Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Miętowy Czyściec niezalogowany
11 listopada 2022r. o 9:07
~~Karmelowy Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca peło napisał(a): Ja głosuję na PiS, żeby była jasność.
Propaganda PO na mnie przestała działać.

Bo tylko deb ilu masz dwie partie nie?


Według tego ...a jedyną polską partią jest PISS a pozostałe partie są pro niemieckie .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 listopada 2022r. o 9:38
''Państwowa firma energetyczna zapłaciła za imprezę z kasynem. "W głowie się nie mieści"
W ramach eventu państwowej spółki energetycznej Enea została zorganizowana impreza z ruletką i pokerem – ustalił Onet. O sprawie aż huczy wśród polityków PiS, bo pomysłodawcami wydarzenia mieli być menedżerowie związani z Markiem Suskim, zaufanym człowiekiem Jarosława Kaczyńskiego.

— Impreza w kasynie w ramach wyjazdu państwowej firmy energetycznej? W dobie szalejących cen prądu? W głowie mi się nie mieści – mówi nam pragnący zachować anonimowość polityk Prawa i Sprawiedliwości
Część naszych rozmówców twierdzi, że pomysłodawcami wydarzenia mieli być menedżerowie związani z Markiem Suskim, zaufanym człowiekiem Jarosława Kaczyńskiego. Nasi rozmówcy najczęściej powtarzają nazwisko Tomasza Siwaka, członka zarządu Grupy Enea''
spokojnie Polacy...spokojnie...
wyjdzie rysio''zombie'' terlecki i powie- grali ''za swoje''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ruki wier niezalogowany
11 listopada 2022r. o 9:42
Mniej (te v ena)=wyższe iq
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 listopada 2022r. o 9:44
no to teraz wiem jaka jest przyczyna twojego tak niskiego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perukaż niezalogowany
11 listopada 2022r. o 9:46
~~ruki wier napisał(a): Mniej (te v ena)=wyższe iq

Tylko ,że to podawali na TVP info gamoniu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis i jego zwolenników niezalogowany
11 listopada 2022r. o 12:11
https://youtu.be/rU2KYLXfDkY

Dlaczego kaczynski i morawiecki jeszcze są na wolności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Acidantera niezalogowany
11 listopada 2022r. o 13:26
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
11 listopada 2022r. o 14:06
Horus napisał(a): no to teraz wiem jaka jest przyczyna twojego tak niskiego...;D

Horus napisał(a): no to teraz wiem jaka jest przyczyna twojego tak niskiego...;D

Widzisz Janusz, gdyby antenkę w moherowym berecie przestawił na TVN to by wszystko wiedział :) a tak ma ustawione na Toruń i wszystko jasne :) "ciemny lud to kupi" jak mawiał Ja(jc)uś Kur(ew)ski :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza