Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

11445
PanM
7 grudnia 2023r. o 12:38
~~Rysiu napisał(a): To mnie nie interesuje Jasiu.
To kiedy Jasiu ta komisja śledcza w sprawie wiatraków?.

***************************************************************************************************************************
Państwo dobry matołku może jedynie wydać warunki dla inwestycji w OZE / WIATRAKI , FOTOWOLTAIKI , ELEKTROWNIE WODNE ITP/ Inwestorami sa firmy prywatne i osoby fizyczne .
Komisja może dotyczyć przekrętów publicznej kasy a tu kasa jest prywatna.No chyba że mowa o ty jak PiS okrada i utrudnia inwestycje w OZE .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Kopytnik niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 12:41
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): To mnie nie interesuje Jasiu.
To kiedy Jasiu ta komisja śledcza w sprawie wiatraków?.

***************************************************************************************************************************
Państwo dobry matołku może jedynie wydać warunki dla inwestycji w OZE / WIATRAKI , FOTOWOLTAIKI , ELEKTROWNIE WODNE ITP/ Inwestorami sa firmy prywatne i osoby fizyczne .
Komisja może dotyczyć przekrętów publicznej kasy a tu kasa jest prywatna.No chyba że mowa o ty jak PiS okrada i utrudnia inwestycje w OZE .

To znaczy że jakby mnie chcieli zrobić wywłaszczenie z gruntu pod wiatrak to mam mu odpowiedzieć jako prywatnemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 grudnia 2023r. o 13:27
~~Mahoniowy Kopytnik napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): To mnie nie interesuje Jasiu.
To kiedy Jasiu ta komisja śledcza w sprawie wiatraków?.

***************************************************************************************************************************
Państwo dobry matołku może jedynie wydać warunki dla inwestycji w OZE / WIATRAKI , FOTOWOLTAIKI , ELEKTROWNIE WODNE ITP/ Inwestorami sa firmy prywatne i osoby fizyczne .
Komisja może dotyczyć przekrętów publicznej kasy a tu kasa jest prywatna.No chyba że mowa o ty jak PiS okrada i utrudnia inwestycje w OZE .

To znaczy że jakby mnie chcieli zrobić wywłaszczenie z gruntu pod wiatrak to mam mu odpowiedzieć jako prywatnemu?

***************************************************************************************************************************
To znaczy że jesteś inteligentny inaczej lub słuchasz tylko partyjnej propagandy.
Masz tu w tym temacie dwa info -- PRAWDZIWE / można to odtworzyć/.
Pierwsza / 300 METRÓW --mwa była o małych prywatnych instalacjach na gospodarstwach rolników do swojego użytku. Prosument ale nie fotowoltaiki a wiatru/
Druga / WYWŁASZCZENIA - tu chodziło o to aby po wybudowaniu farmy wiatrowej właściciele innych gruntów musieli się zgodzić na poprowadzenie przez ich teren POD ZIEMIĄ OK 2 METRY instalacji przyłączeniowej / KABLI . oCZYWIŚCIE ZA ODPOWIEDNIA OPŁATĄ.
Czy to tak skomplikowana informacja aby tyl czasu robić z niej g



Dopisane 07.12.2023r. o godz. 13:24:

~~Mahoniowy Kopytnik napisał(a): PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): To mnie nie interesuje Jasiu.
To kiedy Jasiu ta komisja śledcza w sprawie wiatraków?.

***************************************************************************************************************************
Państwo dobry matołku może jedynie wydać warunki dla inwestycji w OZE / WIATRAKI , FOTOWOLTAIKI , ELEKTROWNIE WODNE ITP/ Inwestorami sa firmy prywatne i osoby fizyczne .
Komisja może dotyczyć przekrętów publicznej kasy a tu kasa jest prywatna.No chyba że mowa o ty jak PiS okrada i utrudnia inwestycje w OZE .

To znaczy że jakby mnie chcieli zrobić wywłaszczenie z gruntu pod wiatrak to mam mu odpowiedzieć jako prywatnemu?

***************************************************************************************************************************
To znaczy że jesteś inteligentny inaczej lub słuchasz tylko partyjnej propagandy.
Masz tu w tym temacie dwa info -- PRAWDZIWE / można to odtworzyć/.
Pierwsza / 300 METRÓW --mwa była o małych prywatnych instalacjach na gospodarstwach rolników do swojego użytku. Prosument ale nie fotowoltaiki a wiatru/
Druga / WYWŁASZCZENIA - tu chodziło o to aby po wybudowaniu farmy wiatrowej właściciele innych gruntów musieli się zgodzić na poprowadzenie przez ich teren POD ZIEMIĄ OK 2 METRY instalacji przyłączeniowej / KABLI . oCZYWIŚCIE ZA ODPOWIEDNIA OPŁATĄ.
Czy to tak skomplikowana informacja aby tyle czasu robić z niej gównoburzę.?



Dopisane 07.12.2023r. o godz. 13:27:

Część komentatorów wyraźnie śledzi jedynie media partyjnej szczujni.
Nie da się ukryć jako żywo przypomina to tych którzy z komuny wierzyli w przekaz TVP PZPR.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 14:06
Rachoń to atrapa dziennikarza. Aż wstyd że takich czasów kłamców i oszustów doczekaliśmy. Paszoł WON !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz LIS TVP 2 niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 16:24
Jeszcze dużo nauki przed Rachoniem , aby zostać prawdziwym partyjnym dziennikarzem jak Ja . Sto Lat , Sto Lat niech żyje nam , od nowego roku co tydzień będziemy z Januszem zaczynać tak program Tomasz Lis na żywo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Kolkwicja niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 17:25
Panie M a czy pan nie miał nic wspólnego z pzpr?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 18:14
~~Lawendowa Kolkwicja napisał(a): Panie M a czy pan nie miał nic wspólnego z pzpr?

Z jakimi służbami ty miałeś kontakt? Jaki był twój kryptonim w SB? Czy ty jesteś tu kolejnym opozycjonistą o korzeniach solidarnościowych? Bo tacy jak ty zapewne pierwsze co zrobili to spalenie książeczki PZPR i zapisanie się do Wałęsy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TB Balbina niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 18:21
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowa Kolkwicja napisał(a): Panie M a czy pan nie miał nic wspólnego z pzpr?

Z jakimi służbami ty miałeś kontakt? Jaki był twój kryptonim w SB? Czy ty jesteś tu kolejnym opozycjonistą o korzeniach solidarnościowych? Bo tacy jak ty zapewne pierwsze co zrobili to spalenie książeczki PZPR i zapisanie się do Wałęsy.



Wszystkie akta o współpracy z SB są prawdziwe , oprócz mojej, to fałszywka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza