Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Fioletowy Suchodrzew niezalogowany
28 grudnia 2020r. o 9:33
If anyone knows anything about this?

I am asking this question because I'm was in a difficult position because of this scammer. Jake P Noch He is suing stores like Spotify, Apple Music, Deezer, etc. on behalf of artists without any rights to their music!

I dont know him and his fake Pro Music Rights, NetSavingsLink, Pro Music Rights, SOSA Entertainment and more... He’s never contacted me and I have no way to contact him. All his information on the internet is fake.

On google is about 100 threads mentioning the same illegal activities by a guy named Jake Noch who is notorious for illegally taking down peoples music after they expose him for being a fake, fraud, and and autistic idiot!

I’m NOT SOME RANDOM LOW LEVEL PRODUCER and he was able to take every song off illegally from stores. 40+ songs were taken down off my page AT THE SAME TIME mind you! https://demosubmissions.xyz/sosa.html

NetSavingsLink , Pro Music Rights , SOSA Entertainment is real Scam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2020r. o 11:03
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Wspomniałem w odpowiedzi na to, co napisałeś.

Nawet ja, mimo że niechętnie nastawiony wobec Palikota, widziałem twoje zachowanie jak chamstwo, a co dopiero panM wtedy.

Dla mnie koniec tematu. Chyba, że znów zaczniesz fałszywie pokazywać przeszłość. Wtedy będe reagował. : )


Z niedowierzaniem czytam że osoba stanęła w mojej obronie . Czy coś mi umknęło ?


oczywiście że ci umknęło...
ale dzisiaj okazało sie że mam trochę czasu więc w miarę możliwości...;)

nadal nie doczekałem jego cytatu gdzie to ''chamstwo'' było...

nie doczekałem też na odpowiedź czy dostał to moje nazwisko kiedy ponoć pisałeś do niego...;)


kolejny pokaz lawirowania czy manipulacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 grudnia 2020r. o 16:40
Pytaj kolegi.

Skoro chciał nazwiska to znaczy, że nie za bardzo mu odpowiadał styl uprawianej przez ciebie "dyskusji" ; )

W tym roku wszystko się powtórzyło tylko, że z kim innym.


Dopisane 28.12.2020r. o godz. 16:40:

PanM napisał(a): Z niedowierzaniem czytam że osoba stanęła w mojej obronie . Czy coś mi umknęło ?


Stanąłem w obronie faktów, nie osoby. Osoba nie zasługuje na obronę z mojej strony, bo przeszła na pozycje swojego ówczesnego oponenta czyli sprowadzanie dyskusji do rynsztoku ; )

[img=1609170031_am97g0l.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2020r. o 16:59
ale ja pytam cię o cytaty ...
sam tutaj napisałeś że w jego kierunku pisałem po chamsku ...

więc tylko to mnie interesuje...
fakty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 grudnia 2020r. o 17:03
Pytaj kolegi jak wspomina tamte "burzliwe" czasy ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiała Gazania niezalogowany
28 grudnia 2020r. o 18:23
Horus ten obrazek to wielkie chamstwo i świństwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Tulipanowiec niezalogowany
28 grudnia 2020r. o 18:33
~Kredowobiała Gazania napisał(a): Horus ten obrazek to wielkie chamstwo i świństwo




Po tym ścierwie można spodziewać się wszystkiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2020r. o 18:46
no i dlaczego się tak podniecacie?

co tu jest tym ''świństwem''?

ten obrazek tylko pokazuje jak dzisiaj widzi się polski Kościół przez pryzmat wszystkich afer związanych z pedofilskimi zachowania przedstawicieli kleru ... w tym polskiego...

a jak jeszcze dodamy fakt że kleszych pedofili chroni sam zbynio ''zero '' poprzez bierność swoich podwładnych sądów to takie obrazki będą nadal funkcjonować w przestrzeni internetu...

tak że jeśli tak szybko rzucacie ''ścierwami'' w kierunku innych osób to oczekuję że ''ścierwami ''określicie niejakiego janiaka ...

znacie listę pedofili w koloratkach?
jest w sieci...;)

ta fotka jest oryginałem z sieci ...ja mam identyczną fotkę tyle że zmodyfikowaną przez jednego znanego tu szeroko forumowicza...
ale on w tej sprawie nabrał ''wody w usta''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.