Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

~~Szarozielona Frezja niezalogowany
30 października 2020r. o 19:50
No proszę. Przyszło mi się zgodzić z Rzeplińskim, anie myślałem, że to nastąpi:

Jakoś tej wypowiedzi ani na wp, ani na onet, ani w TVNie nie mogę znaleźć.


Zmoderowano 30.10.2020 godz.20:16 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2020r. o 19:54
M21W2 napisał(a): Wrzuciłem prowokacyjnie , wiedziałem że jak nie Przemek to Ty zaczniecie mnie pouczać .

Dołożę jeszcze to czekam na następny krytyczny komentarz :

Caritas Polska współpracuje z redakcją programu TVP „Sprawa dla reportera” realizując zbiórki środków na rzecz bohaterów programu potrzebujących wsparcia. Obecnie w ramach programu Caritas Polska w partnerstwie z Caritas diecezjalnymi prowadzi 112 spraw,

.................... marsz 250 tyś .to było dla mnie niezapomniane przeżycie .



nie zrobiłeś tego prowokacyjnie a po to by mieć powód do własnej krytyki dzisiejszego marszu i jednocześnie wklejenia tego czym ciągle żyjesz...;)

ja ci piszę o przekrętach Caritasu a ty piszesz o jakichś tam ''programach''

przeszkadzają ci wrzaski i wylgaryzmy ?
a kiedy robią to pisdzielce w sejmie cię nie oburzają?
pamiętasz środkowy palec Lichockiej?
pamiętasz wulgaryzm mckwacza czy ty dzisiaj i tutaj zagrasz rolę Emilewicz co to stała obok ale ''nie słyszała''

Lucjan ...co zostało dzisiaj z tych ''250 tyś.''?

niedobitki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
30 października 2020r. o 19:57
No właśnie kto jedzie 11 do Warszawy, szukam transportu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
30 października 2020r. o 20:00
Horus napisał(a):
przeszkadzają ci wrzaski i wylgaryzmy ?
a kiedy robią to pisdzielce w sejmie cię nie oburzają?
pamiętasz środkowy palec Lichockiej?
pamiętasz wulgaryzm mckwacza czy ty dzisiaj i tutaj zagrasz rolę Emilewicz co to stała obok ale ''nie słyszała''
niedobitki...


Tłumaczenie "my kradniemy bo i oni kradli" wiecznie żywe.
W tym przypadku "my klniemy bo i oni przeklinają"
Ale każdy jeden lepszy od drugiego :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 października 2020r. o 20:06
Janusz podaj przekręty Caritasu , pochwaliłeś się TY wspaniałym przeżyciem , pochwaliłem i ja .

Jak strajk kobiet zakończy się obaleniem rządu PiS , przejdzie do historii Ty z dumą będziesz wspominał - też przyłożyłeś rękę do tego sukcesu .

To coś tak jak ja obecnie .


Dopisane 30.10.2020r. o godz. 20:06:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
przeszkadzają ci wrzaski i wylgaryzmy ?
a kiedy robią to pisdzielce w sejmie cię nie oburzają?
pamiętasz środkowy palec Lichockiej?
pamiętasz wulgaryzm mckwacza czy ty dzisiaj i tutaj zagrasz rolę Emilewicz co to stała obok ale ''nie słyszała''
niedobitki...


Tłumaczenie "my kradniemy bo i oni kradli" wiecznie żywe.
W tym przypadku "my klniemy bo i oni przeklinają"
Ale każdy jeden lepszy od drugiego :D




Widzisz Janusz nie muszę nic dodawać .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2020r. o 20:12
M21W2 napisał(a): Janusz podaj przekręty Caritasu , pochwaliłeś się TY wspaniałym przeżyciem , pochwaliłem i ja .

Jak strajk kobiet zakończy się obaleniem rządu PiS , przejdzie do historii Ty z dumą będziesz wspominał - też przyłożyłeś rękę do tego sukcesu .

To coś tak jak ja obecnie .


mało wiesz o mnie ...;)
ale coś ci Lucjan napiszę ...

kiedy ty tutaj wypinałeś klatę do orderu ja tego nie robiłem kiedy z kilkoma bliskimi znajomymi zbieraliśmy ''słodkości'' by w Dniu Dziecka podrzucić to pod wiadomy adres...

Lucek ...mało wiesz o mnie a to czego nie wiesz sam próbujesz sobie dopisać...;)
z pomocą wiernych ''przyjaciół''...;)

są sprawy o których nigdy się nie dowiesz...;)


Dopisane 30.10.2020r. o godz. 20:12:

~~Brązowy Dyptam napisał(a): No właśnie kto jedzie 11 do Warszawy, szukam transportu


musisz rozpytywać wśród ''kiboli''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzechowa Pelargonia niezalogowany
30 października 2020r. o 20:14
W ramach kontynuowania "akci T4 " (niem. Aktion T4, E-Aktion) – program realizowany w III Rzeszy w latach 1939–1944, polegający na fizycznej „eliminacji życia niewartego życia” wszystko jest dozwolone !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 października 2020r. o 20:36
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Janusz podaj przekręty Caritasu , pochwaliłeś się TY wspaniałym przeżyciem , pochwaliłem i ja .

Jak strajk kobiet zakończy się obaleniem rządu PiS , przejdzie do historii Ty z dumą będziesz wspominał - też przyłożyłeś rękę do tego sukcesu .

To coś tak jak ja obecnie .


mało wiesz o mnie ...;)
ale coś ci Lucjan napiszę ...

kiedy ty tutaj wypinałeś klatę do orderu ja tego nie robiłem kiedy z kilkoma bliskimi znajomymi zbieraliśmy ''słodkości'' by w Dniu Dziecka podrzucić to pod wiadomy adres...

Lucek ...mało wiesz o mnie a to czego nie wiesz sam próbujesz sobie dopisać...;)
z pomocą wiernych ''przyjaciół''...;)




Na pewno mało wiem o Tobie , może jesteś bardzo zamknięty w sobie , ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem bardzo otwartym człowiekiem , nieraz siebie za to krytykuję .

Nie wiem czemu tak często piszesz o mojej wypiętej klacie i orderze , to co zrobiłeś jest chwalebne , szacunek .

Nic nie napiszę kogo wspierałem kogo wspieram .

Z piszących na portalu troszeczkę znam Ciebie i Przemka , tak Jak Ty masz tu ludzi z którymi się zgadzasz tak i ja .

Są przeciwnicy Narodowców i zwolennicy ja należę do zwolenników .
Różnimy się więc możemy ze sobą wymieniać poglądy .
Mamy sobie słodzić pomimo różnic .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.