Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Jasio niezalogowany
20 października 2024r. o 16:56
Ale się kunigamia zagotował. ;]
Gdzie fakty z tego co opisujesz? Zresztą to stek bzdur bez pokrycia. Na pytanie za co Jurek został potraktowany ,,kopem'' jednak nie podała odpowiedź. A z tym wchodzeniem w buciorach w czyjeś życie to bym nie przesadzał. Bo gdzie są tego przykłady?
Kunigamia napisz coś o tym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Niecierpek niezalogowany
20 października 2024r. o 19:04
~~Jasio napisał(a): Ale się kunigamia zagotował. ;]
Gdzie fakty z tego co opisujesz? Zresztą to stek bzdur bez pokrycia. Na pytanie za co Jurek został potraktowany ,,kopem'' jednak nie podała odpowiedź. A z tym wchodzeniem w buciorach w czyjeś życie to bym nie przesadzał. Bo gdzie są tego przykłady?
Kunigamia napisz coś o tym .

Odpowiedz ::Dlaczego Jurek …..
Więc są dwie wersje bardzo prawdopodobne
1. Jasio odwiedził redakcję w nakolannikach
uprzejmie informując że Jurek go obraża ….(co nie miało miejsca)
w tym czasie uważał się za ważną osobowość tego portalu w wersji nietykalnego …
ale linka nie wytrzymała ,i Jasio podzielił los Jurka ….
2. Nie bardzo przyjazny portal dla popierających
struktury pisowskie , oraz ich ideologię…
ale to już nie mój problem…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 19:15
nadal dajesz się ponosić swoim chorym fantazjom.... nigdy nie byłem w redakcji by coś o tobie mówić czy jak to starasz się przedstawić - żalić na ciebie...
nie miało miejsca że mnie obrażałeś twierdzisz?...a to ciekawe...
ale to chwilowo pominę ...;D

nie fantazjuj chłopie...;D
nigdy tu nie uważałem się za nietykalnego i nigdy nie uważałem się za kogoś ''ważnego''...;D
efekt?
dwa razy zbanowany ...dlaczego?
bo dla mnie ''białe jest białe'' i jak widzę co tu się wyprawia pisze o tym otwartym tekstem bez ''słodzenia''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Niecierpek niezalogowany
20 października 2024r. o 19:26
~~Szarobłękitny Mak napisał(a): nadal dajesz się ponosić swoim chorym fantazjom.... nigdy nie byłem w redakcji by coś o tobie mówić czy jak to starasz się przedstawić - żalić na ciebie...
nie miało miejsca że mnie obrażałeś twierdzisz?...a to ciekawe...
ale to chwilowo pominę ...;D

nie fantazjuj chłopie...;D
nigdy tu nie uważałem się za nietykalnego i nigdy nie uważałem się za kogoś ''ważnego''...;D
efekt?
dwa razy zbanowany ...dlaczego?
bo dla mnie ''białe jest białe'' i jak widzę co tu się wyprawia pisze o tym otwartym tekstem bez ''słodzenia''...;D


Więc pokaż wznosząc się ponad własne Ego ,
zakańczając ten nikczemny etap , obrażania , poniżania , wyłuskiwania błędów , nazywając innych nieukami , wznieś się ponad siebie przepraszając Przemka za niezasłużone obrażanie ..
zacznij być po ludzku człowiekiem , bo Siostra Bożenka już wyliczyła ile żyjemy , więc długo nam nie zostało …….
czy dasz rady ……?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
20 października 2024r. o 19:29
~~Szarobłękitny Mak napisał(a): nadal dajesz się ponosić swoim chorym fantazjom.... nigdy nie byłem w redakcji by coś o tobie mówić czy jak to starasz się przedstawić - żalić na ciebie...
nie miało miejsca że mnie obrażałeś twierdzisz?...a to ciekawe...
ale to chwilowo pominę ...;D

nie fantazjuj chłopie...;D
nigdy tu nie uważałem się za nietykalnego i nigdy nie uważałem się za kogoś ''ważnego''...;D
efekt?
dwa razy zbanowany ...dlaczego?
bo dla mnie ''białe jest białe'' i jak widzę co tu się wyprawia pisze o tym otwartym tekstem bez ''słodzenia''...;D


Może dlatego Janusz że my nie lubimy u siebie obcokrajowców ze wschodu , a Ruskich onuc to już szczególnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Mak niezalogowany
20 października 2024r. o 19:52
~~Nadżółkły Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał:
zakańczając ten nikczemny etap , obrażania , poniżania , wyłuskiwania błędów , nazywając innych nieukami , wznieś się ponad siebie przepraszając Przemka za niezasłużone obrażanie ..
zacznij być po ludzku człowiekiem , bo Siostra Bożenka już wyliczyła ile żyjemy , więc długo nam nie zostało …….
czy dasz rady ……?????


sorki memorki ale teraz to ''pojechałeś''...;D
ja mam przepraszać tego kłamcę ? ...temu któremu przyklaskiwał Lucjan i w którego imieniu otwarcie tu kłamał do czego zresztą sam się przyznał? ;D
ja mam przepraszać tego kłamcę którego Lucjan podobnie jak mnie nazwał ''mendą '' tylko za to że obaj nie zgadzamy się z Luckowymi popierdółkami o ''s''?
CZY KIEDYKOLWIEK LUCJAN ZA TO PRZEPROSIŁ?

ale to ja mam przepraszać? NEVER!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Niecierpek niezalogowany
20 października 2024r. o 20:02
~~Szarobłękitny Mak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nadżółkły Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:
zakańczając ten nikczemny etap , obrażania , poniżania , wyłuskiwania błędów , nazywając innych nieukami , wznieś się ponad siebie przepraszając Przemka za niezasłużone obrażanie ..
zacznij być po ludzku człowiekiem , bo Siostra Bożenka już wyliczyła ile żyjemy , więc długo nam nie zostało …….
czy dasz rady ……?????


sorki memorki ale teraz to ''pojechałeś''...;D
ja mam przepraszać tego kłamcę ? ...temu któremu przyklaskiwał Lucjan i w którego imieniu otwarcie tu kłamał do czego zresztą sam się przyznał? ;D
ja mam przepraszać tego kłamcę którego Lucjan podobnie jak mnie nazwał ''mendą '' tylko za to że obaj nie zgadzamy się z Luckowymi popierdółkami o ''s''?
CZY KIEDYKOLWIEK LUCJAN ZA TO PRZEPROSIŁ?

ale to ja mam przepraszać? NEVER!!!!!!!


Nie mogę bardzo zająć stanowiska w tej sprawie ….
tylko musiało być coś na rzeczy …..
Jeżeli podstępne zaproszenie , z chęcią pozostania anonimowym ……
Hmmmm….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niezalogowany Jurek niezalogowany
20 października 2024r. o 20:03
Wczoraj oglądałam dokument o ks. Popiełuszko.
Co rzuciło mi się w oczy to wraz z nim nigdy nie wystąpił żaden Kaczyński, Morawiecki.., bali się ?.....
Byli za to przy nim Anna Walentynowicz, Bogdan Lis, Adam Michnik, Lech Wałęsa.............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza