Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Wyborca peło niezalogowany
12 września 2022r. o 8:10
~~J PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ryjek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca peło napisał(a): Polak pełowski to biedny antypolak i smutny maniak niższości i śmieszny lizus niemiecki taki podobny do brzydkiej panny na wydaniu.?

Jeszcze POstępak ,fałszywy leming, który krytykuje wszystko co związane z PiS, jednocześnie wyciąga łapę PO 500+,13-sta,14-sta emerytury itd. ot taki chłopek-rostropek
Fiucie a te pieniądze to są złodziei z PIS czy Polaków którzy je wypracowali ?


PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podatnik niezalogowany
12 września 2022r. o 8:11
~~horus napisał(a): A ja tam czekam na ustawę o piętnastej emeryturze.

Człowieku ja już nie nadążam na was pracować znowu kolejne podwyżki ZUS które są obowiązkowe ,gdyby nie były obowiązkowe to zabrakło by wam na 12 emeryturę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
12 września 2022r. o 9:23
PiS mi daje 13, 14 i 500+, ja je biorę ale dlatego że to biorę to mówię że to moje pieniądze, bo honorowo właściwie nie powinienem ich brać.

Ale biorę bo mi mówią że to nie są tych co dają bo gdyby to były ich to bym nie brał.

Honorowo. Więc dają mi moje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~amber ya niezalogowany
12 września 2022r. o 9:31
~~J PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ryjek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wyborca peło napisał(a): Polak pełowski to biedny antypolak i smutny maniak niższości i śmieszny lizus niemiecki taki podobny do brzydkiej panny na wydaniu.?

Jeszcze POstępak ,fałszywy leming, który krytykuje wszystko co związane z PiS, jednocześnie wyciąga łapę PO 500+,13-sta,14-sta emerytury itd. ot taki chłopek-rostropek
Fiucie a te pieniądze to są złodziei z PIS czy Polaków którzy je wypracowali ?

ale jak ryży jumnoł z ofe to czyje to było ?
Polaków czy pełokòw ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 września 2022r. o 9:56
~~podatnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~horus napisał(a): A ja tam czekam na ustawę o piętnastej emeryturze.

Człowieku ja już nie nadążam na was pracować znowu kolejne podwyżki ZUS które są obowiązkowe ,gdyby nie były obowiązkowe to zabrakło by wam na 12 emeryturę .

no tak to skonstruowano świat by ktoś mógł leżeć kiedy inny ''na niego '' pracuje...;D

nie wiem jak to zakwalifikujesz....ironia czy sarkazm ?
nie z ciebie ...to z systemu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
12 września 2022r. o 11:02
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~podatnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~horus napisał(a): A ja tam czekam na ustawę o piętnastej emeryturze.

Człowieku ja już nie nadążam na was pracować znowu kolejne podwyżki ZUS które są obowiązkowe ,gdyby nie były obowiązkowe to zabrakło by wam na 12 emeryturę .

no tak to skonstruowano świat by ktoś mógł leżeć kiedy inny ''na niego '' pracuje...;D

nie wiem jak to zakwalifikujesz....ironia czy sarkazm ?
nie z ciebie ...to z systemu ...


Pokaż mi jaka inna władza żeby żreć z koryta tak rozdawała nie swoje pieniądze jak złodzieje z PIS ,Prezio Glapiński za zeszły rok przytulił w NBP milion dwieście tysięcy ,( wystarczy nie kraść ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
12 września 2022r. o 11:13
Mamy kompletnego ...a w NBP

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 września 2022r. o 11:42
~~Donek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~podatnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~horus napisał(a): A ja tam czekam na ustawę o piętnastej emeryturze.

Człowieku ja już nie nadążam na was pracować znowu kolejne podwyżki ZUS które są obowiązkowe ,gdyby nie były obowiązkowe to zabrakło by wam na 12 emeryturę .

no tak to skonstruowano świat by ktoś mógł leżeć kiedy inny ''na niego '' pracuje...;D

nie wiem jak to zakwalifikujesz....ironia czy sarkazm ?
nie z ciebie ...to z systemu ...

Pokaż mi jaka inna władza żeby żreć z koryta tak rozdawała nie swoje pieniądze jak złodzieje z PIS ,Prezio Glapiński za zeszły rok przytulił w NBP milion dwieście tysięcy ,( wystarczy nie kraść ).


pokaż mi inną władzę która w tak ekspresowym tempie zadłużyła kraj...
pokaż mi inną władzę która by w takim tempie dorzucała na rynek tony coraz mniej wartościowego pieniądza...
a przecież jakieś wybory się zbliżają więc na koniec ''prezentów'' nie ma co liczyć...
ja tam liczę na 15-kę bo 14-kę odebrałem chyba dwa dni temu ..albo trzy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza