Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 5:39
~~Prościej się nie da napisał(a): Panie Lucjanie tego głupka ktoś w xuja robi podając mu fałszywe dane sam nic nie znaczący kmiot


Ciebie to xuj xujem zrobił i zostałeś nim .

Ciekawe dlaczego dr hab. Andrzej Zybertowicz nie podał w swojej biografii, że 21.11.1979 został członkiem Prezydium Rady Uczelnianej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich
Wstydzi się?
- 28.11.1980 debata "Ostatnia szansa PZPR" - główny prelegent Zybertowicz.

,, Krajowi i klasie robotniczej potrzebna jest partia robotnicza. Dziś najkrótsza dziś droga , to odnowa PZPR''.
Zybertowicz , biuletyn ,,Sigma".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 6:44
to ostatnie zdanie z całości podsumowuje wszystko...

o ile dobrze pamiętam opublikowała to jako pierwsza ''Wolna Myśl'' ...(albo coś bardzo podobnego )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 grudnia 2023r. o 15:30
~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): przecież dobrze wiesz że ''powiewa mi to '' wszystko co ty tam sobie ubzdurasz...
dlaczego wklejasz tu tylko część z artykułu ale już nie masz odwago wkleić samych przeprosin tego oszczercy? ;D
zabrakło ''jaj''? ;D



Nie chcę się powtarzać , nie moja wina że ty nie odróżniasz żądań powodów od wyroku sądu .
Owszem rozprawa się zakończyła zapadł wyrok , Zybertowicz ma przeprosić TWOICH SOLIDARUCHÓW z Frasyniukiem twoim idolem na czele ,
W 2019 roku Zybertowicz przeprosił wszystkich co w dobrej wierze brali udział w obradach okrągłego stołu , tym solidaruchom to nie wystarczyło , złożyli pozew , jajko pozwani domagali się tego co wkleił ~~Trawiasty Miskant , ty zapewne w swoim zacietrzewieniu uznałeś żądanie powodów za wyrok .

" W Sądzie Okręgowym w Warszawie zapadł wyrok w tej sprawie. Sędzia Karol Smaga nakazał doradcy prezydenta RP dopełnienie czynności potrzebnych do usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych powodów poprzez opublikowanie przeprosin na łamach "Gazety Wyborczej" w terminie 21 dni o dnia uprawomocnienia się wyroku."

" Sąd uznał, iż "najwłaściwszym z mediów i wystarczającym" będzie "Gazeta Wyborcza", bo to "z niej głównie, co wynika z zeznań powodów dowiadywali się oni o przedmiotowej wypowiedzi pozwanego".

"Jeśli chodzi natomiast o kwestie zadośćuczynienia na cel społeczny, to w ocenie sądu powodowie nie wykazali poniesienia krzywdy i dlatego sąd w tym zakresie powództwo oddalił. "

A tu masz przeprosiny Zybertowicza .

" Tych wszystkich, którzy nigdy nie byli zamieszani w żadne konszachty ze służbami PRL-u, serdecznie przepraszam za to, że mogli być urażeni przez moje słowa - powiedział w piątek w "Tak jest" w TVN24 doradca prezydenta Andrzej Zybertowicz. Odniósł się w ten sposób do swojej wypowiedzi, że "w roku 1989 komuniści podzielili się władzą ze swoimi agentami".

Krótkie i bardzo mądre słowa , przeprosił tych nie umoczonych , kto był umoczony do końca nigdy się nie dowiemy , najbardziej umoczeni z Wałęsą na czele zablokowali lustrację obalając rząd Jana Olszewskiego i nie wykonując uchwały sejmu o lustracji .

Jeszcze jeden fragment wypowiedzi Zybertowicza w TVN .

Zaznaczył, że nie chciał odnosić swych słów do wszystkich uczestników Okrągłego Stołu.

"- Chciałem wskazać na pewien proces, nie wymieniałem żadnych osób, żadnych konkretnych grup społecznych, chciałem pokazać młodzieży, że proces historyczny, poza wymiarem sceny, ma swój wymiar zakulisowy, a w państwach policyjnych ten wymiar zakulisowy, niestety, polega na tym, że pewni ludzie są marionetkami innych "

Ty marionetka TVN-u takich wypowiedzi nie napiszesz , dla ciebie prawda to tylko TWOJA " PRAWDA "










Dopisane 02.12.2023r. o godz. 15:30:

~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): no teraz ci wierzę Lucjan że tak jak wczoraj zapewniałeś dzięki mnie się uczysz ...



Ironia Janusz , wiesz co to znaczy ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Różanecznik niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 19:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a)

Dopisane 02.12.2023r. o godz. 15:30:
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): no teraz ci wierzę Lucjan że tak jak wczoraj zapewniałeś dzięki mnie się uczysz ...
Ironia Janusz , wiesz co to znaczy ? .

oj nie tłumacz mi się tu Lucjan...nie tłumacz...
przecież ja tego nawet nie chcę...;D

po prostu naszła cię chwila szczerości i napisałeś co myślisz...
ja to naprawdę doceniam że potrafisz przyznać że dzięki mnie się czegoś uczysz...;D
tak trzymaj chłopie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryży omlet niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 21:29
Czego mozna sie nauczyc od parówy zdradzającej żone ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 8:07
~~Ryży omlet napisał(a): Czego mozna sie nauczyc od parówy zdradzającej żone ????[/c
Może tego by został ministrem kultury jak ta ostatnia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Różanecznik niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 9:40
do czego to już dochodzi...
oto związkowcy ''s'' strajkują pod biurowcem spółki bo mówią wprost o ''wałach'' prezesa...
mało tego skarżą się na prezesa do posła KO... ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 10:32
~~Granatowy Różanecznik napisał(a): do czego to już dochodzi...
oto związkowcy ''s'' strajkują pod biurowcem spółki bo mówią wprost o ''wałach'' prezesa...
mało tego skarżą się na prezesa do posła KO... ;D


A potomkowie Hitlera zajadają się polskimi truskawkami ,z plantacji człowieka ,który razem z Rydzykiem, uratował przed upadkiem Stocznię i Wizów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie