Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22745
oprych
13 listopada 2023r. o 11:39
PanieM niech pan wskaże choć jeden kraj w którym po "interwencji" USA zapanował dobrobyt i demokracja. No chociaż pokój.


Dopisane 13.11.2023r. o godz. 11:39:

"NATO w cywilizowanym świecie tworzone jest jako organ broniący demokracji i pokojowej koegzystencji .". :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Agrest niezalogowany
13 listopada 2023r. o 11:42
PanM napisał(a): ~~Jasnobłękitna Czubatka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał
a więc i j tu się do tego odniosę...
przegrana nie oznacza ''całkowitej eksterminacji'' ...nikt tu nie myśli o ''wymordowaniu '' 50 milionów ...
ja piszę o przegranym konflikcie...
tego nie nakręca jakaś ''duma Putina'' tylko odwieczne imperialistyczne zapędy ''yankee''
czy teraz mam myśleć że pechem Rosji jest to że akurat leży w pobliżu baz NATO?
Ukraina w NATO? ...po pierwsze to nie można według zapisów w akcie założycielskim NATO przyjąć w jego struktury państwa prowadzącego jakiś konflikt a po drugie - Putin nigdy na to nie pozwoli...
tak jak kiedyś ''yankee'' nie pozwolili na bazy na Kubie...
przyjęcie Ukrainy do NATO to murowana ''trzecia światowa'' ...i jak zwykle ucierpi na tym nie USA a Europa...
jak Ukraińcy chcą walczyć o swoją wolność niech to robią u siebie nie wciągając w tą awanturę innych...

***********************************************************************************************************************************
Ok - "nikt nie myśli o wymordowaniu" - więc pytanie . Co Putin zrobi z pokonanymi ? Oraz czy pokonani zechcą zaniechać wieloletnich walk partyzanckich. Tak dla przykładu jak Palestyńczycy ?
Imperialistyczne zapędy Yanki - wszyscy widza gdzie i dlaczego USA ingeruje militarnie .W powojennej historii nie napadła na żaden demokratyczny kraj.

NATO w cywilizowanym świecie tworzone jest jako organ broniący demokracji i pokojowej koegzystencji .
.

ale pieprzenie...pomieszanie z poplątaniem...

a co ma zrobić z nimi Putin?...jeszcze tu pojawią się wpisy że ich wszystkich wymorduje...
Ukraińcy nigdy nie zaprzestaną dążenia do konfliktu...to leży w ich nacjonalistycznej naturze...
podobnie jak dzisiaj Izrael...
konflikty się wyciszają by powracać ...tak jak teraz ze zdwojoną siłą...

a kompletnym idio.ty.zmem jest pisanie dzisiaj że ''yankee'' nikogo nie napadli tylko ewentualnie bronili demokracji...
a obalenie Allende? ...
jasne że nie napadli w otwartej wojnie ...tylko co robili tam agenci CIA?...kto to finansował?
a Gwatemala?...a Angola? ....mam ponownie wspominać Wietnam ,Koreę czy Saddama?

nie chce mi się ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Agrest niezalogowany
13 listopada 2023r. o 11:45
oprych napisał(a): PanieM niech pan wskaże choć jeden kraj w którym po "interwencji" USA zapanował dobrobyt i demokracja. No chociaż pokój.Dopisane 13.11.2023r. o godz. 11:39:"NATO w cywilizowanym świecie tworzone jest jako organ broniący demokracji i pokojowej koegzystencji .". :)

jak widzę trochę mnie uprzedziłeś...;D
ale ja jeszcze dodam to ...
co robiły nad Belgradem i Srebrenicą natowskie myśliwce i bombowce...
zrzucały cukierki i konfetti?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
13 listopada 2023r. o 12:04
https://wiadomosci.wp.pl/witek-wicemarszalkiem-tak-zachowala-sie-w-sejmie-6962659137780416a

Tak się zachowują chamy piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
13 listopada 2023r. o 12:13
~~Złotorudy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): PanieM niech pan wskaże choć jeden kraj w którym po "interwencji" USA zapanował dobrobyt i demokracja. No chociaż pokój.Dopisane 13.11.2023r. o godz. 11:39:"NATO w cywilizowanym świecie tworzone jest jako organ broniący demokracji i pokojowej koegzystencji .". :)

jak widzę trochę mnie uprzedziłeś...;D
ale ja jeszcze dodam to ...
co robiły nad Belgradem i Srebrenicą natowskie myśliwce i bombowce...
zrzucały cukierki i konfetti?



Demokrację :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
13 listopada 2023r. o 13:08
PanM napisał(a): ~~Jasnobłękitna Czubatka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał
a więc i j tu się do tego odniosę...
przegrana nie oznacza ''całkowitej eksterminacji'' ...nikt tu nie myśli o ''wymordowaniu '' 50 milionów ...
ja piszę o przegranym konflikcie...
tego nie nakręca jakaś ''duma Putina'' tylko odwieczne imperialistyczne zapędy ''yankee''
czy teraz mam myśleć że pechem Rosji jest to że akurat leży w pobliżu baz NATO?
Ukraina w NATO? ...po pierwsze to nie można według zapisów w akcie założycielskim NATO przyjąć w jego struktury państwa prowadzącego jakiś konflikt a po drugie - Putin nigdy na to nie pozwoli...
tak jak kiedyś ''yankee'' nie pozwolili na bazy na Kubie...
przyjęcie Ukrainy do NATO to murowana ''trzecia światowa'' ...i jak zwykle ucierpi na tym nie USA a Europa...
jak Ukraińcy chcą walczyć o swoją wolność niech to robią u siebie nie wciągając w tą awanturę innych...

***********************************************************************************************************************************
Ok - "nikt nie myśli o wymordowaniu" - więc pytanie . Co Putin zrobi z pokonanymi ? Oraz czy pokonani zechcą zaniechać wieloletnich walk partyzanckich. Tak dla przykładu jak Palestyńczycy ?
Imperialistyczne zapędy Yanki - wszyscy widza gdzie i dlaczego USA ingeruje militarnie .W powojennej historii nie napadła na żaden demokratyczny kraj.
Kuba była i pozostaje gniazdem komunizmu. Nie komunizmu obywatelskiego , pokojowego ale zamordystycznego wysyłającego sygnały wrogości wobec świata kapitalizmu.
Jednak dlaczego nie przyjąć innej teorii .
Dlaczego Rosja największy kraj ziemi nie brata się ze światem demokracji i poszanowania obywatelskiego ? Dlaczego 110 milionów Rosjan popierz pokomunistycznego agenta służb ucisku?
Rosja -Kuba -- czy Rosja instalowała się tam z rakietami sama czy na zaproszenie Kuby ?
NATO w cywilizowanym świecie tworzone jest jako organ broniący demokracji i pokojowej koegzystencji .
Rosja -- przez kilkadziesiąt lat nie potrafiła / nie chciała / uszanować swoich sojuszników / Układ Warszawski/ ani swoich obywateli . Odwieczny zamordyzm i oligarchia.
My jeszcze nie tak dawno siła wyszliśmy z układu i wywaliliśmy na zbity pysk Rosjan. Wojna nie wybuchła.
Takiej szansy na pozyskanie tak bliskiego i dużego sojusznika sąsiada jak Ukraina w historii nie było i jeśli tego nie wykorzystamy nie będzie. Lepiej mieć granicę z przyjaciółmi niż z wrogami.
Każdy ma wybór. Albo zmierza do pojednania i budowania lepszej przyszłości albo do eskalacji konfliktu i burzenia .

Drogi Przemysławie,nie zapominaj,że to nie Rosjanie,ale Ukraińcy i Niemcy roszczą sobie pretensje do naszych aktualnych ziem. I nie Rosjanie przez ostatnie 30 lat doprowadzili naszą gospodarkę narodową do aktualnego,fatalnego stanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Agrest niezalogowany
13 listopada 2023r. o 13:12
każdy z nas coś lubi i coś czego nie cierpi...
dlatego zarówno jednemu i drugiemu poświęcam sporo czasu by nich np. czytać...
ja na przykład nie cierpię piSSdzielców i ''yankee'' ...stąd i o nich sporo czytam...;D
jeśli ktoś mi dzisiaj zechce wmawiać że ''yankee'' to bojownicy o ''demokrację '' to wprost uznam ich za idio.tów ...
bo jak widzę na pytanie jakie zadałeś o jeden kraj gdzie wprowadzili demokrację jakoś nikt nie odpowiada...;D
a ja odwrotnie ...mógłbym wymienić całkiem sporo bez większych problemów gdzie wywołali konflikt lub w nich czynnie uczestniczyli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodzieje Polski i Polaków niezalogowany
13 listopada 2023r. o 14:04
błaszczaka przesłucha prokurator ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza