Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
6 marca 2021r. o 18:46
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): Inwestorzy w 2018 roku podpisali z miastem Świnoujściu umowę na zaprojektowanie i wykonanie tunelu. Po przeprowadzeniu wszystkich potrzebnych formalności i zbudowaniu maszyny w Chinach TERAZ rozpoczęto wiercenie.


jest w tym trochę prawdy w tym co piszesz ale szczegółów już ci się nie chce szukać...;)
ale ciekawi mnie jedno ...

gdzie wyczytałaś że maszynę zbudowano w Chinach ?

podasz link?


Dopisane 06.03.2021r. o godz. 18:46:

~~Koralowa Robinia napisał(a): Kierujący samochodem WV celowo najechał na samochód Renault w którym jechał dziennikarz Prawa i Sprawiedliwości.Nie był monitoringu obaj kierujący zginęli. Ale winny jest.


łżesz...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Celozja niezalogowany
6 marca 2021r. o 19:22
Ja też gdzieś czytałem że maszynę zbudowano i przywieziono z Chin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 19:25
Mam prywatny kontakt z konstruktorem:)

Żart:)

Wiem że takie maszyny są budowane tylko w Chinach i w Niemczech ta nasza jest z Chin.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitna Celozja niezalogowany
6 marca 2021r. o 19:32
Jeździsz Horus nad może i dobrze wiesz że budowę rozpoczęto już dużo wcześniej. Przed przystąpieniem do przewiertu należało przygotować całą infrastrukturę. Nie jesteś takim naiwniakiem by tego nie wiedzieć. A twoje pytanie DLACZEGO TERAZ jest na poziomie przedszkolaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 marca 2021r. o 19:48
ja uwielbiam wręcz Świnoujście ...mamy tam ulubione miejsca ...
jedno z nich na fotce ...z sieci ...
mam podobne tyle że bez tego statku...

ale wracając do tunelu i maszyny...
czytaliście o tym ?
ale linku nie ma ...więc wam troszkę pomogę i nie przez jakąś złośliwość ..

maszyna przypłynęła z Chin ...statek do Da Chang a maszyna zwie się tunnel boring machine...

ja lubię wiedzieć co piszę ...;)
chcecie link?

żaden problem :)


[img=1615056206_ayrp7xl.jpg]



Dopisane 06.03.2021r. o godz. 19:48:

~~Iliowobłękitna Celozja napisał(a): Jeździsz Horus nad może i dobrze wiesz że budowę rozpoczęto już dużo wcześniej. Przed przystąpieniem do przewiertu należało przygotować całą infrastrukturę. Nie jesteś takim naiwniakiem by tego nie wiedzieć. A twoje pytanie DLACZEGO TERAZ jest na poziomie przedszkolaka.


oczywiście że wiem ...
byłem na Wolinie i widziałem prawie na wyciągnięcie ręki miejsce gdzie zaczną wiercić...

nie chcę skłamać ale to było chyba już dwa lata wstecz...

co do ''przedszkolaka'' ;)
to udzielane odpowiedzi pokazują z kim się pisze ...;)[img=1615056518_bknahbd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Celozja niezalogowany
6 marca 2021r. o 19:54
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): To dlaczego PO nie robiło tunelu w Świnoujściu oni mogli mieć 100% a nawet więcej dotacji z UE.
Czyżby powód był prozaiczny - lenistwo?



pis_pajacu na gumce - z kondoma- to inwestycja poprzedników - jakby co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
6 marca 2021r. o 20:14
~~Ciemnoszara Celozja napisał(a): [...



pis_pajacu na gumce - z kondoma- to inwestycja poprzedników - jakby co.

Jesteś dramatycznie głupiutką osobopostacią. Pieniądze to jedno. Pomysł, logistyka i finał to drugie. Dlaczego dopiero teraz! Nikt do tej pory tego nie zrobił, nikt nigdy nie miał pieniędzy i woli. O czym ty bredzisz. To nie UE chciała, tylko PiS miał pomysł i pieniądze znalazł w UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 20:14
Ciemnoszara w latach 2006 i 2007 poczyniono pierwsze kroki w tej sprawie następnie rząd PO-PSL przełożył i odłożył inwestycję. Basta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza