Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 11:26
~~taka prawda napisał(a): [
Przemysławie , gówno owinięte w Złotko...., pozostaje gównem.

******************************************************************************************************************************
Owszem , wiemy. Potwierdza osoba że TVP było goownem .
Ta nowa doopy nie urywa ale przynajmniej nie rozsiewa fetoru.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Werbena niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 11:40
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): [
Przemysławie , gówno owinięte w Złotko...., pozostaje gównem.

******************************************************************************************************************************
Owszem , wiemy. Potwierdza osoba że TVP było goownem .
Ta nowa doopy nie urywa ale przynajmniej nie rozsiewa fetoru.

Na razie. Na razie. A jeśli myślisz inaczej to jesteś naiwniakiem. Media pod każdą władzą nigdy nie są i nie będą apolityczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 11:50
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a): [
Przemysławie , gówno owinięte w Złotko...., pozostaje gównem.

******************************************************************************************************************************
Owszem , wiemy. Potwierdza osoba że TVP było goownem .
Ta nowa doopy nie urywa ale przynajmniej nie rozsiewa fetoru.


Przemysławie 8 lat szczujnia??
czy na wszystkich kanałach TVP ?
Zgodzę się jeżeli jest za dużo , to i się uleje
uważasz przejęcie w takowy sposób za
normę ?? Prawdopodobnie w demokratyczny sposób… bo bez wystrzału , proszę przysłuchaj się w wypowiedziach tej nowej TVP będąc bezstronnym z uczciwym zamiarem działania na rzecz publiczności
powinni krytykować ??? PiS i rząd ustępujący
czy nie powinno być krytycyzmu z domieszką
cynizmu …. uważam jeżeli to pójdzie w tym kierunku … będziemy mieli powtórkę z rozrywki o nazwie Szczujnia koalicji 13 grudnia….
czy to jest ten cel ???
Milę spędzonych wolnych dni życzę ….


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 11:56
~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): z Elementarza !!!
Murzynek Bambo w Afryce mieszkał
Płynie już tratwą ten nasz koleżka
Wraca do polski do Ali Asa ,
Nic nie pisała nam o tym prasa
A nasz marszałek Hołownia AS
Nawet nie wspomniał choć jeden raz
Tak tłu-manili i obiecali wraz z pułkownikiem
TVP wizję nam odebrali , byś ty narodzie
W ciemności siedział i o przekrętach
Się nie dowiedział , opowiadali PiS to
Złodzieje patrz suwerenie co już
Się dzieje , takie komisje już utworzyli
Gdzie większość mają przy każdej chwili
Do więzień wsadzić mogą każdego
Przy „DYKTATURZE” pana Rudego…

****************************************************************************************************************************
Komuś się mocno w łbie pomieszało
Osiem lat szczujni nie uleciało.
Publiczna TV wie o tym wielu
Musi się różnić czymś od burdelu.
W ramach przekazu dziennikarskiego
za dużo było hejtu pisiego
Wszyscy płacący abonamenty
Plus dwa miliardy z rządowej kasy
Nie chcą w dziennikach słuchać zanęty
i propagandy partyjnej kasty.



Przemysławie , gówno owinięte w Złotko...., pozostaje gównem.



Cóż zafalowały ???
nie wystarczyło odwagi??
(gówno owinięte w Złotko...., )
ciekawe cóż za wspaniały demokrata to napisał nierozwijający do końca ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 12:16
Przemku gdzie zauważyłeś nieprawdę ,
więc odpowiedz…
Czy przyjęto i poparto o relokacji uchodźców ???
Kiedy i kto przekazał to ostatnio z obecnie rządzących ???
Czy nie prawdą jest wyłączenie TVP ???
Czy odbiegam od prawdy iż w każdej komisji jest PiS bez szans przegłosowania ??

Jak zinterpretujesz nie powołanie na świadka
Kidawy-Błońskiej i Trzaskowskiego na świadka , i co było przyczyną ponownego drukowania nowych kart głosowania??

Ps. Przemku jeżeli posądzasz w wpisach o niekompetentności w myśleniu samodzielnym mojej osoby sugerując
nasiąkniecie propagandą 8 letnią .
poczułem lekki dyskomfort…

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 13:12
~~Jurek napisał(a): Przemku gdzie zauważyłeś nieprawdę ,
więc odpowiedz…
Czy przyjęto i poparto o relokacji uchodźców ???
Kiedy i kto przekazał to ostatnio z obecnie rządzących ???
Czy nie prawdą jest wyłączenie TVP ???
Czy odbiegam od prawdy iż w każdej komisji jest PiS bez szans przegłosowania ??

Jak zinterpretujesz nie powołanie na świadka
Kidawy-Błońskiej i Trzaskowskiego na świadka , i co było przyczyną ponownego drukowania nowych kart głosowania??

Ps. Przemku jeżeli posądzasz w wpisach o niekompetentności w myśleniu samodzielnym mojej osoby sugerując
nasiąkniecie propagandą 8 letnią .
poczułem lekki dyskomfort…


*****************************************************************************************************************************
TVP -otrzymywało po dwa miliardy zł rocznie w ramach rekompensaty za abonament.
Tymczasem brało abonament , dwa miliardy i miliard długów . Czyżbyś nie zauważył co oznacza skrót TVP ?
Otóż znaczy to Telewizja Polska. Polska Jerzy , nie pisowska. Czy Ty zauważyłeś jaka była w TVP rzetelność przekazu ?
Czytałeś paski z czerwonym tłem? Słuchałeś że nas opozycje nie nazywało się konkurencją ale otwarcie wrogami.
Do tego zapoznaj się z raportem NIK. Ze stanem finansów TVP.
Napisz proszę -- co powinna zrobić nowa władza ? Czy uporządkować własność wszystkich Polaków czy pozwolić latać małpie z brzytwą w łapach ?
Relokacja -- Do Unii przedostało się ponad 350 tys nielegalnych uchodźców . Nie można ich wymordować więc podjęto decyzję.Odniosłem się do retoryki PIS . Jeśli się utożsamiasz z tą retoryką to wybacz , ale zdanie nie cofam.
Najpierw weryfikacja. Kto jest kim . Ci którzy spełniają warunki uchodźcy zostają i będą proporcjonalnie rozmieszczeni po państwach Unii /POLSKA JEST WYŁĄCZONA BO PRZYJĘŁA UKRAIŃCÓW/Pozostali albo biorą do siebie pulę albo płacą po 20 tys € od głowy.
Ponieważ nie było możliwości przekazywania czegokolwiek poz szczujnią w TVP , rządzący przekazują to w stacjach Polsat i TVN. / Ja wiem z Polsatu który nie jest zbyt kochającym Tuska/
Nie jest prawdą wyłączenie TVP. Prawdą jest zmiana formy dziennika . Oraz TVP iNFO.pROGRAMY POZA PROPAGANDĄ LECĄ BEZ ZMIAN.
Komisje śledcze -- w kazdej jest po 4 z PiS. / jak oni mieli komisje to z opozycji było po jednym pośle. /
Kidawa Błońska ani Trzaskowski nie mieli wpływu na sposób wyborów prezydenckich. A to jest powodem powołania komisji. STRATA 70 MILIONÓW NA KOPERTY /
Twoja osoba - jak widzisz ja występuje tu jawnie. Kto chce pisze o mnie co chce . O mnie imiennie.
Nie jestem czarodziejem i nie wiem kto się kryje pod jakim kwiatkiem.
Nawet powyższe Twe wątpliwości od razy wskazują skąd czerpiesz wiedzę . / STRZELAM W CIEMNO TV Republika/
Pozdrawiam Przemek.




Dopisane 23.12.2023r. o godz. 13:00:

Poza tym wrzucasz wierszyk , zaczepny, Bez autorefleksji. Dogmatyczny , bez poszanowania pozostałych słuchaczy. Jurku Polska to wszyscy Polacy nie tylko te 7,5 miliona PiS .



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 13:07:

Jerzy , odpowiedz czy " Polska dla wszystkich Polaków czy tylko dla PiS iaków ?
TVP dla wszystkich Polaków czy tylko dla PiS ?
Przypomnę -- gdy oficjele PiS zamiast pracować w sejmie lub rządzie dla wszystkich Polaków dwa miesiące przed wyborami wszyscy jezdzili po pOLSCE Z PROPAGANDĄ PARTYJNĄ. Na spotkania był wstęp tylko imienny. Tylko z zaproszeniem. A Tusk jezdził bez ochrony i wsszyscy kto chciał wchodzili na spotkania.
Jerzy , demokracja , szacunek do ludzi. Mówi Ci coś ?


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 13:11:

W swoim wierszyku Jerzy pisałeś o zabraniu Polakom TV i o przekrętach rządu.
Podaj przykłady tych przekrętów.
Co myślisz o rządach obecnej władzy zaraz po wyborach i " KONSULTACJACH Z PREZYDENTEM PiS " ?


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 13:12:

PiS oceniamy po 8 latach CZYNÓW. Ty koalicje oceniasz po mniemanologii co by było gdyby było a może będzie albo nie .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 13:25
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/kaczynski-o-3-w-nocy-dzwonil-do-prezesa-tvp-bo-nie-dzialal-mu-telewizor/x10ekfl?utm_medium=push&utm_source=browser&utm_campaign=push_push_go&utm_site=business_insider&utm_push_id=6586c60217ea282ea9824c1c

Ochroniarzy zabrakło i kanalia się pogubił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 13:47
~~Jurek napisał(a): Ps. Przemku jeżeli posądzasz w wpisach o niekompetentności w myśleniu samodzielnym mojej osoby sugerując
nasiąkniecie propagandą 8 letnią .
poczułem lekki dyskomfort…

~~Jurek napisał(a): Ps. Przemku jeżeli posądzasz w wpisach o niekompetentności w myśleniu samodzielnym mojej osoby sugerując
nasiąkniecie propagandą 8 letnią .
poczułem lekki dyskomfort…



Jurek , czego nie rozumiesz , Przemek pisze wyraźnie , jedyny słuszny przekaz to TVN , dziennikarze z TVP nie mają prawa głosu , teraz będzie jednolity przekaz tak z TVN jak i TVP .

Ma być jak było i 100 lat dla Tuska w TVP .



Jurek szanuj Przemka i jego jedynie słuszne racje .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza