Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2020r. o 15:25
Jurko61 napisał(a):
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
Jurko61 napisał(a):

Dziękuje za pomoc , lecz od ludzi Urbana czy Sasa nie przyjmuje ,



ma socjal od Angeli...

na Korny z aldika wystarcza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 grudnia 2020r. o 16:40
~~Malinowa Aronia napisał(a): Lech Wałęsa nie ma możliwości dorobienia do emerytury, przez co jego sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu.


Może w totka powinien zagrać. Kiedyś chłop miał szczęście.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2020r. o 16:42
fajnie że wpadłeś więc może teraz odpowiesz...

podałeś mu wtedy to nazwisko? ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 grudnia 2020r. o 16:46
Pytaj jego, przecież to twój kolega ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2020r. o 16:54
ale to ty tutaj o tym napisałeś...;)


Dopisane 26.12.2020r. o godz. 16:54:

nadal bawią mnie tego typu wpisy...

coś tam ,gdzieś tam ...ale jak przychodzi postawić kropkę nad ''i'' wtedy nagle wszyscy milkną...

nie nalegam ...nie chcesz nie odpowiadaj ale po co o takich sprawach wspominasz ?

racja...ja też wspomniałem kiedyś że pisałeś do mnie na priv coś tam tłumacząc...

ok.

ale czy ja skorniszonku wspomniałem słowem czego to dotyczyło?...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 grudnia 2020r. o 17:13
Wspomniałem w odpowiedzi na to, co napisałeś.

Nawet ja, mimo że niechętnie nastawiony wobec Palikota, widziałem twoje zachowanie jak chamstwo, a co dopiero panM wtedy.

Dla mnie koniec tematu. Chyba, że znów zaczniesz fałszywie pokazywać przeszłość. Wtedy będe reagował. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 grudnia 2020r. o 17:30
poważnie?
widziałeś moje ''chamstwo"?

a jakiś cytacik?

aha...dla ciebie koniec tematu no to może ...


Dopisane 26.12.2020r. o godz. 17:30:


falco .........................r. o 20:41


Postów: 27522

czytam niektóre wypowiedzi i przypomina mi sie czas- ponad rok wstecz- kiedy to toczyłem ''wojenkę '' z kandydatem na ''wójta'' tego grajdoła...

wtedy to napisałem że kiedy zmieni się ''wiatr'' zmienią się też ''poglądy'' wyżej wymienionego

był i pozostał demagogiem który sprzeda siebie za czapkę przysłowiowych śliwek w tym wypadku za ''koryto''

jak można uwierzyć komuś kto tak wiele chce zmienić ,chce wszystko co możliwe podarować wręcz mieszkańcom a... nie potrafił wywalczyć dla siebie lokalu potrzebnego własnej partii
nie wierzę tak temu panu jak nie wierzę żadnemu politykierowi jakiejkolwiek partii czy to z lewej czy prawej strony...
dlaczego?...bo każdy z nich kopnie was- drodzy wyborcy- w dupkę, jak już tylko pozwolicie unurzać mu ryj w korytku...
a pózniej co?...wylewanie żali tu na forum że po raz kolejny ktoś was wydym...ł?

ot jeden z wpisów w pewnym temacie ...
a co tam ...odświeżę całość ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
26 grudnia 2020r. o 17:46
"TVP (...) nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie (...) musiało być robotą Belzebuba"

Nic dodać, nic ująć, siedzą tam same Belzebuby, gdyby ktoś nie wiedział.


"W piątkowym materiale "Wiadomości", opisującym jak Boże Narodzenie świętują Polacy w USA, zamazano naklejkę symbolizującą WOŚP. Naklejka była na ubraniu jednej z osób, z którymi rozmawiała TVP - właścicielki sklepu z polską żywnością w Waszyngtonie."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza