Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurko61 niezalogowany
9 listopada 2022r. o 9:01
~~TW bablina napisał(a): https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-wegry-porozumialy-sie-z-ke-ws-srodkow-dla-rolnictwa-to-histo,nId,6400420

A najgorszy zdradziecki i zlodziejski rząd piSS zostaję bez pieniędzy. kaczynski, morawiecki, dudu, ziobro są temu winni


Zapomniałeś jeszcze dodać swojej osobistości
pobierając pomoc z MOPSu oraz nieodprowadzanie
podatków uważasz za wzmacnianie budżetu ??
cz osłabianie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Czyściec niezalogowany
9 listopada 2022r. o 9:37
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): to jeszcze raz, moja recepta na dzietność: - małżeństwa jednopłciowe, aborcja na życzenie i 500-


Ach te polskie baby ,dają wszyję zamiast się ruchać ,dlatego mamy małżeństwa jednopłciowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
9 listopada 2022r. o 11:04
PIS rozdaje nasze pieniądze.
Za moich rządów zadnego rozdawnictwa nie było.
Dostawali tylko ci co mieli dostać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
9 listopada 2022r. o 12:44
Oooooooooo, to to to,
bo peło
w rządzeniu to dno;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mądre i sprawiedliwe niezalogowany
9 listopada 2022r. o 13:29
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): PIS rozdaje nasze pieniądze.
Za moich rządów zadnego rozdawnictwa nie było.
Dostawali tylko ci co mieli dostać ;)

Nikt nie powinien dostawać nic z łaski.
Ci co pracują powinni zarabiać godziwie bez rządowych dodatków a ci co chorują godziwe renty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bardzo mądre niezalogowany
9 listopada 2022r. o 15:01
~~Mądre i sprawiedliwe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): PIS rozdaje nasze pieniądze.
Za moich rządów zadnego rozdawnictwa nie było.
Dostawali tylko ci co mieli dostać ;)

Nikt nie powinien dostawać nic z łaski.
Ci co pracują powinni zarabiać godziwie bez rządowych dodatków a ci co chorują godziwe renty.


Dlatego zapłacimy za 4 dni pracy a za dodatkowy piąty nie, bo my żadnych rządowych dodatków nie dajemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
9 listopada 2022r. o 16:02
Urząd Premiera RP to dla mnie najwyższy zaszczyt.
Nigdy bym go nie porzucił choćby mi góry złota obiecywali w Brukseli.
Przecież mnie znacie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~szofer z dużego niezalogowany
9 listopada 2022r. o 16:07
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Urząd Premiera RP to dla mnie najwyższy zaszczyt.
Nigdy bym go nie porzucił choćby mi góry złota obiecywali w Brukseli.
Przecież mnie znacie ;)


Do kogo masz pretensję żeś de*il , a twoja matka emerytka to śmietankę spija . Z kija .Tsza sie było uczyć ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza