Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 16:46
PanM napisał(a): Lucjanie , chcesz polemizować pisz od siebie a nie co gada TV.


Dzisiaj jest 23 grudnia . Rząd koalicji działa 10 dni. A Ty żądasz oceny za sto dni.


Przemku , masz problem ze zrozumieniem co piszę , podałem pierwsze dwa zrealizowane , na drugie odpowiedziałeś konkretnie , przypomnę pierwsze - " 1 , Co sądzisz o pierwszym konkrecie ze 100 koalicji rządzącej - 800 + od pierwszego stycznia , polityka socjalna PiS będzie kontynuowana ."
Za czasów PiS krytykowałeś socjal , teraz zrobiłeś unik pisząc o 10 dniach rządów , to o co pytałem dotyczy tych 10 dni .
Przemku , nie tylko Ty ale wszyscy antypisowcy unikają krytyki rządu Tuska za kontynuowanie polityki socjalnej PiS .
Największym prostactwem z Twojej strony zarzucanie mi że piszę co gada TV , każdy z nas coś ogląda , czyta i wyrabia sobie zdanie , Ty powtarzasz to co mówią politycy koalicji " 13 grudnia " nie jest to mój zarzut tylko wniosek że się z tym zgadzasz ..
Co do rolników , po rozmowach z ministrem nowego rządu zawiesili protest wierząc że ich postulaty zostaną spełnione , warunkiem jest pisemna deklaracja premiera Tuska że postulaty zostaną spełnione , jeżeli tego nie otrzymają w pierwszych dniach stycznia protest zostanie wznowiony .
Do Ciebie nie dociera że w sprawach handlu zagranicznego i polityki rolnej w traktacie oddaliśmy kompetencje UE i tylko tam problem może zostać rozwiązany .
Rząd PiS łamiąc traktat zablokował handel zbożem , nie zablokował handlu innymi produktami rolnymi jak np. miód i inne artykuły przetworzone stąd te protesty .
Wierzę że Tusk ulubieniec Ursuli z nią się dogada i obietnice jego ministra zostaną spełnione , wtedy na pewno albo Polscy rolnicy będą zadowoleni albo rząd Ukrainy i jej rolnicy delikatnie mówiąc będą wk--wieni .

Według Ciebie rząd PiS walczył z Polakami , ze mną nie walczyli , ( czy to znaczy że nie jestem Polakiem ) moja stopa życiowa po tych ośmiu latach wzrosła na tyle że już nie muszę dorabiać produkując truskawki , oddałem pole młodszym .
Z tego co wiem od Ciebie walczyła z Tobą władza lokalna ( wina PiS ) , podaj konkret POLAKU jak to z Tobą władza PiS walczyła , poczytam .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 grudnia 2023r. o 16:56
~~Srebrnobiały Grzybień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Panie Lucjanie napisał(a): A ten PiS owski agent Tomek to bohater czy menda ?

Menda ponad wszelką wątpliwość :)
Problem jednak teraz Polacy mają
Że wszędzie mendy ich otaczają
Mendy są u Kaczora małego
I u Donalda w UE oblatanego
Są też w Sejmie i cyrk wciąż mamy
A wniosków nie wyciągamy
Naród do szczętu ono ogłupili
I potem łatwo go podzielili
Bezmyślni ludzie są podpuszczeni
I za głupotę swoją chwaleni
I przez tych pisi-orów przekrętasów
I przez POwców katabasów
Co to religii nowej nauczają
Lewicowym postępem ją nazywają
Gdzie możesz tylko co oni pozwolą
A jak się nie zgadzasz to zniewolą
Marnie rok nowy się zapowiada
Co prawda nie będzie starego dziada
Lecz nowy dziad źle łypie okiem
Wyjdzie nam to na pewno bokiem

*********************************************************************************************************************************
Czym szybciej każdy Polak się dowie
że każdy sam decyduje o sobie
Czym szybciej z Polaka wylezie komuna
I zacznie swojego używać rozuma
Tym lżej będzie dojrzeć do takiej konkluzji
Na swego rodaka nigdy nie bluźnij/


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 16:59
Lucjan widziałem dzisiaj w Carfurze twojego brata ,ty wiesz ,miał na nogach normalne buty ,nawet kupił sobie kilo makowca świątecznego ,fajny gościu z niego nie to co Malinowy Nos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 17:22
~~Gazania skalna napisał(a): A ty plantatorze napisz coś o swojej telewizji i jak komentują zachowanie i wulgarny gest twojego partyjnego kolegi.



Miałem nie odpowiadać na głupie pytania , dla Ciebie zrobię wyjątek , nie mów tylko tego nikomu , nie mam żadnego kolegi partyjnego , nie należałem i nie należę do żadnej partii , odpowiem za siebie , nie posądzałem Kamińskiego że zdobędzie się na tak kretyńskie zachowanie w sejmie .
A teraz zapytam jak Ty oceniasz wypowiedź Tuska o sznurze i gałęzi zgiętej pod ciężarem dedykowaną Prezydentowi Dudzie i jego mocodawcom politykom PiS z Kaczyńskim na czele .



Polecam ostatnie minuty wystąpienia tego politycznego oszusta , nie oznacza to że chcę w ten sposób usprawiedliwić Kamińskiego tylko pokazać KRETYNA Tuska .




Dopisane 23.12.2023r. o godz. 17:10:

~~M21W2 napisał(a): Co mam pisać , wszyscy go chwalą . My katolicy nie nadstawiamy drugiego policzka, jak trzeba to i w mordę damy .



Zgadzam się z Tobą , z jedną zmianą , ja katolik nie nadstawiam drugiego policzka .



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 17:16:

PanM napisał(a): Lucjanie , krótko.


Przemku , krótko , ktoś robi sobie z Ciebie i Innych DURNIA pisząc pod moim awatarem .

Napisałeś - " Po mojemu Lucjanie uczciwi i pracowici do dobrobytu a oszuści i krętacze do kryminału." , PO MOJEMU TEŻ .





Dopisane 23.12.2023r. o godz. 17:19:

~~Panie Lucjanie napisał(a): A ten PiS owski agent Tomek to bohater czy menda ?




W mojej ocenie menda .


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 17:22:

PanM napisał(a): Na swego rodaka nigdy nie bluźnij/



Pod warunkiem że nie jest z PiS , katolikiem lub działaczem Solidarności , zapomniałeś kolego Przemku dopisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Grzybień niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 17:25
PanM używa swego rozuma
Więc coś chyba słabo kuma
Że o sobie nie decyduje
Przecież sam cały czas o tym gardłuje
Nawet w swoich postach wypisuje
Że go państwo prześladuje
I ma rację (o dziwo) tym razem
Bo socjalizm karmi się zakazem
PanieM to nie jest na rodaka narzekanie
To jest prośba o opamiętanie
O rozumu a nie rozuma używanie

PanieM kochany życzenia składać czas
Na emocje i dyskusje pas
Oby się PanuM dobrze darzyło
Nic złego nie przydarzyło
Państwo PanuM w życiu nie mieszało
I spokojnie żyć dało
Zdrowia i słońca PanuM nie brakowało
I emerytury nie było za mało
Za złośliwości z całego roku przepraszam
I w przyszłym roku do dyskusji zapraszam

Wesołych Świąt Bożego Narodzenie dla wszystkich forumowiczów!






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca pis niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 17:34
Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Różanecznik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 17:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Lucjanie , chcesz polemizować pisz od siebie a nie co gada TV.


Dzisiaj jest 23 grudnia . Rząd koalicji działa 10 dni. A Ty żądasz oceny za sto dni.


nie tylko Ty ale wszyscy antypisowcy unikają krytyki rządu Tuska za kontynuowanie polityki socjalnej PiS .

Co do rolników , po rozmowach z ministrem nowego rządu zawiesili protest wierząc że ich postulaty zostaną spełnione ,


''wuja '' prawda...ja jestem zagorzały antypiSSior ale już krytykowałem obecny rząd...więc nie kłam...;D
co do protestu rolników to też nie kłam...nie wszyscy zawiesili protest...

na więcej nie mam czasu bo jutro święta więc dzisiaj praktycznie cały dzień i wieczór w kuchni...
pierwsze od ośmiu lat święta w wolnej Polsce...
jak miło...

a jak to jest?...słyszę że ''budyń'' zawetował 3mln. na tv publiczną ...HAHAHAHAHAHA
teraz?....chyba z lekka się spóźnił ...;D
a teraz w tym budżecie co to też Anżej zawetował są podwyżki dla belfrów...tez mu się to nie podoba?
co za typ ...''ułaskawia'' lekką ręką przestępców ale jak trzeba podpisać ustawę o podwyżkach to już chłopina nie daje rady...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 18:15
~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!



Przygłupie a Ty nie wiesz co znaczy dedykacja cytatu , więc odpowiem Tobie .

„Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy. I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta”

Oby się nigdy nie spełniła , Zdrowych , Pogodnych i Radosnych Świąt .





Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:03:

~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): ''wuja '' prawda...ja jestem zagorzały antypiSSior ale już krytykowałem obecny rząd...więc nie kłam...;D
co do protestu rolników to też nie kłam...nie wszyscy zawiesili protest...


Nie wiem co pisałeś , dyskusja z Przemkiem była o tych rolnikach którzy zawiesili protest , wiem wszyscy kłamią , jedyny prawdomówny to Ty , taki Bolcowy TVN - cała prawda całą dobę .
Cieszy mnie Twoja radość , nie masz czasu więc nie skomentuję dalszej Twojej wypowiedzi .
Radość już u Ciebie zawitała , pozostało tylko zdrowia życzyć .



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:15:

~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): a jak to jest?...słyszę że ''budyń'' zawetował 3mln. na tv publiczną ...HAHAHAHAHAHA
teraz?....chyba z lekka się spóźnił ...;D



To nie jest " kłamstwo " , to brak wiedzy , Prezydent Andrzej Duda zawetował wstrzymanie 3 mln dla TVP , zostały zapisane w ustawie okołobudżetowej , mogą być w przyszłości wypłacone za zgodą ministra finansów ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.