Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Gerresheimer zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Nadżółkły Niecierpek niezalogowany
20 października 2024r. o 20:09

~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
1 min. temu
Wczoraj oglądałam dokument o ks. Popiełuszko.
Co rzuciło mi się w oczy to wraz z nim nigdy nie wystąpił żaden Kaczyński, Morawiecki.., bali się ?.....
Byli za to przy nim Anna Walentynowicz, Bogdan Lis, Adam Michnik, Lech Wałęsa.......

Proszę jak brak argumentów…
Pojawiają się Jurki …….
zaraz pojawią się Jurgeny i to z Hamburga….;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 20:21
~~Nadżółkły Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobłękitny Mak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Nadżółkły Niecierpek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał:
zakańczając ten nikczemny etap , obrażania , poniżania , wyłuskiwania błędów , nazywając innych nieukami , wznieś się ponad siebie przepraszając Przemka za niezasłużone obrażanie ..
zacznij być po ludzku człowiekiem , bo Siostra Bożenka już wyliczyła ile żyjemy , więc długo nam nie zostało …….
czy dasz rady ……?????


sorki memorki ale teraz to ''pojechałeś''...;D
ja mam przepraszać tego kłamcę ? ...temu któremu przyklaskiwał Lucjan i w którego imieniu otwarcie tu kłamał do czego zresztą sam się przyznał? ;D
ja mam przepraszać tego kłamcę którego Lucjan podobnie jak mnie nazwał ''mendą '' tylko za to że obaj nie zgadzamy się z Luckowymi popierdółkami o ''s''?
CZY KIEDYKOLWIEK LUCJAN ZA TO PRZEPROSIŁ?

ale to ja mam przepraszać? NEVER!!!!!!!

Nie mogę bardzo zająć stanowiska w tej sprawie ….
tylko musiało być coś na rzeczy …..
Jeżeli podstępne zaproszenie , z chęcią pozostania anonimowym ……
Hmmmm….

nie znasz kulis więc nie fantazjuj...
nadal omijasz to co istotne by nie odpowiedzieć na konkretne pytania a tylko po to by zaciemnić obraz tego co jest tutaj czymś pełnym fałszu i obłudy...
''na rzeczy '' to było to że temu serowarowi otwarcie odmówiłem poparcia go kiedy toczył tam jakąs swoją ''wojenkę '' z dawnym modem Hegemonem...
od tego czasu stałem się wrogiem...

(zaraz wrócę i dokończę .... bo teraz wpadł koleżka z kuponami )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2024r. o 20:47
Januszu Mak, Przemek opisał sprawę jakiegoś czajnika i budowlanej fuszerki, wyzywałeś jego, obelga za obelgą , nie wtrącałem się w wasz konflikt , łżesz jakobym jego wspierał, nie jego wtedy wspierałem ale stanąłem po twojej stronie, co prawda nie od razu , nie widziałam powodu aby wtrącać się w spór pracodawcy i zatrudnionego budowlańca, dziwiło mnie to że razem " balowaliście" na urodzinach Przemka żony a ty tak po chamsku jego wyzywałeś nie pisząc nic o tym co ja zaatakowany przez Przemka ujawniłam , to był mój błąd, stanąłem w obronie takiego nikczemnika jak ty. Przepraszam za to Przemka , jak mogłem myśleć że ktoś taki jak ty nie obróci tego przeciwko mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 20:47
a wrogiem Lucka stałem się pewnego dnia jak mu udowodniłem że pewien tekst o ''s'' to kopia jakiejś propagandówki z kilkoma jego zdaniami...
od zawsze jestem zresztą w kontrze do tych niby sukcesów ''s'' a którą winię min. za podzielenie Polaków...
druga sprawa że sporo oszustw mają na swoim koncie...nawet niedawno...;D

(dzisiaj w STS-e nieciekawie....;D ...zostałem na ''minusie''...niewielkim ale ''minusie'' )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Niecierpek niezalogowany
20 października 2024r. o 21:02
Ciekawe jest twoje podejście do Solidarności…
Śmiem stwierdzić , albo zakończyła rozdział
ciepłych posadek i zarazem dobrobytu tym którzy byli uprzywilejowani….
Lub nieuzasadnione dogłębnie anty Solidarnościowe
nastawienie …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 21:07
M21W2 napisał(a): Januszu Mak, Przemek opisał sprawę jakiegoś czajnika i budowlanej fuszerki, wyzywałeś jego, obelga za obelgą , nie wtrącałem się w wasz konflikt , łżesz jakobym jego wspierał, nie jego wtedy wspierałem ale stanąłem po twojej stronie, co prawda nie od razu , nie widziałam powodu aby wtrącać się w spór pracodawcy i zatrudnionego budowlańca, dziwiło mnie to że razem " balowaliście" na urodzinach Przemka żony a ty tak po chamsku jego wyzywałeś nie pisząc nic o tym co ja zaatakowany przez Przemka ujawniłam , to był mój błąd, stanąłem w obronie takiego nikczemnika jak ty. Przepraszam za to Przemka , jak mogłem myśleć że ktoś taki jak ty nie obróci tego przeciwko mnie.


;D
sam tu pisałeś że nie wierzysz w ''aferę czajnikową''...ty Lucjan myślisz że mnie nie stać na czajnik? ...
gościu ...kiedy robiłem grubasowi z kolegą ten ''salon'' po pożarze -ten w którym popijałeś koniaczek ;D ściany tam były czarne jak wnętrze komina...
było tam chłodno a chcieliśmy podwyższyć temperaturę i co wtedy zrobiłem?...pojechałem kupić dmuchawę ...
a ten kłamca pieprzy tu o jakimś czajniku? ;D
nie wierzę ...ty ''związkowiec'' mylisz pojęcie ''pracodawcy'' ze zleceniodawcą''?
a niby to jak ''balowaliśmy'' na jakichś urodzinach ?...wypicie kawy ty nazywasz ''balowaniem''?

stanąłeś po mojej stronie ale ''co prawda nie od razu''...dobre...;D
człowiek podchodzący uczciwie do tego kiedy ktoś go namawia do kłamstwa pisze o tym od razu...
tak właśnie ja tu się otwarcie zachowałem kiedy grubas namawiał mnie do tego bym stanął przeciw Hegowi ...tak właśnie się zachowałem kiedy grubas namawiał mnie do tego bym podał mu nazwisko i adres skorna...

dlaczego teraz dziwisz się że stanąłem przeciwko tobie skoro popierałeś tu miesiącami tego kłamcę tylko dlatego bo dałeś mu się zmanipulować...
przecież szliście razem ''rąsia w rąsie '' do czasu kiedy i on pisał ci otwarcie tylko to co ci nie pasowało bo ty zatwardziały ''solidaruch'' nie dałeś i nie dajesz nadal rady dopuścić do siebie tej myśli jak wiele zła ''s'' wyrządziła Polsce i Polakom...

masz nadal problem ze zrozumieniem tego co już zresztą chyba kiedyś ci pisałem....
obaj z Jurkiem zarzucacie mi że wchodzę w czyjeś życie...
nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jaka to bzdura bo nigdy tu słowem nie napisałem o którymkolwiek bolecnaucie czy bolecnautce...
stąd zapewne Lucuś mam wśród nich do dzisiaj kilkoro znajomych...
może to kiedyś zrozumiesz...może ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 21:19
~~Nadżółkły Niecierpek napisał(a): Ciekawe jest twoje podejście do Solidarności…
Śmiem stwierdzić , albo zakończyła rozdział
ciepłych posadek i zarazem dobrobytu tym którzy byli uprzywilejowani….
Lub nieuzasadnione dogłębnie anty Solidarnościowe
nastawienie …

''zakończony rozdział ciepłych posadek i zarazem dobrobytu tym którzy byli uprzywilejowani''….
a to dobre...
do dzisiaj ''solidaruchy'' mają przywileje ...spróbuj dzisiaj zwolnić ''związkowca''...;D
''nieuzasadnione''? ....to też niezłe...
nawoływanie do strajków które w konsekwencji doprowadzały do upadków zakładów ...
przekręty ''związkowców'' chociażby w Cargo...
przekręty w JSW...

POCZĄWSZY OD FRASYNIUKA PO OBECNEGO PIOTRUSIA OPARTE JEST WIELE NA FAŁSZU I ''LEGENDACH''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2024r. o 21:29
Januszu Mak, bez kłamstw i wyciskania innymi w usta tego czego nie pisali można żyć . O czajniku nic nie wiedziałem i to napisałem, z relacji Przemka wiedziałam o fuszerce budowlańca którą ty poprawiałeś, tyle i tylko tyle napisałem. Skończ z zaczepkami, obelgami i kłamstwami a zapomnę że ktoś taki jak ty istnieje .


Dopisane 20.10.2024r. o godz. 21:29:

Janusz nikt mnie nie namawiał na kłamstwa, jesteś specjalistą od pomówień i insynuacji , dobierasz mi kolegów, wypierasz się tego co pisałeś, jednym słowem, żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza