Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~felicjan emeryt niezalogowany
12 września 2022r. o 12:01
~~ryjek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca peło napisał(a): Polak pełowski to biedny antypolak i smutny maniak niższości i śmieszny lizus niemiecki taki podobny do brzydkiej panny na wydaniu.?

Jeszcze POstępak ,fałszywy leming, który krytykuje wszystko co związane z PiS, jednocześnie wyciąga łapę PO 500+,13-sta,14-sta emerytury itd. ot taki chłopek-rostropek


Biorą bo Pis doprowadził do takiej drożyzny, biedy że z ciężko wypracowanej emerytury ciężko wyżyć a tobie gdyby nie dali ,, bonusów '' wyborczych to sam byś krzyczał precz z komuną, przepraszam z Pis. Sprzedawczyku tak się boisz PO bo nierobów, pijaczków pogoniłoby do roboty a żyć na koszt ciężko pracujących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niewolnik pisobolszewickiego socjalizmu niezalogowany
12 września 2022r. o 12:13
Mafię pis obsłużę za darmo i poza kolejnością. KAT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danuśka niezalogowany
12 września 2022r. o 12:18
A biała chusta dla peło aktualna?:D
On ci mój rudozloty:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to obrzydliwe złooo niezalogowany
12 września 2022r. o 12:21
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-mierzeja-wislana-pierwszym-rejsem-mial-plynac-wegiel-poplyna,nId,6280778

Przekop mierzei to taka sama tandeta i drożyzna jak szwindel z ławkami i respiratorami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Borys niezalogowany
12 września 2022r. o 14:26
Ja nie pytam gdzie jest węgiel, ja pytam gdzie jest Tusk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Mięta niezalogowany
12 września 2022r. o 14:44
https://www.onet.pl/informacje/onetslask/gornicy-protestuja-pod-biurem-premiera-w-katowicach-chodzi-o-wegiel/7qqstyf,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Borys niezalogowany
12 września 2022r. o 14:47
Ale mi chodzi nie o węgiel tylko gdzie chodzi Tusk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PuuuuL aaaap niezalogowany
12 września 2022r. o 15:03
~~Borys napisał(a): Ale mi chodzi nie o węgiel tylko gdzie chodzi Tusk


A matkę przebadałeś , niedługo syfiliś ją oślepi i ty będziesz ją prowadzał po TIR -owskim parkingu .jako pytię , która przez qtasa wyssysa złe moce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza