycznej ?

Jedno i drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Sadziec niezalogowany
25 września 2023r. o 7:57
Oto kopia mojego listu wysłanego do Premiera Jana Olszewskiego latem 2007 roku. List pozostał bez echa…

Szanowny Panie Premierze,
Ponownie, po raz drugi, bardzo proszę Pana Premiera o interwencję u Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w sprawie Stoczni Gdańskiej, bowiem sytuację mamy krytyczną. Sprawdza się to wszystko, co przewidziałem i Panu Premierowi opowiedziałem w lutym bieżącego roku (a był to rok 2007).
Cztery miesiące temu, gdy odwiedziłem Pana w Kancelarii Prezydenta, zdałem Panu relację o tym, że możemy spodziewać się załamania wyników ekonomicznych w stoczni gdańskiej, że Zarząd Stoczni działa na jej szkodę i nie ma już czasu zupełnie na jakiekolwiek kosmetyczne zmiany kierownictwa w stoczni.
Stocznia tonie. Buczkowski będąc jej wiceprezesem, w momencie gdy rządzi Prawo i Sprawiedliwość, jest przykładem na rozdwojenie jaźni. Wiemy przeciecz obaj, że Pan Buczkowski razem z Panem Szlantą doprowadzili do okrojenia i oderwania terenów stoczniowych. Jak można na takim człowieku budować przyszłość gospodarczą w naszej stoczni? To jest skandal, którego nie można wytłumaczyć pustymi frazesami, jak czyni to szef stoczni, Pan Prezes Andrzej Jaworski.
Wiemy, że Solidarność w stoczni w osobie Pana Gałęzewskiego broni układu pana Jaworskiego na szczeblach władzy. Wiemy też, że Pan Jaworski jest bliskim współpracownikiem Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ale do prawdy, czy nic nie można zrobić, aby wymienić zarząd? Jakoś nie mogę w to uwierzyć. Może jest również też coś, o czym ja nie wiem, a co skutecznie podtrzymuje ten chory i zdegenerowany układ władzy w Stoczni Gdańskiej.
Mamy straty. Nic nie uczyniono w sprawie odzyskania terenów. Nic nie uczyniono w sprawie odzyskania pochylni. Nie zrobiono ani jednego kroku w sprawie odszkodowania należnego zgodnie z wyrokiem sądowym. Czy to wszystko można jeszcze jakoś wytłumaczyć?
Mamy dokumenty, posiadamy dowody na potwierdzenie tych gorzkich słów. Panie Premierze proszę raz jeszcze o pomoc. Proszę o interwencję u Prezydenta w tej sprawie.
Z wyrazami głębokiego szacunku,
Tomasz Hutyra

co ty na to ''solidaruchu''? ;D
ja teraz ruszam do swoich zajęć a ty to przetraw....;D


co obiecał ''kaczor''?
nie sprzedamy Ukraińcowm stoczni bo są tam ''ruskie wpływy''
dotrzymał słowa?...nie ...sprzedał właśnie Ukraińcom...

jak to ''usprawiedliwisz''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Sadziec niezalogowany
25 września 2023r. o 7:58
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Związkowiec czy PiSowiec napisał(a): Czy to normalne aby prawdziwy związkowiec tak zaciekle bronił interesów partii politycznej ?

Jedno i drugie.

co ''jedno i drugie''? ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu