Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawda o protestach

22258
#Horus nieaktywny
7 listopada 2020r. o 22:06
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): pisać o tobie?
przecież ty sam najczęściej o sobie piszesz...

i zawsze w tle twoja ''walka z komuną''...;)


Nie wstydzę się tego co robiłem
A może nie kawusia tylko strach , przecież według Ciebie żyjemy w czasach dyktatury , reźim pisowski szykuje obozy internowania .



a nie pisałem wcześniej ?
zawsze w tle twoja ''walka''

''ty '' uczestniczyłeś ...hahaha

i co z tego?...co ''wywalczyłeś''?...marną emeryturkę i garść błyskotek które zapewne co wieczór polerujesz by rdza która dzisiaj żżera logo ''s'' nie pokazała się na tych świecidełkach ...

Lucjan ...ty masz swoje albumy ze zdjęciami z przeszłości a ja współczesnych mi znajomych ...
piszesz o moim ''strachu''?
to dlaczego ja byłem na tych manifkach a ty nie ?
Lucjan ...to ciebie pożera strach ...strach że po upadku legendy ''s'' twoja też runie...;)

marzą ci sie obozy internowania jak widzę ...
kogo byś tam ty osobiście zamykał ?
coś mi się widzi że Przemka i mnie ...

''bojowniku'' pisowski :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 22:25
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): pisać o tobie?
przecież ty sam najczęściej o sobie piszesz...

i zawsze w tle twoja ''walka z komuną''...;)


Nie wstydzę się tego co robiłem
A może nie kawusia tylko strach , przecież według Ciebie żyjemy w czasach dyktatury , reźim pisowski szykuje obozy internowania .



a nie pisałem wcześniej ?
zawsze w tle twoja ''walka''

''ty '' uczestniczyłeś ...hahaha

i co z tego?...co ''wywalczyłeś''?...marną emeryturkę i garść błyskotek które zapewne co wieczór polerujesz by rdza która dzisiaj żżera logo ''s'' nie pokazała się na tych świecidełkach ...

Lucjan ...ty masz swoje albumy ze zdjęciami z przeszłości a ja współczesnych mi znajomych ...
piszesz o moim ''strachu''?
to dlaczego ja byłem na tych manifkach a ty nie ?
Lucjan ...to ciebie pożera strach ...strach że po upadku legendy ''s'' twoja też runie...;)

marzą ci sie obozy internowania jak widzę ...
kogo byś tam ty osobiście zamykał ?
coś mi się widzi że Przemka i mnie ...

''bojowniku'' pisowski :]

Widzisz M21, bierz przykład z falco, on całe życie lizał du..pę jak nie komunistom to palikotowcom i jak teraz się dobrze ma.
Nie musi polerować świecidełek a kasiorka co miesiąc mu wpada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
7 listopada 2020r. o 22:35
Kanarkowa Ślazówka ma to dopiero przed sobą , od 5 lat liże duuupę, wchodzi w odbyt bez mydła pis_dzielcom i efekty marne. Jedynie smród po tych akcjach zostaje.

Nie zrażaj się, jeszcze trochę i awansujesz na lodziarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
7 listopada 2020r. o 22:37
~~Liliowobiała Dynia napisał(a): Kanarkowa Ślazówka ma to dopiero przed sobą , od 5 lat liże duuupę, wchodzi w odbyt bez mydła pis_dzielcom i efekty marne. Jedynie smród po tych akcjach zostaje.

Nie zrażaj się, jeszcze trochę i awansujesz na lodziarza.

Pis to ja mam jeszcze głębiej niż takiego śmiecia jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Wrzosiec niezalogowany
7 listopada 2020r. o 22:42
M21W2 napisał(a):

Cały Ty Januszu.


Przekonujesz się jaki to fałszywiec? Nie zasługiwał na podanie ręki co od początku wiedziałem. Szkoda na chama czasu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 listopada 2020r. o 11:27
~~Żółtorudy Wrzosiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Cały Ty Januszu.


Przekonujesz się jaki to fałszywiec? Nie zasługiwał na podanie ręki co od początku wiedziałem. Szkoda na chama czasu.


Wrzosiec masz rację , Janusz jak go zwał tak zwał jednego jestem pewien , jest to człowiek o dwóch twarzach .
W towarzyskich spotkaniach zaskoczył mnie pozytywnie .
Przed komputerem wraca do insynuacji , puszcza wodze fantazji i pisze chamskie komentarze jak ten o mnie .
Jest coś co go w pewnym aczkolwiek niewielkim stopniu usprawiedliwia , typowe dziecko PRL-u przesiąknięte komunistyczną anty kościelną , anty solidarnościową propagandą jedynie słusznej partii .
Zdecydowana większość jego komentarzy to ad personam .
Uderza w osobę w celu zdyskredytowania .
Zbyt mocno przesiąkł uwielbieniem samego siebie i pogardą dla innych mających odmienne od niego poglądy .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 listopada 2020r. o 11:48
Amen Lucjanie :)


Dopisane 08.11.2020r. o godz. 11:48:

... biererz do STARCA , który dumy pieje ... czyż nie mówiłem Ci wczoraj ?

Wybacz mi gówniarzowi , że przypisano mi słowo plantator ...

Siódmy komputerek Głupiej Papugi szwankuje :D

Miłego Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Truskawka niezalogowany
8 listopada 2020r. o 12:31
M21W2 napisał(a):
~~Żółtorudy Wrzosiec napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Cały Ty Januszu.


Przekonujesz się jaki to fałszywiec? Nie zasługiwał na podanie ręki co od początku wiedziałem. Szkoda na chama czasu.


Wrzosiec masz rację , Janusz jak go zwał tak zwał jednego jestem pewien , jest to człowiek o dwóch twarzach .
W towarzyskich spotkaniach zaskoczył mnie pozytywnie .
Przed komputerem wraca do insynuacji , puszcza wodze fantazji i pisze chamskie komentarze jak ten o mnie .
Jest coś co go w pewnym aczkolwiek niewielkim stopniu usprawiedliwia , typowe dziecko PRL-u przesiąknięte komunistyczną anty kościelną , anty solidarnościową propagandą jedynie słusznej partii .
Zdecydowana większość jego komentarzy to ad personam .
Uderza w osobę w celu zdyskredytowania .
Zbyt mocno przesiąkł uwielbieniem samego siebie i pogardą dla innych mających odmienne od niego poglądy .




Plantatorze ,przypomnij nazwisko ,,ojca '' zdradzieckich mord ,gorszego sortu ,komunistów i złodziei ,gdzie ktoś teraz stoi itd ,itp .Pomogę ,to żarliwy katolik niezłomny ,Inka ,Ogień ,Łupaszka itp.
Co tam u brata ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza