Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

20886
#Jurko61 nieaktywny
27 września 2022r. o 10:02
~~Czarny wilec napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a)


Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a)

Ty nie musisz się mnie bać. Ty się boisz pytań. Napisz tu jak ci się żyje w swojej nowej ojczyźnie gdzie Polaków wyrzuca się przedziału pociągu pierwszej klasy . Nie przypomina ci to Niemców którzy wieszali tabliczki nur fur deutsche?
Jeżeli to ciebie wyrzucili z tej pierwszej klasy ,
to mam zrozumienie………….

Potrafisz w prosty sposób bez owijania w bawełnę odpowiadać na pytania? Wyrzucili Polaków z przedziału czy nie?
Uważasz że jeśli by mnie wyrzucili to było by to zrozumiale? Dlaczego? Chcesz przez to powiedzieć że jesteś za tym by segregować ludzi ? CZYŻBYŚ BYŁ ZA SEGRAGACJĄ RASOWĄ?
Co tym razem wymyślisz by nie odpowiedzieć na zadane pytania? Czy po prostu tchórzliwie pominiesz to milczeniem.


Szanowny „Czarniutki Wilcu” po pierwsze , zadajesz mi pytania w temacie o którym nie mam zielonego pojęcia ,
może podaj źródło tych wiadomości o wyrzuceniu kogoś z pociągu klasy pierwszej , jak się zapoznam przeanalizuje
spróbuje sensownie odpowiedzieć ……………
mniej emocjonalnie podejdź do sprawy może dojdziemy do konsensusu …………



Dopisane 27.09.2022r. o godz. 10:02:

~~Malinowy napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): A czy to ważne kto? Dlaczego nie odpowiadasz na pytanie ? Takie pytania może ci zadać każdy na tym forum a ty i tak nie odpowiesz . Wszędzie widzisz horusów a przecież to nie on pisał że uciekłeś do Niemiec ze strachu.


Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): A czy to ważne kto? Dlaczego nie odpowiadasz na pytanie ? Takie pytania może ci zadać każdy na tym forum a ty i tak nie odpowiesz . Wszędzie widzisz horusów a przecież to nie on pisał że uciekłeś do Niemiec ze strachu.

Ależ oczywiście wystraszyłem się „Czarnego wilca”




Nie czerwonego wilca a alimentów .


A to jest też „Czerwony wilec „ ……………?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny wilec niezalogowany
27 września 2022r. o 10:06
Ty nie masz o tym pojęcia? Twój prezes grzmi o tym od chyba dwóch dni a ty nie masz pojęcia? A jakie pojęcie masz o tym gazociągu o którym założyłeś właśnie temat?
Ludzi na forum możesz oszukiwać co ci nawet nieźle wychodzi ale oszukiwać samego siebie że nie masz pojęcia o wyrzucanych z przedziałów Polakach to nic innego że kpisz z samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
27 września 2022r. o 10:18
~~Czarny wilec napisał(a): Ty nie masz o tym pojęcia? Twój prezes grzmi o tym od chyba dwóch dni a ty nie masz pojęcia? A jakie pojęcie masz o tym gazociągu o którym założyłeś właśnie temat?
Ludzi na forum możesz oszukiwać co ci nawet nieźle wychodzi ale oszukiwać samego siebie że nie masz pojęcia o wyrzucanych z przedziałów Polakach to nic innego że kpisz z samego siebie.


To teraz Jarek mnie wkurzył , nie powiadomił nawet ……………
nie oglądałem TVPinfo 3 dni i zonk………
a to przez te grzybobranie , od trzech dni w lesie ……………
a teraz przytocz mi więcej przykładów wyrzucenia z pociągu ………
zachłysnąłeś się jednym incydentem , pewnie nie do końca wyjaśnionym ……………
szukasz wsparcia ??? Sorry nie u mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy niezalogowany
27 września 2022r. o 10:29
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a)


Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a)

Ty nie musisz się mnie bać. Ty się boisz pytań. Napisz tu jak ci się żyje w swojej nowej ojczyźnie gdzie Polaków wyrzuca się przedziału pociągu pierwszej klasy . Nie przypomina ci to Niemców którzy wieszali tabliczki nur fur deutsche?
Jeżeli to ciebie wyrzucili z tej pierwszej klasy ,
to mam zrozumienie………….

Potrafisz w prosty sposób bez owijania w bawełnę odpowiadać na pytania? Wyrzucili Polaków z przedziału czy nie?
Uważasz że jeśli by mnie wyrzucili to było by to zrozumiale? Dlaczego? Chcesz przez to powiedzieć że jesteś za tym by segregować ludzi ? CZYŻBYŚ BYŁ ZA SEGRAGACJĄ RASOWĄ?
Co tym razem wymyślisz by nie odpowiedzieć na zadane pytania? Czy po prostu tchórzliwie pominiesz to milczeniem.

Szanowny „Czarniutki Wilcu” po pierwsze , zadajesz mi pytania w temacie o którym nie mam zielonego pojęcia ,
może podaj źródło tych wiadomości o wyrzuceniu kogoś z pociągu klasy pierwszej , jak się zapoznam przeanalizuje
spróbuje sensownie odpowiedzieć ……………
mniej emocjonalnie podejdź do sprawy może dojdziemy do konsensusu …………
Dopisane 27.09.2022r. o godz. 10:02:~~Malinowy napisał(a): Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): A czy to ważne kto? Dlaczego nie odpowiadasz na pytanie ? Takie pytania może ci zadać każdy na tym forum a ty i tak nie odpowiesz . Wszędzie widzisz horusów a przecież to nie on pisał że uciekłeś do Niemiec ze strachu.

Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): A czy to ważne kto? Dlaczego nie odpowiadasz na pytanie ? Takie pytania może ci zadać każdy na tym forum a ty i tak nie odpowiesz . Wszędzie widzisz horusów a przecież to nie on pisał że uciekłeś do Niemiec ze strachu.

Ależ oczywiście wystraszyłem się „Czarnego wilca”




Nie czerwonego wilca a alimentów .

A to jest też „Czerwony wilec „ ……………?


A co ty czerwonego wilca zbuchałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny wilec niezalogowany
27 września 2022r. o 10:40
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarny wilec napisał(a): Ty nie masz o tym pojęcia? Twój prezes grzmi o tym od chyba dwóch dni a ty nie masz pojęcia? A jakie pojęcie masz o tym gazociągu o którym założyłeś właśnie temat?
Ludzi na forum możesz oszukiwać co ci nawet nieźle wychodzi ale oszukiwać samego siebie że nie masz pojęcia o wyrzucanych z przedziałów Polakach to nic innego że kpisz z samego siebie.


To teraz Jarek mnie wkurzył , nie powiadomił nawet ……………
nie oglądałem TVPinfo 3 dni i zonk………
a to przez te grzybobranie , od trzech dni w lesie ……………
a teraz przytocz mi więcej przykładów wyrzucenia z pociągu ………
zachłysnąłeś się jednym incydentem , pewnie nie do końca wyjaśnionym ……………
szukasz wsparcia ??? Sorry nie u mnie

Kiedy nie masz nic sensownego do napisania usiłujesz obracać to w żart. Dlaczego więc twój prezes bierze to tak na poważnie? Przecież to według ciebie incydent. Ty tu bardziej potrzebujesz wsparcia bo za chwilę się zamotasz jeszcze bardziej. Pamiętaj że od incydentów zaczynały się wojny. Ostatnią to twoi obecni przyjaciele wywołali po INCYDENCIE w Gleiwitz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
27 września 2022r. o 11:38
Do terapeuty zgłosił się orzeł.
- Panie doktorze, niech pan pomoże.
Wpadłem w depresję. Jest coraz gorzej.
Już za godzinę zginę! Mój Boże!
Przez pokolenia czczono mnie w godle,
Dziś poniżony czuję się podle.
Nie mam już siły. Niech pan ratuje!
Co z tego kraju zrobiły zbóje?
Dotąd polskości byłem symbolem,
Dzieci się o mnie uczyły w szkole,
Mój wizerunek budził szacunek,
A dziś? Ucierpiał! Czy jest ratunek?
Kiedyś najmłodszy Polak pamiętał,
Jaki jest znak twój? Orzeł - rzecz święta.
Dziś bohatera robią z agenta,
A mną pomiata kłamca i krętacz.
Teraz ktoś taki na domiar złego
Dostaje Order Orła Białego.
I chodzi o to, że ktoś patriotom,
Prosto w twarz pluje, mnie wdeptał w błoto.
Dziś się znalazłem na tym etapie,
Że o skuteczną proszę terapię.
Potrzebny lekarz. Kto mnie obroni?
Całą tę bandę trzeba pogonić!
© MKWD (Muzyczny Kabaret Wojtka Dąbrowskiego)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
27 września 2022r. o 12:08
Mur na granicy... postawili
Mierzeję...przekopali
Wał, no POprostu wał.
I jeszcze rure z gazem z Norwegii otwierają.
No mówie wam: wał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tefałen niezalogowany
27 września 2022r. o 12:45
Wał no mówię wał, wał, a teraz wszystkie lemingi razem WAŁ!

Brawo lemingi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza