Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jasio niezalogowany
27 maja 2024r. o 15:14
Pisałeś tu sam panie że odmówił ci spotkania. Coś więc nie trafiłeś z tą przyjaźnią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
27 maja 2024r. o 17:02
Parówa tez z piotrem sie lubili , do pewnego momentu az ten drugi wyjawił , że parowa postanowił " zamoczyc kija " lecz nie w swojej zonie tylko jakiejs inszej niewiascie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 8:16
~~Bolecnauta napisał(a): No to teraz chyba rozumiesz dlaczego był i w pamięci kilku przynajmniej osób zostanie zawsze zwykłym xuj....m.

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Miskant niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 10:05
~~donek napisał(a): Parówa tez z piotrem sie lubili , do pewnego momentu az ten drugi wyjawił , że parowa postanowił " zamoczyc kija " lecz nie w swojej zonie tylko jakiejs inszej niewiascie .

~~Bolecnauta napisał(a): No to teraz chyba rozumiesz dlaczego był i w pamięci kilku przynajmniej osób zostanie zawsze zwykłym xuj....m.



Pierwszy czy drugi ? Zdrada żony versus wyjawienie prawdy. Bolesnej dla zdrajcy ale jednak prawdy. Jak to ocenić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanek niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 10:25
Zarówno ten co ujawnił fuszerkę erotyczną jak i ten co ujawnił budowlaną to zdrajcy. Złamali Solidarnosć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yanka niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 17:34
~~donek napisał(a): Parówa tez z piotrem sie lubili , do pewnego momentu az ten drugi wyjawił , że parowa postanowił " zamoczyc kija " lecz nie w swojej zonie tylko jakiejs inszej niewiascie .



To Yasiu taki nowoczesny kochaś ? A pigułkę dzień PO zażył ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Scewola niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 22:01
Sie obstawia bukmacherke , to sie ma kasiore na piguły , ktore potem dziwkom podrzuca do drinow .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ściema niezalogowany
1 czerwca 2024r. o 22:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasio napisał(a): Właśnie może ciszej Lucjan nad tą trumną bo jesteś bardzo szybki w tym by określać ludzi kanaliami ale w tym przypadku zawsze milczałeś . To też pokazuje jakim jesteś człowiekiem.

Nie jestem tobą aby wtrącać się w konflikt Janusza i Śp. Piotra . Z Januszem spotkałem się dwukrotnie w sumie to razem spędziliśmy ok.3 godz. nawet po 10 gram koniaku wypiliśmy. Piotra spotkałem raz, malował u kolegi w Ocicach altankę , rozmawialiśmy ok. 20 minut. Janusz według tego bardziej zasługuje na miano mojego kolegi. Jeszcze bardziej na takie określenie zasługuje Przemek PanM z nim spotkałem się 4 razy, nawet był u mnie na truskawkach, jak widzisz mam trzech bardzo " bliskich" kolegów na Bolcu ty biedaku masz chociaż jednego? . Ty możesz być tylko hejterem , takich ludzi nie znoszę, gardzę nimi . Pozdrawiam

Jaki tam koniczek ? Pewnie bymberek truskawkowy chlaliście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza