Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Brunatnorudy Sit niezalogowany
27 października 2023r. o 7:24
to ''marionetka'' ...
kiedy wczoraj czytałem że kiedy mkkwacz odejdzie na emeryturę to ''budyń '' przejmie przywództwo tej partyjki uśmiałem się ''po pachy''
bo jeszcze nie tak dawno czytałem o tym jak to przymierza się do pójścia w jakieś stanowisko w Unii ...;D
a przecież to więcej niż pewne że kiedy mkkwacz odejdzie ten cały piSS runie jak domek z kart...
bo to mkkwacz trzyma ich wszystkich ''za ryje'' a ''budyń'' to za ''cienki boluś''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Hortensja niezalogowany
28 października 2023r. o 8:18
ożywa ponownie konflikt pomiędzy ZNP a ''s''

Broniarz zarzuca dudzie łamanie postanowień pomiędzy ZNP a rządem...
taka to oto jest ta cała ''s'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania pnąca niezalogowany
28 października 2023r. o 19:50
''.....warto przypomnieć - jest to stocznia sprywatyzowana w październiku 2007 roku. Prawo i Sprawiedliwość sprzedało tę stocznię, w sposób niegodny ludzi pracujących w tej stoczni, dlatego, że nie wynegocjowano żadnego pakietu socjalnego…

CS: Popełniono przestępstwo? Skoro pan mówi…

AG: Nie przestępstwo, ale popełniono pewną - nazwę to wprost, niegodziwość.''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wstyd i hańba niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:42
~~taka prawda napisał(a): Kiedyś byłem członkiem Solidarności. Moimi kolegami byli ludzie, którzy ryzykowali swoją wolnością, karierą, pracą itp. itd. walcząc aktywnie z komuną. Odszedłem kiedy Solidarność stała się bojówką PiS. A ktoś taki jak Duda jej od lat przewodzi. Wstydzę się za to co stało się z Solidarnością, która kiedyś obalała komunę. Dziś ktoś, kto zabezpieczał budynki PZPR przed Solidarnością jest jej przewodniczącym. (Nie mogę napisać, że był kimś w rodzaju zomowca bo z miejsca miałbym proces a nie jestem tak chroniony przez prawo jak on). Tak ideały sięgają bruku.Zresztą spośród starych weteranów dziś w tej "solidarności" praktycznie nikogo nie ma, a kiedy się spotykamy, to oni mają na ten dzisiejszy solidarnościowy syf takie same poglądy jak ja.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2023r. o 18:39
~~wstyd i hańba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): Kiedyś byłem członkiem Solidarności. Moimi kolegami byli ludzie, którzy ryzykowali swoją wolnością, karierą, pracą itp. itd. walcząc aktywnie z komuną. Odszedłem kiedy Solidarność stała się bojówką PiS. A ktoś taki jak Duda jej od lat przewodzi. Wstydzę się za to co stało się z Solidarnością, która kiedyś obalała komunę. Dziś ktoś, kto zabezpieczał budynki PZPR przed Solidarnością jest jej przewodniczącym. (Nie mogę napisać, że był kimś w rodzaju zomowca bo z miejsca miałbym proces a nie jestem tak chroniony przez prawo jak on). Tak ideały sięgają bruku.Zresztą spośród starych weteranów dziś w tej "solidarności" praktycznie nikogo nie ma, a kiedy się spotykamy, to oni mają na ten dzisiejszy solidarnościowy syf takie same poglądy jak ja.


Mam podobne refleksje. Kilku moich kumpli komuchy zmusili do przymusowej emigracji bez powrotu / do Szwecji /
Dobrze że nie na Kubę bo by mieli max lipę. Tam w Szwecji mają to o co walczyli w Polsce. Tu ich następcy w walce o transformację zepsuli wszystko co dotknęli. Jedynie swoje prawa do lepszego życia im się udały. To cena za stanie się przybudówką i filarem PiS. Zostało NSZZ niezdarność i pazerność.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostróżka miodowa niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:10
Ja bym jeszcze dodał oszustwa które nie były im obce. O tym solidarnościowcy dzisiaj wstydliwie milczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Orlik niezalogowany
11 listopada 2023r. o 7:03
''- Solidarność będzie reagowała na konkretne rozporządzenia Rady Ministrów i projekty ustaw - stwierdził przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda, odnosząc się do podpisanej w piątek umowy pomiędzy KO, Trzecią Drogą i Lewicą. Zaznaczył, że nie będzie komentował "wypocin koalicyjnych".''

a co z twoimi ''wypocinami'' ?
co ze straszeniem wyjściem na ulice?...nadal marzą ci się zadymy społeczne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowa Mięta niezalogowany
11 listopada 2023r. o 8:20
~~Pozłocista Brodia napisał(a): tak sobie leżę i czytam o podrygach mkkwacza ...a pod artykułem zdjęcie gdzie otoczony jest wianuszkiem ''przydupasów''
a kto zaraz obok? ...ano piotruniu duduniu...;D
ma ktoś zdjęcia kiedy ten klakier rządowy stoi wśród opozycjonistów? ;D

a teraz czytam sobie o Kornelku i jego prorosyjskich hymnach pochwalnych na temat tego że np. zajęcie Krymu to rzecz normalna bo zawsze chciał być rosyjski ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza