Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Brązoworudy Pustynnik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 14:58
PanM napisał(a): To nie to samo co TVN lub TVP.
Nikt Ci nic nie zabrania . Jednak skoro nie masz swojego zdania to wybacz . Gdzie TDopisane 23.12.2023r. o godz. 14:14:Gdzie widzisz dyktaturę Lucjanie ? A co widziałeś przez ostatnie 8 lat w TVP ? nAPISZ KONKRETNIE TO CO CZUJESZ.
Lucjan , co oznacza zwrot " lewicowo liberalny zamordysta "?
Czy rozumiesz słowo LIBERALNY ? Po mojemu to ktoś TOLERANCYJNY. Kto szanujący prawa ludzi o różnych poglądach.
Czy PiS szanuje kogokolwiek o innych poglądach ?
Czy telewizja TVP to telewizja tylko dla PiS I KATOLIKÓW ? A co z pozostałymi ?

Przemku,czy prawdziwy liberał powinien szanować poglądy faszystowskie,a więc poglądy niejakiego PanaM co na bolcu nawoływał do zamykania w areszcie domowym tych ,którzy nie chcieli się zaszczepić na mniemana pandemię covida,która tak pięknie zwalczył Putin napadając na Ukrainę.Wojna powoli się kończy ,no i wracają jakieś podwarianty covida....




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 15:01
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM
Zadam Tobie pytanie , jak odpowiesz ja będę odpowiadał Tobie .
1 , Co sądzisz o pierwszym konkrecie ze 100 koalicji rządzącej - 800 + od pierwszego stycznia , polityka socjalna PiS będzie kontynuowana .
2 , deficyt budżetowy PiS to miało być 164 mld . fatalny budżet w ocenie koalicji , ich deficyt to 184 mld , według ich ministra finansów najlepszy z możliwych .

*********************************************************************************************************************************
Lucjanie , chcesz polemizować pisz od siebie a nie co gada TV.
Dzisiaj jest 23 grudnia . Rząd koalicji działa 10 dni. A Ty żądasz oceny za sto dni.
Na kontynuację budżetu autorstwa PiS mieli 4 dni. Musieli ten budżet bez gadania zaakceptować albo czekało nas rozwiązanie sejmu. Po co prezydent PiS przetrzymał Morawieckiego be sensu ? Na pewno po nowym roku będą MOCNE korekty budżetu. Do obietnic PiS musieli dołożyć swoje .
Po mojemu budżet jest katastrofalny. Był zły a jest gorszy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Wczoraj Marszałek Hołownia zrobił w sejmie spotkanie z bezdomnymi . Czy Twoja słuszna TV to pokazała ?



Jak to do mnie to wiesz że moją TVP zajęły " zielone ludziki " Tuska
Dopisane 23.12.2023r. o godz. 14:48:
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Lucek trzymaj się ,wysyłam do was odsiecz .





&t=3s&ab_channel=J%C3%B3zefPodlasi%C5%84ski


Donald Tusk ma swojego Pułkownika Służb Specjalnych Sienkiewicza , pomoc z Niemiec jest na razie jemu nie potrzebna , może w niedługim czasie o nią poprosi , jego człowiek w Moskwie zajęty swoimi sprawami na Ukrainie .



Lucjanie spokojnie , zajmiemy się nimi wszystkimi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 15:12
Lucjanie , rolnicy miesiąc protestowali a tu nagle zmiana władzy i zawieszenie protestu. Nowa władza nowy rozum. Gdzie byli prawi i sprawiedliwi ?
Walczyli z wiatrakami i Polakami.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:12
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Szydlica napisał(a): Co z tym sznurem ,o którym mówił wcześniej Tusk ? Na kogo był przygotowany? Kto wie?



Pan M nie odpowie , tego nie pokazują jego stacje , nie pokazują jego zaciśniętych pięści jak mówił na wiecach o przeciwnikach politycznych .

A ty plantatorze napisz coś o swojej telewizji i jak komentują zachowanie i wulgarny gest twojego partyjnego kolegi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:19
~~Gazania skalna napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Szydlica napisał(a): Co z tym sznurem ,o którym mówił wcześniej Tusk ? Na kogo był przygotowany? Kto wie?



Pan M nie odpowie , tego nie pokazują jego stacje , nie pokazują jego zaciśniętych pięści jak mówił na wiecach o przeciwnikach politycznych .

A ty plantatorze napisz coś o swojej telewizji i jak komentują zachowanie i wulgarny gest twojego partyjnego kolegi.


Co mam pisać , wszyscy go chwalą . My katolicy nie nadstawiamy drugiego policzka, jak trzeba to i w mordę damy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:25
~~Jurek napisał(a): Lucek trzymaj się ,wysyłam do was odsiecz .





&t=3s&ab_channel=J%C3%B3zefPodlasi%C5%84ski



Zostaliście sami, to koniec. Nikt wam nie pomoże. Lepiej się już poddajcie. Dziadu kaput.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 15:31
~~M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gazania skalna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Szydlica napisał(a): Co z tym sznurem ,o którym mówił wcześniej Tusk ? Na kogo był przygotowany? Kto wie?



Pan M nie odpowie , tego nie pokazują jego stacje , nie pokazują jego zaciśniętych pięści jak mówił na wiecach o przeciwnikach politycznych .

A ty plantatorze napisz coś o swojej telewizji i jak komentują zachowanie i wulgarny gest twojego partyjnego kolegi.

Co mam pisać , wszyscy go chwalą . My katolicy nie nadstawiamy drugiego policzka, jak trzeba to i w mordę damy .

Bo tacy z was katolicy jak z koziej dupy trąba. I tacy z was patrioci jak ze świni baletnica. A z ciebie taki Polak jaki Polak z M. Sierakowskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu