Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Szmaragdowozielona Skimia niezalogowany
6 marca 2021r. o 15:21
~~Burobrązowa Firletka napisał(a):
~Łososiowa Smagliczka napisał(a): To dlaczego PO nie robiło tunelu w Świnoujściu oni mogli mieć 100% a nawet więcej dotacji z UE.
Czyżby powód był prozaiczny - lenistwo?
Powód Smagliczko był jeden. Oni nic co by było dobre dla Polski nie robili i nadal nie robią. To szuje i sprzedawczyki. A ci co im wtórują to niczym się od nich nie różnią.


A kto ty qrwa jesteś ? A paszoł ty fon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 15:36
Masz rację Firletki to nie tylko lenistwo, bo to jeszcze można by jakoś usprawiedliwić no leń to leń, ale to takie tłumaczenie po co nam taki tunel jak mamy taki np. w kochanych Niemczech:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 15:38
Miało być Firletko, sorry:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 marca 2021r. o 16:10
można by było zapytać skąd się biorą takie smagliczki?
ale ja nie muszę pytać bo ja wiem...

ale smagliczko odpowiedz mi na to dlaczego to TERAZ tak ''z kopyta'' ;) ruszyły prace i dlaczego ...y tak pieją z zachwytu że to dzięki nim...
plany budowy tunelu były przecież od lat...

przypomnij mi też przy okazji ile to już lat są przy władzy...

wiele razy jechaliśmy do przeprawy na Karsiborze ale więcej razy bywaliśmy tutaj ...

http://przeprawa.swi.pl/

z tego miejsca wszędzie jest blisko ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 16:28
Boli że to PiS rozpoczął kopać tunel? Na TVN 24 z przykrością pokazali że ludzie w Świnoujściu cieszą się że będą mieli tunel. Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 marca 2021r. o 16:35
nie odpowiedziałaś smagliczko dlaczego TERAZ zaczęli kopać ...
myślę że zapomniałaś więc przypominam pytanie ...

czy wszyscy się cieszą?
powiem ci tak...

turyści zapewne tak ...lokalsi zwłaszcza ci z pobliskiej przeprawy niekoniecznie ...


ale odpowiedz na pytanie ...;)
dlaczego TERAZ ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łososiowa Smagliczka niezalogowany
6 marca 2021r. o 17:04
Inwestorzy w 2018 roku podpisali z miastem Świnoujściu umowę na zaprojektowanie i wykonanie tunelu. Po przeprowadzeniu wszystkich potrzebnych formalności i zbudowaniu maszyny w Chinach TERAZ rozpoczęto wiercenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Robinia niezalogowany
6 marca 2021r. o 17:52
Kierujący samochodem WV celowo najechał na samochód Renault w którym jechał dziennikarz Prawa i Sprawiedliwości.Nie był monitoringu obaj kierujący zginęli. Ale winny jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza