Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Kroksomia perłowa niezalogowany
24 września 2023r. o 19:14
Osobiście to ty sobie możesz pogadywać z takimi jak ty sam . Ogłupionymi przez media pisowsko solidarnościowe. Zadaje ci się tu pytania jak uratowaliście stocznię . Uciekasz. Pyta się tu ciebie o to gdzie zniknęły cegiełki mające ratować stocznię . UCIEKASZ JAK NIEPYSZNY.
I ty chcesz z kimś dyskutować? O czym? No napisz o czym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
24 września 2023r. o 19:18
~~Kroksomia perłowa napisał(a): Osobiście to ty sobie możesz pogadywać z takimi jak ty sam . Ogłupionymi przez media pisowsko solidarnościowe. Zadaje ci się tu pytania jak uratowaliście stocznię . Uciekasz. Pyta się tu ciebie o to gdzie zniknęły cegiełki mające ratować stocznię . UCIEKASZ JAK NIEPYSZNY.
I ty chcesz z kimś dyskutować? O czym? No napisz o czym?


Mogę pogadać jak uratowałem razem ze swoją solidarnością przed upadkiem Wizów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
24 września 2023r. o 19:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Sadziec napisał(a): widzisz Lucjan jak to działa?...nie widzisz bo pomimo tego że coś ci odpowiedziałem post się nie ukazał...;D
a mnie się dzisiaj nie chce pisać dubletów...;D



Wiem jaką odpowiedź bym otrzymał , od kilku lat się powtarzasz , nic nowego .

A ty opozycjonisto z bożej łaski co tu robisz od lat? Jesteś propagandzistą i niczym więcej. Kiedy robi ci się ciepło koło dupy znikasz by tylko nie odpowiadać na zadawane pytania


Odpowiem Tobie osobiście na wszystkie zadane mi przez Ciebie pytania , wchodzisz w to , anonima szczekaczko .
Dopisane 24.09.2023r. o godz. 19:12: Nie wiem czy to przejdzie , to o ludziach którzy manipulują wyznawcami szamanów z TVN .
Człowieku co z tego co wklejasz zrozumiałeś ? Ten film kilka ładnych lat temu wkleił nie kto inny jak falko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2023r. o 19:39
~~Kroksomia perłowa napisał(a): Osobiście to ty sobie możesz pogadywać z takimi jak ty sam . Ogłupionymi przez media pisowsko solidarnościowe. Zadaje ci się tu pytania jak uratowaliście stocznię . Uciekasz. Pyta się tu ciebie o to gdzie zniknęły cegiełki mające ratować stocznię . UCIEKASZ JAK NIEPYSZNY.
I ty chcesz z kimś dyskutować? O czym? No napisz o czym?



Jakim ciemniakiem trzeba być aby zadawać takie pytania robolowi z Wizowa , pisać do mnie ( jak uratowaliście stocznię ) .
Dziś aktualne jest powiedzenie Trzaskowskiego , po co nam lotnisko skoro powstaje nowe w Berlinie .
Na skraju bankructwa były stocznie w byłym NRD i w Polsce , Niemcy dofinansowali swoje UE to zaakceptowała naszych UE zabroniła dofinansować mało tego musieli zwrócić pieniądze które otrzymali , po co stocznia w Polsce skoro mamy w Niemczech .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
24 września 2023r. o 19:41
Swego czasu Wizów w Bolesławcu słynął z dwóch rzeczy.
Hałdy fosfogipsu która zadymiała okolice tam gdzie wiatr poniósł. Oraz z produkcji nierdzewnych tłumików do dużych fiatów.
Tam tak jak we wszystkich Polskich zakładach " KLASA ROBOTNICZA I BIUROWI " wynosili z firmy co się da . Od ołówka poczynając na silnikach elektrycznych i innych większych rzeczach kończąc.
Potem był ogólnokrajowy skowyt że firmy upadają lub są sprzedawane za grosze.
Ale wtedy związkowcy nie postulowali oddłużenia firm lub chęci ich przejęcia przez załogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2023r. o 19:51
Kiedy upadła Stocznia Gdańska?
" 1 listopada 1988 mimo najlepszych wyników ekonomicznych ze wszystkich liczących się stoczni polskich, Stocznia Gdańska została postawiona w stan likwidacji przez rząd premiera Mieczysława Rakowskiego pod pretekstem słabych wyników ekonomicznych."

To do bolesławieckich tumanów o początku upadłości stoczni , jak myślicie tumanki - dlaczego Rakowski podjął taką decyzję .




Dopisane 24.09.2023r. o godz. 19:51:

~~Ja napisał(a): Hałdy fosfogipsu która zadymiała okolice tam gdzie wiatr poniósł. Oraz z produkcji nierdzewnych tłumików do dużych fiatów.


Początek jak najbardziej zgodny z prawdą , o tłumikach nie słyszałem , jakaś nowinka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Panie Lucjanie niezalogowany
24 września 2023r. o 19:55
Obie stocznie Niemieckie zatrudniały wtedy dwa tys robotników. To 1/10 tego co pracowało w Szczecinie.
Poza tym tamte stocznie zostały prawie natychmiast sprywatyzowane. Prywatny kapitał dał zastrzyk na tyle ze Unia zgodzila się na pomoc rządowa. Ale mimi ze te stocznie zaczeły produkce dwóch promów i ak upadły.
Upadły bo - tam komunisci tak jak w Polsce ukrywali stan faktyczny firm.
Kto bronił sprywatyzowania Polskich stoczni panie Lucjanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskier pospolity niezalogowany
24 września 2023r. o 20:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kroksomia perłowa napisał(a): Osobiście to ty sobie możesz pogadywać z takimi jak ty sam . Ogłupionymi przez media pisowsko solidarnościowe. Zadaje ci się tu pytania jak uratowaliście stocznię . Uciekasz. Pyta się tu ciebie o to gdzie zniknęły cegiełki mające ratować stocznię . UCIEKASZ JAK NIEPYSZNY.
I ty chcesz z kimś dyskutować? O czym? No napisz o czym?



Jakim ciemniakiem trzeba być aby zadawać takie pytania robolowi z Wizowa , pisać do mnie ( jak uratowaliście stocznię ) .
.

Jakim ciemniakiem trzeba być by nie zrozumieć tego że to była twoja Solidarność . Bo w tym czasie była chyba jedna ogólnopolska. A jaka ratowała Wizów? Uratowała?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza