Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

11445
PanM
30 października 2020r. o 15:59
Oto prawdziwe przyczyny protestów.
Wszystkie rządy zostawiały i pozostawiają ludzi dotkniętych chorobami bez pomocy.
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/chlopiec-ktory-wystarczajaco-duzo-wycierpial-to-ostatnie-dni-aby-uratowac-go-przed/hs93mqj,79cfc278

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 października 2020r. o 18:11
Częściowa prawda.

Chyba nie sądzi pan, że gówniażeria, która tam skanduje hasła o j*baniu, mysli o pieniądzach. Im chodzi tylko o beztroską zabawe bez konsekwencji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 października 2020r. o 18:55
PanM napisał(a): Oto prawdziwe przyczyny protestów.
Wszystkie rządy zostawiały i pozostawiają ludzi dotkniętych chorobami bez pomocy.
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/chlopiec-ktory-wystarczajaco-duzo-wycierpial-to-ostatnie-dni-aby-uratowac-go-przed/hs93mqj,79cfc278


Rządy pozostawiają . Owsiak zbiera raz do roku z wielką pompą , Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2020r. o 19:01
wspaniały protest...dawno nie widziałem tak dużej grupy zmobilizowanych ludzi...

to budujące...
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
30 października 2020r. o 19:03
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Oto prawdziwe przyczyny protestów.
Wszystkie rządy zostawiały i pozostawiają ludzi dotkniętych chorobami bez pomocy.
Pozostaje im tylko żebranie o ratunek w fundacjach
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/chlopiec-ktory-wystarczajaco-duzo-wycierpial-to-ostatnie-dni-aby-uratowac-go-przed/hs93mqj,79cfc278


Rządy pozostawiają . Owsiak zbiera raz do roku z wielką pompą , Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.

To ile nadzorca przytula 90% ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2020r. o 19:12
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): Owsiak zbiera raz do roku z wielką pompą , Kościół który tak atakujesz służ w miarę możliwości cały czas .

Caritas, Caritas Internationalis – katolicka organizacja charytatywna działająca na całym świecie, w tym również w Polsce. Nadzór nad polskim oddziałem pełni Konferencja Episkopatu Polski.


Lucjan ...jednak jesteś naiwniakiem

to Właśnie Caritas o którym tu wspominasz jest ''umoczony'' w szereg przekrętów finansowych ...
czytaj a nie pisz tego w CO CHCESZ wierzyć...

nadzór Episkopatu?
to przypomina wpuszczenie wilka do owczarni ...;)

dwa ,może trzy lata wstecz to właśnie Episkopat zarządził kontrolę w tym całym ''caritasie''
dlaczego?

zapewne nie wiesz ...;)

podejrzewam że to w związku z ''lewacką nagonką''....hahaha

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 października 2020r. o 19:41
Wrzuciłem prowokacyjnie , wiedziałem że jak nie Przemek to Ty zaczniecie mnie pouczać .

Dołożę jeszcze to czekam na następny krytyczny komentarz :

Caritas Polska współpracuje z redakcją programu TVP „Sprawa dla reportera” realizując zbiórki środków na rzecz bohaterów programu potrzebujących wsparcia. Obecnie w ramach programu Caritas Polska w partnerstwie z Caritas diecezjalnymi prowadzi 112 spraw,

Janusz co to za marsz , wrzaski i wulgaryzmy , to był marsz 250 tyś .to było dla mnie niezapomniane przeżycie .





Dopisane 30.10.2020r. o godz. 19:41:

A to w Bolesławcu 1989 r.[img=1604083317_d3i135a.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Żółwik niezalogowany
30 października 2020r. o 19:45
Tylko gdzie są teraz ludzie z Marszu Niepodległości, jak w Polsce zaczęto komunistyczną rewoltę? A "patriotyczny" rząd PiSu oczywiście utrudnia od lat, jak tylko można, patriotom manifestowanie. Teraz też na 11 listopada nie pozwolą nic zorganizować. Ale komunistyczne demonstracje, także teraz w Bolesławcu, policja zamiast rozpędzać to ochrania.
O taką Polskę walczyłeś kolego MW? PiS i Kaczyński to są najwięksi szkodnicy po 1989 roku. Za głupotę lewicowca Kaczyńskiego zapłacimy wszyscy. Już płacimy. A będzie gorzej. Była po 2015 roku szansa - Orban na Węgrzech potrafił coś dobrego zrobić. PiS zniszczył szansę, która już się nie powtórzy. To, że historycy kiedyś będą pisali o Kaczyńskich jako o tych, którzy wyrządzili najwięcej szkody, żadna pociecha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza