Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Edmundvam niezalogowany
19 listopada 2022r. o 20:38
冠天下娛樂城,as8899.com,世界盃,世足盃,2022世界盃,2022世足盃


https://xn--ghq10gw1gvobv8a5z0d.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
19 listopada 2022r. o 21:33
~~Śmieszy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jarosław zbawiciel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kaszlak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): Lechem Kaczyńskim nazwano już: tunel, gazoport, statek, bibliotekę, drogę ekspresową, Krajową Szkołę Administracji Publicznej, kort tenisowy, szkołę, znaczki pocztowe, banknoty, monety, skwery, parki, ulice, place...
Co jeszcze? Macie pomysły?

żal ci doope ściska bo nic nie osiągnąłeś, boś cienki i leming
A co osiągnął Kaczyński ,najbardziej marny ,,prezydencik'' ,jak zginął miał około 20 %poparcia .



A ty masz - 1000%. Cieszy?


Ja olałem ciebie i twoje poparcie fiucie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kot Jinks niezalogowany
19 listopada 2022r. o 21:48
~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Śmieszy napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarosław zbawiciel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kaszlak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): Lechem Kaczyńskim nazwano już: tunel, gazoport, statek, bibliotekę, drogę ekspresową, Krajową Szkołę Administracji Publicznej, kort tenisowy, szkołę, znaczki pocztowe, banknoty, monety, skwery, parki, ulice, place...
Co jeszcze? Macie pomysły?

żal ci doope ściska bo nic nie osiągnąłeś, boś cienki i leming
A co osiągnął Kaczyński ,najbardziej marny ,,prezydencik'' ,jak zginął miał około 20 %poparcia .



A ty masz - 1000%. Cieszy?

Ja olałem ciebie i twoje poparcie fiucie .


A ja twoje krasne gwiazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
19 listopada 2022r. o 21:57
~~Kot Jinks napisał(a):
Ktoś napisał: ~~8 gwiazdek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Śmieszy napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jarosław zbawiciel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kaszlak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): Lechem Kaczyńskim nazwano już: tunel, gazoport, statek, bibliotekę, drogę ekspresową, Krajową Szkołę Administracji Publicznej, kort tenisowy, szkołę, znaczki pocztowe, banknoty, monety, skwery, parki, ulice, place...
Co jeszcze? Macie pomysły?

żal ci doope ściska bo nic nie osiągnąłeś, boś cienki i leming
A co osiągnął Kaczyński ,najbardziej marny ,,prezydencik'' ,jak zginął miał około 20 %poparcia .



A ty masz - 1000%. Cieszy?

Ja olałem ciebie i twoje poparcie fiucie .

A ja twoje krasne gwiazdy.


A ja twoją puszczalską szmatę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Glicynia niezalogowany
20 listopada 2022r. o 10:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina zdrajca Polski niezalogowany
21 listopada 2022r. o 15:52
https://www.money.pl/gospodarka/skladki-na-zus-w-gore-rzecznik-msp-dla-malych-firm-to-gwodz-do-trumny-6836363250772640a.html


Ja nazwałem sedes im. kaczynskiego TW Balbiny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ratusz niezalogowany
21 listopada 2022r. o 20:07
A my jesteśmy przeciw genderowi i co nam zrobicie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
21 listopada 2022r. o 20:09
https://www.onet.pl/informacje/onetslask/marszalek-pozbawia-pis-wladzy-na-slasku-nie-zgadzam-sie-z-taka-polityka/bzvmr50,79cfc278


Pisowskie szambo czas zasypać wapnem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza