Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Alabastrowy Różanecznik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:16
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!



Przygłupie a Ty nie wiesz co znaczy dedykacja cytatu , więc odpowiem Tobie .

„Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy. I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta”

Oby się nigdy nie spełniła , Zdrowych , Pogodnych i Radosnych Świąt .


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:03:
Ktoś napisał: ~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): ''wuja '' prawda...ja jestem zagorzały antypiSSior ale już krytykowałem obecny rząd...więc nie kłam...;D
co do protestu rolników to też nie kłam...nie wszyscy zawiesili protest...

Nie wiem co pisałeś , dyskusja z Przemkiem była o tych rolnikach którzy zawiesili protest , wiem wszyscy kłamią , jedyny prawdomówny to Ty , taki Bolcowy TVN - cała prawda całą dobę .
Cieszy mnie Twoja radość , nie masz czasu więc nie skomentuję dalszej Twojej wypowiedzi .
Radość już u Ciebie zawitała , pozostało tylko zdrowia życzyć .

nie wszyscy tylko ty jako jeden z naczelnych tu kłamiesz...;D
ale zgadzam się z jednym...prawdę piszę ...prawdę której ty zawsze sie boisz dlatego nigdy nie podałeś tu żadnego kontrargumentu...
mam trochę czasu więc wieczorna kawa bo w tym czasie masa do ciasta musi przestygnąć...
Lucek radość zawitła?...ja cały czas cieszę się życiem...ale tak...od czasu wygranych wyborów moja radość nabrała jeszcze rumieńców...
tym bardziej że czuję twój ból...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Różanecznik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:19
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!



Przygłupie a Ty nie wiesz co znaczy dedykacja cytatu , więc odpowiem Tobie .

„Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy. I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta”

Oby się nigdy nie spełniła , Zdrowych , Pogodnych i Radosnych Świąt .


Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:03:
Ktoś napisał: ~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): ''wuja '' prawda...ja jestem zagorzały antypiSSior ale już krytykowałem obecny rząd...więc nie kłam...;D
co do protestu rolników to też nie kłam...nie wszyscy zawiesili protest...

Nie wiem co pisałeś , dyskusja z Przemkiem była o tych rolnikach którzy zawiesili protest , wiem wszyscy kłamią , jedyny prawdomówny to Ty , taki Bolcowy TVN - cała prawda całą dobę .
Cieszy mnie Twoja radość , nie masz czasu więc nie skomentuję dalszej Twojej wypowiedzi .
Radość już u Ciebie zawitała , pozostało tylko zdrowia życzyć .
Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:15:~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): a jak to jest?...słyszę że ''budyń'' zawetował 3mln. na tv publiczną ...HAHAHAHAHAHA
teraz?....chyba z lekka się spóźnił ...;D


To nie jest " kłamstwo " , to brak wiedzy , Prezydent Andrzej Duda zawetował wstrzymanie 3 mln dla TVP , zostały zapisane w ustawie okołobudżetowej , mogą być w przyszłości wypłacone za zgodą ministra finansów ,

ja chyba nie napisałem nic o kłamstwie ...;D
a wiedzy faktycznie ogę nie mieć bo dzisiaj nie mam czasu na tivi...coś tam do mnie dolatuje z pokoju ale nie znam szczegółów...
więc nie zarzucaj mi tu kłamstwa bow tym to akurat ty jesteś ''miszczuniem'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:25
~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!


I po jakiego Luja , co wpis z pełną dozą nienawiści zaczepiasz Lucjana dyletancie ,
do budy matołku , spójrz na swoje nieuku
rozwinięte zdanie …
Dukasz ( co to , i to nie , wie co to)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Różanecznik niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:29
~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!


I po jakiego Luja , co wpis z pełną dozą nienawiści zaczepiasz Lucjana dyletancie ,
do budy matołku , spójrz na swoje nieuku
rozwinięte zdanie …
Dukasz ( co to , i to nie , wie co to)

;D

dyletancie?...ty kmiotku znasz znaczenie tego określenia?...;D
do budy?...a nie ma problemu...tylko musisz musisz się z niej sam wynieść bo się nie zmieścimy...;D

''dyletancie'' ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
23 grudnia 2023r. o 18:48
~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): ja chyba nie napisałem nic o kłamstwie ...;D



A co ja napisałem , to nie " kłamstwo " ( nie byłem pewien więc w cudzysłowie ) , usprawiedliwiłeś brak wiedzy , teraz czas na krytykę Prezydenta , zawetował brak dotacji na TVP przejmowane przejmowane w bandycki sposób przez koalicję " 13 grudnia " i dziennikarzy przychylnych oszustowi Tuskowi .
W ustawie okołobudżetowej mają otwartą furtkę , jak przejmą TVP mogą zmienić zdanie i dofinansować swoich .



Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:48:

Wszystkim bez wyjątku , ZDROWYCH , POGODNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .

Życzy Lucjan Złotkowski .

Do usłyszenia za co najmniej trzy dni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:54
~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca pis napisał(a): Czy ten przygłup Lucuś nie wie co to jest cytat ,i to nie byle kogo a Polskiego poety .!


I po jakiego Luja , co wpis z pełną dozą nienawiści zaczepiasz Lucjana dyletancie ,
do budy matołku , spójrz na swoje nieuku
rozwinięte zdanie …
Dukasz ( co to , i to nie , wie co to)

;D

dyletancie?...ty kmiotku znasz znaczenie tego określenia?...;D
do budy?...a nie ma problemu...tylko musisz musisz się z niej sam wynieść bo się nie zmieścimy...;D

''dyletancie'' ;D ;D ;D


dyletant «człowiek wypowiadający się bez fachowej wiedzy lub odpowiedniego przygotowania»
Dyletancie


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 18:56
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Alabastrowy Różanecznik napisał(a): ja chyba nie napisałem nic o kłamstwie ...;D



A co ja napisałem , to nie " kłamstwo " ( nie byłem pewien więc w cudzysłowie ) , usprawiedliwiłeś brak wiedzy , teraz czas na krytykę Prezydenta , zawetował brak dotacji na TVP przejmowane przejmowane w bandycki sposób przez koalicję " 13 grudnia " i dziennikarzy przychylnych oszustowi Tuskowi .
W ustawie okołobudżetowej mają otwartą furtkę , jak przejmą TVP mogą zmienić zdanie i dofinansować swoich .
Dopisane 23.12.2023r. o godz. 18:48:Wszystkim bez wyjątku , ZDROWYCH , POGODNYCH i RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .

Życzy Lucjan Złotkowski .

Do usłyszenia za co najmniej trzy dni .


Nie zapomnij o spowiedzi faryzeuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
23 grudnia 2023r. o 19:01
"Zawetowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę ustawy okołobudżetowej na 2024 r. dającej podwyżki dla milionów obywateli, to ostateczny dowód na to, że pan Andrzej nigdy nie wypisał się z PiS. Żałosna służalczość wobec Kaczyńskiego"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza