Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Amarantowy wawrzynek niezalogowany
7 maja 2023r. o 18:50
~~faclo222 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malwa smukła napisał(a): A teraz nowe władza, nowe związki nowi prezesi i nowi przewodniczący . Reszta po staremu. Czyli robotnik na nich pracujący nadal walony w łeb i nadal kopany w zad. I przez jednego i drugiego Dudę.


Dzięki solidarności chleb z szynką jecie.

Ale odlot pan zaliczył, panie Lucjanie :)
Ja tam jem za własne, uczciwie ciężko zarobione pieniądze. I to wbrew socjalistom z rządu, także solidarnościowcom, którzy łupią nas podatkami i zusami w niewiarygodny sposób.

Lucjan się z was śmieje bo raz na rok zapłaci kilka złotych na KRUS a was ma w dupie a o kolegach z Solidarności nic złego nie powie chociaż wie że to jeden wielki syf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:17
'' Robimy zakupy poza siecią, w lokalnym sklepie, gdzie ceny się nie zmieniły - mówiła niedawno Anna Moskwa w jednym z wywiadów. Słowa minister klimatu wywołały spore zamieszanie. Zapytaliśmy Polaków, czy znają miejsca, w których ceny nie wzrosły w porównaniu do poprzedniego roku. Wyniki są jednoznaczne.

Pod koniec kwietnia Anna Moskwa wzięła udział w programie publicystycznym "Gość Wydarzeń" na antenie Polsat News, w którym pytano ją o szalejącą w Polsce inflację. Odnosząc się do wysokich cen, minister stwierdziła, że "robi zakupy poza siecią, w lokalnym sklepie, gdzie ceny się nie zmieniły". - Za co jesteśmy wdzięczni lokalnemu dostawcy - dodała.''
nie ma się co podniecać ...
trzeba po prostu poszukać dostawcy który nie podnosi cen tak jak poszukała takiego Moskwa,.,..
tylko będzie problem bo właśnie wyjaśniło się że łże jak ''bura suka'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:17
~~ZABLOKOWANY napisał(a): zaraz ruszy lawina...;D

Temat bez Jana nieważny od rana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:22
co ty i inni byście wtedy tutaj znaczyli ?;D
''mniej niż zerooooooo....mniej niż zerooooooo'' ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Szczodrzeniec niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:28
~~ZABLOKOWANY napisał(a): co ty i inni byście wtedy tutaj znaczyli ?;D
''mniej niż zerooooooo....mniej niż zerooooooo'' ;D


no ,tu muszę przyznać Tobie rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
7 maja 2023r. o 19:44
dziękuję ...;)
nie da się ukryć że jestem tu pewnym bodźcem ''napędzającym'' to forum ...;D
najczęściej działam na niektórych jak przy przysłowiowa ''płachta na byka'' z tym tylko że często te ''byczki'' to zwykłe cielęta...;D
pokazuje się ''ZABLOKOWANY'' i zaczyna się ....;D

ale i tak najlepsze jest to kiedy jakiś tam ktoś to ''jasiu'' lub ''zablokowany'' zbiera jakieś tam ''baty '' nie mając ze mną nic wspólnego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo ty niezalogowany
7 maja 2023r. o 20:03
~~ZABLOKOWANY napisał(a): dziękuję ...;)
nie da się ukryć że jestem tu pewnym bodźcem ''napędzającym'' to forum ...;D
najczęściej działam na niektórych jak przy przysłowiowa ''płachta na byka'' z tym tylko że często te ''byczki'' to zwykłe cielęta...;D
pokazuje się ''ZABLOKOWANY'' i zaczyna się ....;D

ale i tak najlepsze jest to kiedy jakiś tam ktoś to ''jasiu'' lub ''zablokowany'' zbiera jakieś tam ''baty '' nie mając ze mną nic wspólnego...;D

Teraz jak już Jasiu Janusz jest takim asem musi się postarać aby to jego wątki pływały na powierzchni szambełka.
No to do boju miszczu. Zakładaj coś i pokaż jakim jesteś bodźcem i jak inni zbierają baty. Audytorium czeka na swego wodzireja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
7 maja 2023r. o 20:12
Przestałbyś pisać Jasiu sam z sobą , popierałem ,popierałem aż się teraz wycofałem to Czajnika nie umyłeś
to się znów gdzieś ośmieszyłeś
piszesz bzdury dzień po dniu
jak by brakło ci IQ ………

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMA Porady prawne