Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 14:14
To nie to samo co TVN lub TVP.
Nikt Ci nic nie zabrania . Jednak skoro nie masz swojego zdania to wybacz . Gdzie T


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 14:14:

Gdzie widzisz dyktaturę Lucjanie ? A co widziałeś przez ostatnie 8 lat w TVP ? nAPISZ KONKRETNIE TO CO CZUJESZ.
Lucjan , co oznacza zwrot " lewicowo liberalny zamordysta "?
Czy rozumiesz słowo LIBERALNY ? Po mojemu to ktoś TOLERANCYJNY. Kto szanujący prawa ludzi o różnych poglądach.
Czy PiS szanuje kogokolwiek o innych poglądach ?
Czy telewizja TVP to telewizja tylko dla PiS I KATOLIKÓW ? A co z pozostałymi ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 14:17
Lucek trzymaj się ,wysyłam do was odsiecz .

&t=3s&ab_channel=J%C3%B3zefPodlasi%C5%84ski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 14:18
Wczoraj Marszałek Hołownia zrobił w sejmie spotkanie z bezdomnymi . Czy Twoja słuszna TV to pokazała ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 14:40
PanM napisał(a): Oj Lucjanie.
Znowu wyskoczyłeś zza krzaka. Mam radę . Myśl co piszesz a nie pisz co myślisz.
Napisałem do Jerzego wyraźnie .Oglądam głównie Polsat news.

PanM napisał(a): Oj Lucjanie.
Znowu wyskoczyłeś zza krzaka. Mam radę . Myśl co piszesz a nie pisz co myślisz.
Napisałem do Jerzego wyraźnie .Oglądam głównie Polsat news.



Mnie nie obchodzi co Ty oglądasz , co kto z nas chce oglądać jest naszym wyborem , to nie Tusk ani Ty powinniście o tym decydować .
Popierasz zamordyzm Twój wybór , ja zawsze byłem i jestem za wolnością słowa .
Dlaczego wybrałem TVP , tam każda wypowiedź była udokumentowana dokumentami z archiwum TVP , to bolało Tuska i jego zwolenników .
W TVP mają być wiadomości dla ,mnie i dla Ciebie , mnie tego prawa pozbawiono , 19, 30 zaczęła swój pierwszy program od krytyki swoich konkurentów , teraz mają dwie stacje o największej oglądalności , to ma być pluralizm medialny ? , zamknąć usta jednym by drudzy mogli mówić jednym głosem w TVP i TVN .



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 14:40:

PanM napisał(a): Czy PiS szanuje kogokolwiek o innych poglądach ?



Pytania Twoje mógłbym odwrócić , na przykład , czy PO szanuje kogokolwiek o innych poglądach , o Ciebie w tym temacie nie spytam sam się przedstawiłeś , dla Ciebie katolik to ciemnota , to samo ktoś popierający PiS .

Zadam Tobie pytanie , jak odpowiesz ja będę odpowiadał Tobie .
1 , Co sądzisz o pierwszym konkrecie ze 100 koalicji rządzącej - 800 + od pierwszego stycznia , polityka socjalna PiS będzie kontynuowana .
2 , deficyt budżetowy PiS to miało być 164 mld . fatalny budżet w ocenie koalicji , ich deficyt to 184 mld , według ich ministra finansów najlepszy z możliwych .
Ty jak nasz wspólny " przyjaciel zadajesz pytania , na zadane nie odpowiadasz .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Grzybień niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 14:41
PanM napisał(a): Wczoraj Marszałek Hołownia zrobił w sejmie spotkanie z bezdomnymi . Czy Twoja słuszna TV to pokazała ?


Spotkanie także z nielegalnymi migrantami z granicy polsko-białoruskiej. Szymuś powtarza akcję Angeli Makreli z 2015 pod tytułem "Refugees welcome". Ale teraz Niemce chcą się z nami podzielić tymi migrantami. To będą niedługo szli do Polski z zachodu i ze wschodu.
Ilu PanM przyjmuje do siebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 14:48
PanM napisał(a): Wczoraj Marszałek Hołownia zrobił w sejmie spotkanie z bezdomnymi . Czy Twoja słuszna TV to pokazała ?



Jak to do mnie to wiesz że moją TVP zajęły " zielone ludziki " Tuska



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 14:48:

~~Jurek napisał(a): Lucek trzymaj się ,wysyłam do was odsiecz .





&t=3s&ab_channel=J%C3%B3zefPodlasi%C5%84ski



Donald Tusk ma swojego Pułkownika Służb Specjalnych Sienkiewicza , pomoc z Niemiec jest na razie jemu nie potrzebna , może w niedługim czasie o nią poprosi , jego człowiek w Moskwie zajęty swoimi sprawami na Ukrainie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Szydlica niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 14:52
Co z tym sznurem ,o którym mówił wcześniej Tusk ? Na kogo był przygotowany? Kto wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 14:56
~~Żółtoruda Szydlica napisał(a): Co z tym sznurem ,o którym mówił wcześniej Tusk ? Na kogo był przygotowany? Kto wie?



Pan M nie odpowie , tego nie pokazują jego stacje , nie pokazują jego zaciśniętych pięści jak mówił na wiecach o przeciwnikach politycznych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza