Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~PanM niezalogowany
21 października 2022r. o 0:19
Ja przyjmuję banknoty tylko o nominale 1000 €
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
21 października 2022r. o 6:40
~~Mondry napisał(a): W którym rządzie???


A co ,już nie jest ? Zamknęli go do pierdla ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
21 października 2022r. o 10:40
~~Ciekawe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowianoniebieska Robinia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciecia osoba napisał(a): Ciekawe ile kopert zmieści się w reklamówce?


Ciekawe jak duża musiała by być reklamówka do której zmieściło by się 600 tys oiro ?????

"600 tysięcy euro w banknotach po 100 euro to 6000 sztuk papierowych pieniędzy. Wagę 600 tysięcy euro można więc ostrożnie oszacować na jakieś 5,5 kilo. Reklamówka z Biedronki spokojnie to wytrzyma.
Ale czy pomieści?
W sprzedaży są dostępne specjalne kartony na banknoty o nominale 100 euro. Tysiąc sztuk mieści się w pojemniczku o wymiarach 20,5 x 10,5 x 6 cm. 600 tysięcy euro można wpakować do sześciu takich kartoników. Z grubsza można powiedzieć, że jest to objętość kartonu po butach. Do reklamówki z Biedronki spokojnie wejdzie."

Paczka banknotów 100 ojro ma 100 sztuk, co daje 10 000 ojro, Co daje 60 paczek ojro, teraz natnij gazet o tej wartości i wsadź do reklamówki z Biedry :) życzę powodzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~reklamówka z Biedronki niezalogowany
21 października 2022r. o 11:19
Poseł PiS Przemysław Czarnecki spędził noc w izbie wytrzeźwień przy ul. Kolskiej . Ratownicy medyczni znaleźli go wcześniej leżącego na ulicy przy jednym z przystanków w Wilanowie. Poseł miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
Nie ma co się dziwić, że posłowie PiS piją na umór. Za rok koniec balangi i przyjdzie zapłacić rachunek, nawet jeśli 100 razy napiszą sobie ustawę wyłączającą ich odpowiedzialność karną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 października 2022r. o 11:22
Są też banknoty o nominale 500 ojro.
Te już mogłyby się zmieścić ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Lewizja niezalogowany
21 października 2022r. o 11:40
PIS-PO-PRL napisał(a): Są też banknoty o nominale 500 ojro.
Te już mogłyby się zmieścić ;)


Oj goło../dupce , widzę, że nie macie pojęcia o kwocie większej niż najniższa krajowa :-) . 600 tysięcy euro zmieści się bez problemu w damskiej torebce a co dopiero w reklamówce. Zapytaj pierwszej lepszej pani pracującej w banku :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 października 2022r. o 11:58
A co ja napisałem?
Że wejdą czy nie wejdą?
;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Lewizja niezalogowany
21 października 2022r. o 12:26
PIS-PO-PRL napisał(a): A co ja napisałem?
Że wejdą czy nie wejdą?
;)


Co ty taki przewrażliwiony :-) . Potwierdziłem tylko co Ty napisałeś. Nawet po 200 euro wejdą do damskiej torebki a co dopiero reklamówki.

ps.
Do reklamówki z Biedronki samych zakupów wchodzi za 200 złotych + ..... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.