Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~8 gwiazdk niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 8:58
~~Jebnięy wyborca peło napisał(a): Janusz , jest Ourwa dobrze za peło , wyższe rachunki za prąd i żywność od stycznia w górę .

Jebniey to ty jesteś pisowski żulu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 9:05
Leśna afera reprywatyzacyjna ujawniona przez WP. Będzie wniosek o kontrolę do NIK https://wiadomosci.wp.pl/lesna-afera-reprywatyzacyjna-ujawniona-przez-wp-bedzie-wniosek-o-kontrole-do-nik-6971106525719104a

Pisowce to krec ...i złodzieje

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 9:06
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/brat-obajtka-wykupi-mieszkanie-od-lasow-lesnicy-protestuja/dwdywm3,79cfc278

Obajtek kradnie lasy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Liliowiec niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 9:09
a ch.j mnie to obchodzi , najważniejsze że od nowego roku wszystkie rachunki do góry . By żyło się lepiej POLAKOM .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Sosna niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 9:14
a czy obchodzi cię to że przez ''wały'' piSSdzielców i wchodzenie w dupę ''ukrom'' chleb podrożeje?
a interesuje cię to że kiedy padnie polski transport to z nim załamie się polskie rolnictwo a za tym wszystko co polskie obejmą podwyżki?
interesuje cię to czy jesteś tak głu.pi że cię to nie interesuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Wiąz niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 10:04
Mnie np. Interesują tylko komisje śledcze . A że wszystko idzie do góry dzieki PEŁO i nie będzie mnie stać na jedzenie i rachunki to mnie już nie interesuje , bo jestem skończony DZBAN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Sosna niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 10:29
''Najnowsze oświadczenie majątkowe Ziobry zostało opublikowane na stronach internetowych Sejmu. Politycy mają obowiązek ujawnić swój majątek na zakończenie poprzedniej oraz przed rozpoczęciem kolejnej kadencji.

W oświadczeniu z 7 września, czyli sprzed październikowych wyborów parlamentarnych, Ziobro deklarował posiadanie 601,8 tys. zł oszczędności. Były minister wpisał do oświadczenia również własność domu jednorodzinnego o powierzchni 133,15 m kw. o wartości około 710 tys. zł.

Na początku obecnej kadencji Sejmu, czyli 12 listopada, Ziobro złożył kolejne oświadczenie majątkowe. Tym razem jednak w polu "zasoby pieniężne" polityk wpisał kwotę 274,3 tys. zł, czyli aż o 327,5 tys. zł mniej niż zaledwie dwa miesiące wcześniej.''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 10:40
Ta komisja śledcza do sprawy tych wiatraków to kiedy będzie? Bardzo mnie to interesuje. Coś wiesz o tym Jasiu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza