Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W środę o 16 kolejny protest
~~Szarobrązowy Mieczyk niezalogowany
28 października 2020r. o 18:26
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): czy aby na pewno minęły?



Popieram - wyprowadzanie ludzi w czasie pandemii to przestępstwo , lewacy w przeszłości pokazali swój szacunek do człowieka .


Czy na pewno lewacy wyprowadzili ludzi na ulicę? A ludzie to myśleć nie potrafią? Czy w Polsce mieszkają sami ...e, którym trzeba coś kazaś ? Którzy uwielbiają dyktaturę?
Ile trzeba mieć w sobie podłości żeby w okresie pandemi zajmować sie tak kontrowersyjną ustawą. Na co liczył PIS? Że wykorzystując pandemię zaostrzy już i tak rygorystyczne prawo aborcyjne. A kobiety będą zmuszeni sie z tym zgodzić bo pandemia? To podłość. Co będzie następne? Jaką ustawę przeforsuje PIS, wykorzystując pandemię ? Może zakaz leczenia chorych na raka?
Ludzie wyszli na ulicę , bo mają dość pisowskiej dyktatury.
Polecam książki Kaczyńskiego ( kiedys podawałem już tutaj tytuły) ... Włos się jeży na głowie do czego dąży ten człowiek...

TO PIS JEST ODPOWIEDZIALNY ZA TO ZE LUDZIE WYSZLI NA ULICĘ.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotożółty Groszek niezalogowany
28 października 2020r. o 18:46
Tępy mieczyku idę bronić kościoła przed bydłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
28 października 2020r. o 18:48
jarosław krótkonogi podpalił Polskę i podżega do wojny domowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
28 października 2020r. o 19:08
Kaczyński namawia ludzi do mordobicia. To jest facet bez hamulców, który zdobytej władzy nigdy nie odda. My o tym wiemy, ale jestem przekonana, że tym razem tak szybko się nie poddamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Kobea niezalogowany
28 października 2020r. o 19:31
~Złotożółty Groszek napisał(a): Tępy mieczyku idę bronić kościoła przed bydłem
leć groszek pobujac plebanowi jajca, bo protestujacy maja w D koscioly i po protescie rozchodza sie do domow. Ale ja rozumie obowiązki wzywają : polerka jajec ma sie odbyc. Leć ... pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 20:32


"Zgadzamy się z protestującymi, że kobiety mają prawo decydować o sobie i godnie żyć” – czytamy w oświadczeniu Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

dziwnie wygląda ta ich ''zgoda''...
no nie?...;)[img=1603913526_gt4ay1m.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 października 2020r. o 20:56
Horus napisał(a): wiedziałem że tak to ''wytłumaczysz''...
Lucjan ...masz mnie za naiwniaka?

to była prostacka polityka mająca za zadanie zdobyć głosy by wygrał ''budyń''

:]

ja wiem że ty prawdę będziesz na siłę ciągnął na swoją stronę ...;)

a co z Gen. Jaruzelskim?
bo nagle znikłeś z tematu...;)



Janusz mamy jedną wspólna cechę , Ty swoje prawdy ciągniesz w swoją stronę , ja w swoją .

Szkoda że widzisz tylko jedną stronę medalu .

O Jaruzelskim innym razem , tak jak Ty robię przerwy , na kawę lub coś oglądam w TV , teraz mecz w TVP .
Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 października 2020r. o 21:09
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):

Janusz mamy jedną wspólna cechę , Ty swoje prawdy ciągniesz w swoją stronę , ja w swoją .

Szkoda że widzisz tylko jedną stronę medalu .

O Jaruzelskim innym razem , tak jak Ty robię przerwy , na kawę lub coś oglądam w TV , teraz mecz w TVP .
Dobranoc .


to nie jest ''moja prawda''
to prawda historyczna ...

taka ma zawsze jedną stronę...

ty mecz a ja zaraz kończę czytanko...trzeci dzień ale zaraz koniec...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.